Wiadomości

Nasi Lektorzy najlepsi w rejonie

rozgr lso 0013 lutego w Tymbarku odbyły się dekanlane rozgrywki w ramach Diecezjalnych Mistrzostw LSO w Piłce Nożnej Halowej, które są również eliminacjami do Mistrzostw Polski LSO w Piłce Nożnej Halowej. Naszą parafię reprezentowały drużyny w kategorii „Ministranci” oraz „Lektorzy Młodsi”. Ministranci, niestety, odpadli z rozgrywek, ale był to ich pierwszy występ na tego rodzaju imprezie sportowej. Walczyli dzielnie.
Lektorzy młodsi, wygrywając kilka meczów, odnieśli sukces - zdobyli II miejsce i zakwalifikowali się do zawodów rejonowych w Limanowej.

 

10 lutego, pełna dobrych myśli drużyna Lektorów Młodszych, wyruszyła do Limanowej na rejonowe rozgrywki, w których uczestniczyły drużyny z trzech dekanatów: limanowskiego, tymbarskiego i ujanowickiego. Nasza drużyna rozegrała trzy emocjonujące mecze z lektorami z Limanowej, Jaworska i Tymbarku – wszystkie wygrane! Tym samym drużyna lektorów z Dobrej zajęła w swojej kategorii I miejsce i awansowała do finału Diecezjalnych Mistrzostw LSO w Piłce Nożnej Halowej.

Finał odbędzie się 10 marca (sobota) w Dębicy.

Archiwum wiadomości

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii pw. MB Szkaplerzej w Dobrej

umieszczone są za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

© 2017 Parafia MB Szkaplerznej w Dobrej. All Rights Reserved.

Designed by Kajmowicz Jan.