LSO - Asysty

DSC 0020

 

KWIECIEŃ 2018

SŁUŻENIE OBOWIĄZKOWE – NIEDZIELA

 

LEKTORZY

 

 7.00 9.00 11.00 16.00
Kacper LACH starszy
Marek SKALSKI
Zenon RAKOCZY
Maksymilian KUBOWICZ
Dominik KRYWOBORODENKO
Gabriel MIŚKOWIEC
Marcin PAŁYS
Piotr KOZA
Szymon MIŚKOWIEC
Michał JUDKA
Bartłomiej JUSZCZAK
Dominik SKWARCZEK
Filip KULIG
Kacper LACH młodszy
Marcin PALKA
Mariusz PRZYBYTEK
Patryk BIAŁOŃ
Mateusz CYGAL
Krystian BIELSKI
Michał GRUSZKA
Jakub GĄSIOR
Piotr GARDOCKI
Mateusz TOMERA
Przemysław PODGÓRNI
Patryk SZEWCZYK
Adrian SZEWCZYK
Przemysław DUDZIK
Rafał CZECH
Szczepan PRZYBYTEK

 

MINISTRANCI

 

 16.00 7.00 9.00 11.00

GRUPA I

Marek BECLA
Norbert CHALCARZ
Kacper CYGAL
Radosław JUSZCZAK
Bartłomiej KAWALEC
Tomasz KAWALEC
Mateusz KŁYS

GRUPA II

Artur KRYWOBORODENKO
Kacper KUDŁACZ
Karol LACH
Sebastian MAJERSKI
Jakub MICHORCZYK
Karol MICHORCZYK
Bartosz MIŚKOWIEC

GRUPA III

Wiktor MIŚKOWIEC
Jakub MYSZA
Marcin MYSZA
Piotr PACHOWICZ
Bartłomiej PALKA
Bartłomiej PIWKO
Maksymilian PYTEL

GRUPA IV

Bartłomiej RAPACZ
Hubert SIEDLARZ
Wiktor SIEDLARZ
Karol SZEWCZYK
Maciej SZYRSZEŃ
Marcin ŚWIDER
Grzegorz TOMERA
Jakub WĘGRZYN


 

SŁUŻENIE OBOWIĄZKOWE – DNI POWSZEDNIE

 

RANO

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Maksymilian KUBOWICZ
Marcin PALKA
Bartłomiej PALKA
Jakub WĘGRZYN
Oliwer KUBOWICZ
Przemysław DUDZIK
Mateusz CYGAL
Michał JUDKA
Maciej SZYRSZEŃ
Adam JUDKA
Michał MAJKA
Wojciech ŚLIWA
Oskar WIŚNIEWSKI
Kacper LACH (III)
Karol LACH
Bartłomiej KAWALEC
Kacper LACH (II)
Rafał CZECH
Krystian BIELSKI
Marcin ŚWIDER
Karol LACH
Gabriel MIŚKOWIEC
Szymon MIŚKOWIEC
Piotr KOZA
Mateusz KŁYS
Wiktor MIŚKOWIEC
Marek SKALSKI
Tomasz KAWALEC
Karol SZEWCZYK
Bartłomiej ŁAZAR

 

PO POŁUDNIU

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Dominik KRYWOBORODENKO
Szczepan PRZYBYTEK
Karol MICHORCZYK
Kacper JAKUBIEC
Maksymilian Kosmal
Artur KRYWOBORODENKO
Bartłomiej PIWKO
Kacper CYGAL
Karol BOROWIEC
Krystian GIBAS
Michał MORZYWOŁEK
Bartłomiej STOKŁOSA
Patryk BIAŁOŃ
Bartłomiej JUSZCZAK
Michał GRUSZKA
Radosław JUSZCZAK
Jakub MICHORCZYK
Piotr PACHOWICZ
Grzegorz TOMERA
Kamil KOŁODZIEJ
Oliwier MYSZA
Franciszek PODGÓRNI
Filip OGRYZEK
Patryk SZEWCZYK
Adrian SZEWCZYK
Sebastian MAJERSKI
Bartosz MIŚKOWIEC
Jakub MYSZA
Marcin MYSZA
Maksymilian PYTEL
Szymon MIŚKOWIEC
Marcin PAŁYS
Mariusz PRZYBYTEK
Bartłomiej RAPACZ
Hubert SIEDLARZ
Wiktor SIEDLARZ
Filip KULIG
Marek BECLA
Norbert CHALCARZ
Kacper KUDŁACZ
© 2017 Parafia MB Szkaplerznej w Dobrej. All Rights Reserved.

Designed by Kajmowicz Jan.