Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej

AK 0027 lutego 2018 roku.

Pierwsze, w nowym roku, zebranie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, rozpoczęło się od wspólnej modlitwy, której przewodniczył ks. Proboszcz Wojciech Sroka, asystent parafialnego oddziału. W posiedzeniu uczestniczyło 12 osób:
Smoleń Czesława – PREZES, Drożdż Czesława, Dudzik Janina, Kowalska Teresa, Kurek Zofia, Miśkowiec Maria, Mysza Genowef, Opoka Kazimiera, Palkij Maria, Sołtys Anna, Stokłosa Barbara, Stokłosa Maria.

Podczas posiedzenia dokonano wyboru sekretarza i skarbnika. Zostały nimi Panie:
        Opoka Kazimiera – SEKRETARZ
        Palkij Maria – SKARBNIK
    Paniom życzymy dużo satysfakcji z pełnienia podjętych funkcji.
    W dalszej części spotkania przyjęto sprawozdanie finansowe i sprawozdanie z działalności za rok 2017 oraz plan pracy na 2018 rok.
    Każde spotkanie ma charakter formacyjny. Dlatego najbliższe spotkanie będzie poświęcone historii, celom i zadaniom Akcji Katolickiej. Poznamy również powody dla których Św. Jan Paweł II upominał się o Akcję Katolicką w Polsce.
    Spotkanie upłynęło w miłej, tłustoczwartkowej atmosferze.
    Na zakończenie spotkania wszyscy odmówili modlitwę za Ojczyznę, Prezydenta, Rząd Rzeczypospolitej Polskiej, a na nowy rok pracy, pobłogosławił zebranych ks. Proboszcz Wojciech Sroka.

Czesława Smoleń
Prezes Oddziału

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii pw. MB Szkaplerzej w Dobrej

umieszczone są za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.