Przyjęcie Kandydatów do LSO

lso 006W uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata celebrowaliśmy Święto Liturgicznej Służby Ołtarza. Jest to dzień szczególnej wdzięczności dla chłopców i mężczyzn służących przy ołtarzu, jak również dla ich rodziców, bez pomocy których ta służba nie byłaby możliwa.
W czasie Mszy świętej o godz. 11.00 do grona Kandydatów na Ministrantów, Ksiądz Proboszcz przyjął 18 chłopców. Są to:

1. Karol BOROWIEC
2. Krystian GIBAS
3. Kacper JAKUBIEC
4. Adam JUDKA
5. Kamil KOŁODZIEJ
6. Maksymilian KOSMAL
7. Olivier KUBOWICZ
8. Karol LACH
9. Bartłomiej ŁAZAR
10. Michał MAJKA
11. Szymon MIŚKOWIEC
12. Michał MORZYWOŁEK
13. Oliwier MYSZA
14. Filip OGRYZEK
15. Franciszek PODGÓRNI
16. Bartłomiej STOKŁOSA
17. Wojciech ŚLIWA
18. Oskar WIŚNIEWSKI
Msza Święta w czasie której Aspiranci zostali włączeni oficjalnie w poczet Kandydatów na Ministrantów, ma wzmocnić chłopców na drodze przygotowania do ministrantury, którą przyjmą w IV Niedzielę Wielkanocną – Niedzielę Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej.
Po Mszy świętej odbyło się spotkanie z rodzicami i wręczenie nagród dla najlepszego Ministranta, którym został Jakub Węgrzyn, oraz najlepszego Lektora, którym został Kacper Lach.