Błogoławieństwo dzieci

DSC 1115Nabożeństwo kończące oktawę Bożego Ciała zgromadziło liczną grupę dzieci, które tradycyjnie otrzymują w tym dniu indywidualne błogosławieństwo i… słodycze. Podobnie jak w poprzednich dniach oktawy, dzieci wzięły udział w procesji eucharystycznej, po której pozostał wokół kościoła wyjątkowo obficie usypany dywan z kwiatów. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które wraz z rodzicami i dziadkami przez całą oktawę były blisko Jezusa Eucharystycznego i brały czynny udział w procesjach.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii pw. MB Szkaplerzej w Dobrej

umieszczone są za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.