Wyjazd na koncert „Jednego Serca Jednego Ducha” do Rzeszowa

20180531 211331Coraz bardziej popularne stają się w Polsce tzw. koncerty uwielbienia, organizowane w uroczystość Bożego Ciała. Wierni poprzez muzykę i śpiew mają okazję uwielbić Boga ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Najstarszym tego typu wydarzeniem jest organizowany od 16 lat w Rzeszowie koncert pt. „Jednego Serca Jednego Ducha”.

W tym roku również i nasza parafia włączyła się do udziału w koncercie ewangelizacyjnym. W Boże Ciało po południu prawie pięćdziesięcioosobowa grupa parafian pod okiem ks. Jakuba Jasiaka wyruszyła do Rzeszowa, by wielbić Boga śpiewem i wspólnotową modlitwą. Nie odstraszyła ich wizja późnego, nocnego powrotu. Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni i uduchowieni. Dało się słyszeć głosy, iż tego typu koncerty są ogromnym przeżyciem duchowym.

Tekst: Adrian Cieślik
Zdjęcia: Adrian Cieślik, Jakub Gąsior

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii pw. MB Szkaplerzej w Dobrej

umieszczone są za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.