Wiadomości

Wielki Post z radiem RDN

wielki post rdn 01Diecezjalne radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz zachęca do słuchania w okresie Wielkiego Postu nowych audycji:
1. Spotkania z bratem Jackiem HAJNOSEM, dominikaninem. Dziś 28-letni duchowny, a jeszcze niedawno artysta grafik z lekkim podejściem do życia, wiele razy pogubiony, daje świadectwo przemiany. Audycje w każdy piątek o godz.17.05,

2. „Radiowe Rozmowy Rekolekcyjne – Droga do szczęścia” z udziałem dra Jacka PULIKOWSKIEGO, który mówi sam o sobie, że jest szczęśliwym mężem i ojcem, teściem i dziadkiem. Pan Jacek jest autorem wielu poczytnych książek o małżeństwie i rodzinie oraz wieloletnim ekspertem i doradcą życia małżeńskiego i rodzinnego, prelegentem licznych sympozjów. Audycje w każdą sobotę o godz.15.30.

Ponadto radio transmitować będzie z kościoła św. Maksymiliana w Tarnowie "Drogę krzyżową" (piątki, godz.17.20) oraz "Gorzkie żale" (niedziela 16.00). Zachęcamy osoby starsze, chore do włączenia się w modlitwę poprzez duchową łączność dzięki radiowym transmisjom.

wielki post rdn 02

Archiwum wiadomości

© 2017 Parafia MB Szkaplerznej w Dobrej. All Rights Reserved.

Designed by Kajmowicz Jan.