Nabożeństwa Różańcowe z Małym Gościem

roz 18Przez cały październik liczne grono dzieci włączało się w modlitwę wspólnotową Kościoła,  przychodząc na nabożeństwa różańcowe. Dodatkową motywacją były obrazki przygotowane przez redakcję Małego Gościa Niedzielnego, przedstawiające wyjątkową historię objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie, wręczane dziecim po każdym "Różańcu". W ostatnim dniu października odbyło się wręczenie nagród i upominków uczestnikom nabożeństw różańcowych, którzy przynieśli plansze z naklejonymi obrazkami.

Zobacz zdjęcia (fot. A.Rapacz)

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii pw. MB Szkaplerzej w Dobrej

umieszczone są za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.