LSO - Asysty

DSC 0020

 

LIPIEC 2018

SŁUŻENIE OBOWIĄZKOWE – NIEDZIELA

 

LEKTORZY

 

 7.00 9.00 11.00 16.00
Kacper LACH starszy
Marek SKALSKI
Zenon RAKOCZY
Dominik KRYWOBORODENKO
Gabriel MIŚKOWIEC
Marcin PAŁYS
Karol MAJKA
Piotr KOZA
Szymon MIŚKOWIEC
Michał JUDKA
Bartłomiej JUSZCZAK
Dominik SKWARCZEK
Filip KULIG
Kacper LACH młodszy
Marcin PALKA
Mariusz PRZYBYTEK
Patryk BIAŁOŃ
Mateusz CYGAL
Krystian BIELSKI
Michał GRUSZKA
Jakub GĄSIOR
Piotr GARDOCKI
Mateusz TOMERA
Przemysław PODGÓRNI
Patryk SZEWCZYK
Adrian SZEWCZYK
Przemysław DUDZIK
Rafał CZECH
Szczepan PRZYBYTEK

 

MINISTRANCI

 

 7.00 9.00 11.00 16.00

GRUPA III
(11)

Bartłomiej ŁAZAR
Michał MAJKA
Wiktor MIŚKOWIEC
Michał MORZYWOŁEK
Jakub MYSZA
Marcin MYSZA
Oliwier MYSZA
Piotr PACHOWICZ
Bartłomiej PALKA
Bartłomiej PIWKO
Maksymilian PYTEL

GRUPA IV
(12)

Franciszek PODGÓRNI
Bartłomiej RAPACZ
Hubert SIEDLARZ
Wiktor SIEDLARZ
Bartłomiej STOKŁOSA
Karol SZEWCZYK
Maciej SZYRSZEŃ
Wojciech ŚLIWA
Marcin ŚWIDER
Grzegorz TOMERA
Jakub WĘGRZYN
Oskar WIŚNIEWSKI

GRUPA II
(11)

Artur KRYWOBORODENKO
Kamil KOŁODZIEJ
Maksymilian KOSMAL
Oliwer KUBOWICZ
Kacper KUDŁACZ
Karol LACH starszy
Karol LACH młodszy Sebastian MAJERSKI
Jakub MICHORCZYK
Karol MICHORCZYK
Bartosz MIŚKOWIEC

GRUPA I
(11)

Marek BECLA
Karol BOROWIEC
Norbert CHALCARZ
Kacper CYGAL
Krystian GIBAS
Kacper JAKUBIEC
Adam JUDKA
Radosław JUSZCZAK
Bartłomiej KAWALEC
Tomasz KAWALEC
Mateusz KŁYS


 

SŁUŻENIE OBOWIĄZKOWE – DNI POWSZEDNIE

 

RANO

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA

Marcin PALKA
Oliwer KUBOWICZ
Bartłomiej PALKA

2+1

Przemysław DUDZIK
Mateusz CYGAL
Michał JUDKA
Bartłomiej ŁAZAR
Adam JUDKA
Michał MAJKA
Maciej SZYRSZEŃ

4+3

Kacper LACH (III)
Karol LACH starszy
Bartłomiej KAWALEC
Oskar WIŚNIEWSKI

3+1

Kacper LACH (II)
Rafał CZECH
Krystian BIELSKI
Karol LACH młodszy
Bartosz MIŚKOWIEC
Jakub MYSZA
Wojciech ŚLIWA
Marcin ŚWIDER

5+3

Gabriel MIŚKOWIEC
Szymon MIŚKOWIEC
Piotr KOZA
Mateusz KŁYS
Wiktor MIŚKOWIEC

2+3

Marek SKALSKI
Tomasz KAWALEC
Karol SZEWCZYK

2+1


 

PO POŁUDNIU

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA

Szczepan PRZYBYTEK
Karol MAJKA
Dominik KRYWOBORODENKO
Karol MICHORCZYK
Jakub WĘGRZYN

2+2

Kacper CYGAL
Krystian GIBAS
Maksymilian KOSMAL
Artur KRYWOBORODENKO
Bartłomiej PIWKO

5+0

Patryk BIAŁOŃ
Bartłomiej JUSZCZAK
Michał GRUSZKA
Grzegorz TOMERA
Jakub MICHORCZYK
Maksymilian PYTEL
Piotr PACHOWICZ
Franciszek PODGÓRNI
Radosław JUSZCZAK
Kamil KOŁODZIEJ

7+3

Patryk SZEWCZYK
Adrian SZEWCZYK
sebastian MAJERSKI
Marcin MYSZA

2+2

Marcin PAŁYS
Mariusz PRZYBYTEK
Karol BOROWIEC
Kacper JAKUBIEC
Michał MORZYWOŁEK
Bartłomiej RAPACZ
Hubert SIEDLARZ
Wiktor SIEDLARZ
Bartłomiej STOKŁOSA

7+2

Filip KULIG
Marek BECLA
Norbert CHALCARZ
Kacper KUDŁACZ
Oliwier MYSZA

4+1

 

 Grafik na WAKACJE (pobierz)

CZERWIEC I LIPIEC

 

MINISTRANT

LEKTOR

CZERWIEC

25 czerwca (poniedziałek)

6.30 Marek BECLA (1)

18.00 Michał MORZYWOŁEK (1)

6.30 Marcin PAŁYS (1)

Piotr KOZA (1)

18.00

26 czerwca (wtorek)

6.30 Marek BECLA (2)

18.00 Bartłomiej RAPACZ (1)

6.30 Marcin PAŁYS (2)

Piotr KOZA (2)

18.00 Dominik KRYWOBORODENKO (1)

27 czerwca (środa)

6.30 Bartłomiej KAWALEC (1)

18.00 Bartłomiej RAPACZ (2)

6.30 Filip KULIG (1)

18.00 Krystian BIELSKI (1)

28 czerwca (czwartek)

6.30 Marek BECLA (3)

18.00 Bartłomiej RAPACZ (3)

6.30 Marcin PAŁYS (3)

Piotr KOZA (3)

18.00 Dominik KRYWOBORODENKO (2)

29 czerwca (piątek)

UROCZYSTOŚĆ

30 czerwca (sobota)

6.30 Tomasz KAWALEC (1)

18.00 Kacper JAKUBIEC (1)

Oliwier MYSZA (1)

6.30 Marek SKALSKI (1)

18.00 Krystian BIELSKI (2)

LIPIEC

1 lipca (niedziela)

NIEDZIELA

2 lipca (poniedziałek)

6.30 Karol LACH starszy (1)

18.00 Karol LACH starszy (2)

6.30 Marcin PAŁYS (4)

 Piotr KOZA (4)

18.00 Szczepan PRZYBYTEK (1)

3 lipca (wtorek)

6.30 Karol LACH starszy (3)

18.00 Kacper JAKUBIEC (2)

6.30 Dominik KRYWOBORODENKO (3)

18.00 Dominik KRYWOBORODENKO (4)

4 lipca (środa)

6.30 Karol LACH młodszy (1)

18.00 Karol LACH młodszy (2)

6.30 Filip KULIG (2)

18.00 Dominik KRYWOBORODENKO (5)

5 lipca (czwartek)

6.30 Sebastian MAJERSKI (1)

18.00 Sebastian MAJERSKI (2)

6.30 Kacper LACH (M) (1)

18.00 Dominik KRYWOBORODENKO (6)

6 lipca (piątek)

6.30 Wojciech ŚLIWA (1)

18.00 Karol LACH młodszy (3)

6.30 Kacper LACH (M) (2)

18.00 Krystian BIELSKI (3)

7 lipca (sobota)

6.30 Wojciech ŚLIWA (2)

18.00 Maksymilian KOSMAL (1)

6.30 Marek SKALSKI (2)

18.00 Krystian BIELSKI (4)

8 lipca (niedziela)

NIEDZIELA

9 lipca (poniedziałek)

6.30 Wojciech ŚLIWA (3)

18.00 Michał MORZYWOŁEK (2)

6.30 Kacper LACH (M) (3)

18.00 Szczepan PRZYBYTEK (2)

10 lipca (wtorek)

6.30 Tomasz Kawalec (2)

18.00 Maksymilian KOSMAL (2)

6.30 Filip KULIG (3)

18.00 Krystian BIELSKI (5)

11 lipca (środa)

6.30 Bartłomiej KAWALEC (2)

18.00 Kamil KOŁODZIEJ (1)

6.30 Kacper LACH (M) (4)

18.00 Krystian BIESLKI (6)

12 lipca (czwartek)

6.30 Sebastian MAJERSKI (1)

18.00 Krystian GIBAS (1)

6.30 Gabriel MIŚKOWIEC (1)

18.00 Gabriel MIŚKOWIEC (2)

13 lipca (piątek)

6.30 Wiktor MIŚKOWIEC (1)

18.00 Wiktor MIŚKOWIEC (2)

6.30 Gabriel MIŚKOWIEC (3)

18.00 Gabriel MIŚKOWIEC (4)

14 lipca (sobota)

6.30 Wiktor MIŚKOWIEC (3)

18.00 Kacper JAKUBIEC (3)

6.30 Gabriel MIŚKOWIEC (5) Marek SKALSKI (3)

18.00

15 lipca (niedziela)

NIEDZIELA

16 lipca (poniedziałek)

6.30 Michał MORZYWOŁEK (3)

18.00 Karol MICHORCZYK (1)

6.30 Gabriel MIŚKOWIEC (6)

18.00 Szczepan PRZYBYTEK (3)

17 lipca (wtorek) OAZA

6.30 Grzegorz TOMERA (1)

18.00 Jakub MICHORCZYK (1)

6.30 Adrian SZEWCZYK (1)

Patryk SZEWCZYK (1)

18.00 Adrian SZEWCZYK (2)

Patryk SZEWCZYK (2)

18 lipca (środa) OAZA

6.30 Grzegorz TOMERA (2)

18.00 Grzegorz TOMERA (3)

6.30  Adrian SZEWCZYK (3)

Patryk SZEWCZYK (3)

18.00  Adrian SZEWCZYK (4)

Patryk SZEWCZYK (4)

19 lipca (czwartek)  OAZA

6.30 Norbert CHALCARZ (1)

18.00 Jakub MICHORCZYK (2)

6.30 Adrian SZEWCZYK (5)

Patryk SZEWCZYK (5)

18.00 Adrian SZEWCZYK (6)

Patryk SZEWCZYK (6)

20 lipca (piątek) OAZA

6.30 Norbert CHALCARZ (2)

18.00 Jakub MICHORCZYK (3)

6.30 Mariusz PRZYBYTEK (1)

18.00 Karol MAJKA (1)

21 lipca (sobota) OAZA

6.30 Radosław JUSZCZAK (1)

18.00 Oliwier MYSZA (2)

6.30 Marek SKALSKI (4)

18.00

22 lipca (niedziela) OAZA

NIEDZIELA

23 lipca (poniedziałek) OAZA

6.30 Artur KRYWOBORODENKO (1)

18.00 Artur KRYWOBORODENKO (2)

6.30

18.00 Karol MAJKA (2)

24 lipca (wtorek) OAZA

6.30 Artur KRYWOBORODENKO (3)

18.00 Norbert CHALCARZ (3)

6.30

18.00 Karol MAJKA (3)

25 lipca (środa)

6.30 Maciej SZYRSZEŃ (1)

18.00 Kamil KOŁODZIEJ (2)

6.30 Kacper LACH (M) (5)

18.00 Marcin PALKA (1)

26 lipca (czwartek)

6.30 Bartek STOKŁOSA (1)

18.00  Krystian GIBAS (2)

6.30 Kacper LACH (M) (6)

18.00 Karol MAJKA (4)

27 lipca (piątek)

6.30 Maciej SZYRSZEŃ (2)

18.00 Krystian GIBAS (3)

6.30 Filip KULIG (4)

18.00 Marcin PALKA (2)

28 lipca (sobota)

6.30 Bartek STOKŁOSA (2)

18.00 Bartek STOKŁOSA (3)

6.30 Marek SKALSKI (5)

18.00

29 lipca (niedziela)

NIEDZIELA

30 lipca (poniedziałek)

6.30 Maciej SZYRSZEŃ (3)

18.00 Michał MAJKA (1)

6.30 Filip KULIG (5)

18.00

31 lipca (wtorek)

6.30 Jakub MYSZA (1)

18.00 Michał MAJKA (2)

6.30 Marcin PAŁYS (5)

18.00

 

 WAKACJE - SIERPIEŃ

 

MINISTRANT

LEKTOR

1 sierpnia (środa)

6.30 Jakub MYSZA (2)

18.00 Marcin MYSZA (1)

6.30 Filip KULIG (6)

18.00 Marcin PALKA (3)

2 sierpnia (czwartek)

6.30 Jakub MYSZA (3)

18.00 Marcin MYSZA (2)

6.30 Marcin PAŁYS (6)

18.00 Karol MAJKA (5)

3 sierpnia (piątek)

6.30 Karol SZEWCZYK (1)

18.00 Bartek PALKA (1)

6.30 Marcin PALKA (4)

18.00 Mariusz PRZYBYTEK (2)

4 sierpnia (sobota)

6.30 Tomasz KAWALEC (3)

18.00 Kamil KOŁODZIEJ (3)

6.30

18.00 Karol MAJKA (6)

5 sierpnia (niedziela)

NIEDZIELA

6 sierpnia (poniedziałek)

6.30 Karol MICHORCZYK (2)

18.00 Karol BOROWIEC (1)

6.30

18.00

7 sierpnia (wtorek)

6.30 Karol SZEWCZYK (2)

18.00 Maksymilian KOSMAL (3)

6.30 Szczepan PRZYBYTEK (4)

18.00  Szczepan PRZYBYTEK (5)

8 sierpnia (środa)

6.30 Oliwer KUBOWICZ (1)

18.00 Bartek PALKA (2)

6.30 Szczepan PRZYBYTEK (6)

18.00 Marcin PALKA (5)

9 sierpnia (czwartek)

6.30 Bartosz MIŚKOWIEC (1)

18.00 Marcin MYSZA (3)

6.30 Rafał CZECH (1),
Michał JUDKA (1)

18.00 Rafał CZECH (2),
Michał JUDKA (2)

10 sierpnia (piątek)

6.30 Marcin ŚWIDER (1)

18.00 Karol BOROWIEC (2)

6.30 Rafał CZECH (3),
Michał JUDKA (3)

18.00 Rafał CZECH (4),
Michał JUDKA (4)

11 sierpnia (sobota)

6.30 Karol SZEWCZYK (3)

18.00 Karol BOROWIEC (3)

6.30 Rafał CZECH (5),
Michał JUDKA (5)

18.00 Rafał CZECH (6),
Michał JUDKA (6)

12 sierpnia (niedziela)

NIEDZIELA

13 sierpnia (poniedziałek)

6.30 Oliwer KUBOWICZ (2)

18.00 Karol MICHORCZYK (3)

6.30 Marcin PALKA (6)

18.00

14 sierpnia (wtorek)

6.30 Bartek PALKA (3)

18.00 Kacper KUDŁACZ (1)

6.30 Mateusz CYGAL (1) ,
Michał GRUSZKA (1)

18.00  Mateusz CYGAL (2) ,
Michał GRUSZKA (2)

15 sierpnia (środa)

UROCZYSTOŚĆ

16 sierpnia (czwartek)

6.30 Bartosz MIŚKOWIEC (2)

18.00 Kacper KUDŁACZ (2)

6.30 Mateusz CYGAL (3) ,
Michał GRUSZKA (3)

18.00 Mateusz CYGAL (4) ,
Michał GRUSZKA (4)

17 sierpnia (piątek)

6.30 Mateusz KŁYS (1)

18.00 Kacper KUDŁACZ (3)

6.30 Mateusz CYGAL (5) ,
Michał GRUSZKA (5)

18.00 Mateusz CYGAL (6) ,
Michał GRUSZKA (6)

18 sierpnia (sobota)

6.30 Adam JUDKA (1)

18.00 Radosław JUSZCZAK (2)

6.30 Kacper LACH (S) (1)

18.00

19 sierpnia (niedziela)

NIEDZIELA

20 sierpnia (poniedziałek)

6.30 Marcin ŚWIDER (2)

18.00 Oliwer KUBOWICZ (3)

6.30 Przemysław DUDZIK (1)

18.00 Patryk BIAŁOŃ (1)

21 sierpnia (wtorek)

6.30 Marcin ŚWIDER (3)

18.00 Piotr PACHOWICZ (1)

6.30 Przemysław DUDZIK (2)

18.00 Patryk BIAŁOŃ (2)

22 sierpnia (środa)

6.30 Bartłomiej KAWALEC (3)

18.00 Piotr PACHOWICZ (2)

6.30 Przemysław DUDZIK (3)

18.00 Mariusz PRZYBYTEK (3)

23 sierpnia (czwartek)

6.30 Bartosz MIŚKOWIEC (3)

18.00 Jakub WĘGRZYN (1)

6.30 Przemysław DUDZIK (4)

18.00 Patryk BIAŁOŃ (3)

24 sierpnia (piątek)

6.30 Piotr PACHOWICZ (3)

18.00 Jakub WĘGRZYN (2)

6.30 Przemysław DUDZIK (5)

18.00 Mariusz PRZYBYTEK (4)

25 sierpnia (sobota)

6.30 Adam JUDKA (2)

18.00 Jakub WĘGRZYN (3)

6.30 Przemysław DUDZIK (6)

18.00 Mariusz PRZYBYTEK (5)

26 sierpnia (niedziela)

NIEDZIELA

27 sierpnia (poniedziałek)

6.30 Bartłomiej ŁAZAR (1)

18.00 Radosław JUSZCZAK (3)

6.30 Kacper LACH (S) (2)

18.00

28 sierpnia (wtorek)

6.30 Bartłomiej ŁAZAR (2)

18.00 Maksymilian PYTEK (1)

6.30 Kacper LACH (S) (3)

18.00 Patryk BIAŁOŃ (4)

29 sierpnia (środa)

6.30 Bartłomiej ŁAZAR (3)

18.00 Maksymilian PYTEL (2)

6.30 Kacper LACH (S) (4)

18.00 Patryk BIAŁOŃ (5)

30 sierpnia (czwartek)

6.30 Oskar WIŚNIEWSKI (1)

18.00 Maksymilian PYTEL (3)

6.30 Kacper LACH (S) (5)

18.00 Patryk BIAŁOŃ (6)

31 sierpnia (piątek)

6.30 Adam JUDKA (2)

18.00 Oskar WIŚNIEWSKI (2)

6.30 Kacper LACH (S) (6)

18.00 Mariusz PRZYBYTEK (6)

 

 UWAGA! „Super” służenie obowiązuje każdego ministranta (3) i lektora (6). Nie uwzględnia się żadnych usprawiedliwień, istnieje jedynie możliwość zamiany.

 

 

 

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii pw. MB Szkaplerzej w Dobrej

umieszczone są za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

© 2017 Parafia MB Szkaplerznej w Dobrej. All Rights Reserved.

Designed by Kajmowicz Jan.