Wiadomości

Opłatek Apostolskiej Grupy Młodzieżowej

oplatek agm 0122 grudnia 2017 r. na plebanii odbyło się spotkanie opłatkowe Apostolskiej Grupy Młodzieżowej, osób biorących udział w jasełkach. W spotkaniu uczestniczyli również Ksiądz Proboszcz Wojciech Sroka oraz opiekun młodzieży ks. Jakub Jasiak.
Spotkanie rozpoczęło się wspólną modlitwą i odczytaniem fragmentu Ewangelii dotyczącego narodzenia Jezusa. Następnie ksiądz proboszcz poświęcił opłatki, którymi połamali się później wszyscy obecni, składając sobie życzenia. Ksiądz proboszcz, przemawiając do zebranych, życzył młodzieży dalszego rozwoju duchowego, zachęcał do podejmowania współpracy z grupą młodzieżową oraz podkreślał widoczne zaangażowanie młodzieży i istotną rolę w życiu parafii. Podziękował też ks. Jakubowi za opiekę nad grupą. W imieniu członków wspólnoty głos zabrała animatorka Natalia Mikołajczyk, składając życzenia księdzu proboszczowi oraz pozostałym i wręczając drobny upominek świąteczny od wszystkich uczestników spotkania. Następnie, po życzeniach osobistych, miał miejsce krótki koncert kolęd w wykonaniu osób grających na instrumentach podczas jasełek.

Tekst i zdjęcia: Adrian Cieślik

Zobacz zdjęcia

Archiwum wiadomości

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii pw. MB Szkaplerzej w Dobrej

umieszczone są za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

© 2017 Parafia MB Szkaplerznej w Dobrej. All Rights Reserved.

Designed by Kajmowicz Jan.