Wiadomości

Wspieramy akcję "Makulatura na misyjne studnie"

mak 02Nasza parafia po raz kolejny włączyła się w dzieło „Makulatura na misyjne studnie”, organizowane przez Wydział Misyjny naszej diecezji. W maju i czerwcu zebrano wspólnie ponad 100 ton makulatury, za które zostały wybudowane dwie studnie głębinowe w Republice Środkowoafrykańskiej w miejscowości Sekia Mote oraz Modale w diecezji Bangui, gdzie pracują tarnowscy misjonarze. Łączna wartość inwestycji to 10.600 euro.


W naszej parafii, podczas obecnej jesiennej edycji, organizowanej ponownie przez Akcję Katolicką, zebrano około 2,5 tony makulatury. Tym razem celem akcji jest wybudowanie studni w Ugandzie, Czadzie oraz Kamerunie.

Zdjęcia

Archiwum wiadomości

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii pw. MB Szkaplerzej w Dobrej

umieszczone są za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

© 2017 Parafia MB Szkaplerznej w Dobrej. All Rights Reserved.

Designed by Kajmowicz Jan.