Godz.

Intencje Mszy św. od 24 – 30 lipca 2017

Celebrans
Poniedziałek 6.30 Za + Jana Mrózka od siostry z rodziną  
24/07
6.30 Za + Jana Stokłosy 4 m. od śm. od syna Andrzeja z rodziną  
  18.00 Za + Stanisława Wątora w 20 r. śm. od żony  
Wtorek 6.30 Za + Józefy Stokłosa 12 m. od śm. od zięcia Mateusza  
25/07 18.00 Za + Stanisława Przybytka 5 m. od śm. od syna Piotra  
  18.00 Za + Wiesława Wągiel w 2 r. śm. od żony Krystyny i córki Grażyny z mężem  

Środa

6.30 Za + Władysława Judki 6 m. od śm. od siostrzenicy Moniki  

26/07

6.30 Za + Anny Nowak, + Józefa męża i + Franciszka Czyrnka od syna Tadeusza z rodziną  

Nowenna

18.00 Dz. – Bł. w 35 r. ślubu Marii i Jana Ks. Tadeusz - kazanie
  18:00 Za + Edwarda Gąsiora 1 m. od śm. od córki Beaty z synem  
Czwartek 6.30 Za + Heleny Pala 6 m. od śm. od córki Danuty z rodziną  
27/07 6.30 Za + Jana Smolenia 5 m. od śm. od syna Romana  
  18.00 Dz. – Bł. z ok. 5 r. ur. dla Mateuszka z prośbą o Boże bł. i opiekę MB Szk.  
  18.00 Za ++ Józefy i Józefa Widomskich oraz ++ dzieci  
Piątek 6.30 Za + Mariana Świstaka w 5 r. śm. od rodziców  
28/07
6.30 Za + Krzysztofa Stokłosy w 3 r. śm. i ++ z rodziny  
  18.00 Za ++ Jana i Anieli Łukasik oraz + Teresy córki  
Sobota
6.30 Za + Jana Duchnika od sąsiadów z osiedla u Polowego  
29/07
6.30 Za + Bolesława Białonia w 1 r. śm. od brata z rodziną  
  14.00 Ślub: Florek Sebastian i Gorlińska Kinga Ks. Tadeusz
  15.00 Ślub: Musiał Piotr i Kordeczka Ewelina Ks. Arkadiusz
  18.00 Za + Anny Czech 9 m. od śm. od bratowej Lucyny  
Niedziela
7.00 Za + Władysława Wątora w 27 r. śm. od żony z dziećmi

Ks. Tadeusz

30/07
7.00 Za + Anieli Kordeczka 2 m. od śm. od córki Czesławy z rodz.

Ks. Józef – kaz.

  9.00 Za + Mariusza Kasprzyckiego w 12 r. śm. od rodziców i rodzeństwa Ks. Arkadiusz
  11.00 Za Parafian

Ks. Tadeusz

  16.00 Za + Jana Dudzika, + Jana syna od córki Zofii Ks. Arkadiusz
  16.00 Za + Zofii Jordan i + Jana męża od córek Ks. Józef

 

Intencje odprawiane poza parafią (od 23.07.2017):

Za śp.:

  1. + Jana Dudzika
  2. Od Stanisława Dzieżak z rodziną
  3. Od Wioletty i Piotra Domino z rodziną
  4. Od Bronisława Ranosza
  5. Od Zofii i Jana Pazdanów z rodziną z Jodłownika
  6. Od Stanisława i Romana Wiktor
  7. Od Wojciecha Florka z Podłopienia
  8. Od rodziny Pietrzaków
  9. Od Marii Duda
  10. Od pracowników Zakładu Masarskiego „Wiktor” z Jodłownika
  11. + Marię Płachta od rodziny Szczecinów
  12. Od Andrzeja i Elżbiety Biernatów z rodz. z oś. Lachy pod Krzyżową
  13. Od Alicji i Henryka Bolisęga
  14. Od Elżbiety i Wincentego Curzydło
  15. Od Zarządu Sportowego KS „Sokół – Słopnice”
  16. Od Anny i Stanisława Drożdżak z dziećmi
  17. Od pracowników kantoru „Baks” z Mszany Dolnej
  18. Od Małgorzaty i Wacława Stolarczyk z Rabki
  19. Od Cecylii i Mariusza Król z dziećmi
  20. Od Cecylii i Mariusza Król z dziećmi
  21. + ks. Prałata Zbigniewa Smajdora
  22. Od Zakładu Cukierniczego Jania z Kasiny Wielkiej
  23. Od Parafian z Borzęcina Dolnego
  24. Od mieszkańców osiedla Palacze
  25. Od Haliny i Józefa Marek z rodz.
  26. Od Tomasza Piętonia z Dobrej
  27. Od Tomasza Piętonia z Dobrej
  28. Od Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Montessori w Dobrej
  29. Od Parafialnego Caritas z Borzęcina Dolnego
  30. Od Józefa Skwarczka z rodz.