Wiadomości

Dziękujemy za dar serca!

kilo 005Już po raz kolejny Parafialny Oddział Caritas we współpracy ze Szkolnym Kołem Caritas przeprowadził akcję "Kilo" - zbiórkę produktów żywnościowych, które zostaną przekazane jako świąteczne paczki dla ponad 30 rodzin z naszej parafii. Akcja spotkała się z ogromną ofiarnością naszych parafian. Prawie 70 dzieci i młodzieży prowadziło zbiórkę na terenie sklepów: Spar, Delikatesy "Jędruś", Delikatesy "Centrum" oraz sklep GS nr 2. Serdecznie dziękujemy właścicielom sklepów, zespołowi Caritas, wolontariuszom młodzieżowym oraz WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!​

ZDJĘCIA

Archiwum wiadomości

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii pw. MB Szkaplerzej w Dobrej

umieszczone są za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

© 2017 Parafia MB Szkaplerznej w Dobrej. All Rights Reserved.

Designed by Kajmowicz Jan.