Labolatorium MIŁOŚCI

Plakat II diecezjalne uwielbienie KrynicaW Uroczystość Najświętszego Serca Jezusa prawie 50 osobowa grupa młodzieży wraz z Ks. Jakubem, udała się do Krynicy Zdroju na ostatni w tym roku szkolnym "Synaj" czyli diecezjalne spotkanie młodzieży. Spotkanie było przeżywane pod hsałem "Laboratorium Miłości" i miało miejsce na hali widowiskowej. Młodzież wysłuchała konferencji Ks. Dominika Chmilewskiego, a następnie uczestniczyla w uwielbieniu i modlitwie o szczególną asystencję Ducha Świętego.

- Wspaniały wyjazd, możemy doświadczyć jak dużo nas jest, że nie jesteśmy sami - mówi jedna z uczestniczek.
- Śpiewana wspólna Litania do Serca Pana Jezusa zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Cieszę się, że tu mogę być, doświadczyć bliskości Boga i Kościoła - podkreślają uczestnicy.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii pw. MB Szkaplerzej w Dobrej

umieszczone są za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.