Spotkanie ze Św. Mikołajem

DSC 2524Święty Mikołaj i w tym roku nie zawiódł. Przybył do Dobrej dokładnie 6 grudnia i pojawił się w kościele po zakończonych Roratach. Najpierw poczęstował słodyczami najmłodsze dzieci, które jeszcze nie należą do grup parafialnych a następnie wręczył upominki dzieciom i młodzieży zaangażowanym w działalność grup LSO, DSM i Scholi, Młodzieżowej Grupy Apostolskiej, Caritas, Zespołu muzycznego. Zacnemu Gościowi w sprawach organizacyjnych dzielnie pomagali wikariusze - ks. Arkadiusz i Ks. Jakub.

Zobacz ZDJĘCIA

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii pw. MB Szkaplerzej w Dobrej

umieszczone są za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.