Ogłoszenia duszpasterskie

ogloszenia 01

II Niedziela Adwentu (04 12. 2022 r.)

1. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po Mszy Św. o godz. 7.00 i 11.00.

2. Z racji obchodzonego dzisiaj dnia modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie, można przy wyjściu z kościoła złożyć ofiarę do puszki na ten cel. Dziękujemy za złożone ofiary.

3. W dni powszednie Adwentu zapraszamy na Godzinki o Matce Bożej o godz. 6.00, a o godz. 6.20 na poranne Roraty. Dzieci natomiast zapraszamy z lampionami na Roraty wieczorem o godz. 17.00. W sobotę roraty będą tylko rano o godz. 6.20.

4. Od dzisiaj odczytywane są „nowe” wypominki roczne, składane w tym roku; Prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub telefonicznie ewentualnych błędów, które mogły się pojawić podczas przepisywania.

5. W środę o godz. 16.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. O poprowadzenie różańca prosimy Różę Św. Marty, Zelatorki P. Jolanty Skalskiej.

6. W czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. będą o godz. 6.30, 9.00, 11.00 i 17.00.

7. W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia na Mszy Św. o godz. 17.00 do grona DSM zostaną włączone nowe dziewczynki. Po uroczystości zapraszamy wszystkie dziewczęta ze Służby Maryjnej na plebanię, na krótkie spotkanie. Próba przed przyjęciem do DSM-u we wtorek po wieczornej Mszy Św. roratniej.

8. W czwartek na Mszę Św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci z klas III wraz z rodzicami, w ramach przygotowania do I Komunii Św.

9. Zapraszamy na spotkania grup dziecięcych i młodzieżowych w stałych terminach ustalonych z Opiekunami.

10. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy Św. wieczornej.

11. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci na Mszę Św. o godz. 11.00 z kazaniem dla dzieci.

12. Od poniedziałku wystawiony będzie w kościele pod chórem kosz na produkty żywnościowe dla potrzebujących. Prosimy o składanie niepsujących się artykułów. Można również pomóc potrzebującym poprzez przekazanie produktów żywnościowych do kosza Caritas na terenie sklepów: Delikatesy Centrum w Dobrej, sklepy GS nr 1, 2 i 5 w Dobrej, sklep Żabka w Dobrej (naprzeciw kościoła), sklep Supermarket na Krzyżowej oraz sklep Jędruś naprzeciw stacji paliw. Zbiórka żywności w tych sklepach prowadzona będzie przez młodzież ze Szkolnego Koła Caritas w najbliższą sobotę (10 XII), od godz. 8.00 do 17.00.

13. Zapraszamy dzieci i młodzież zaangażowaną w działalność grup parafialnych na spotkanie ze św. Mikołajem: w piątek (9 XII), o godz. 18.00 Szkolne Koło Caritas; o godz. 19.30 Młodzieżowa Grupa Apostolska; w sobotę (10 XII), o godz. 11.00 DSM i Schola; o godz. 18.00 Aspiranci, Ministranci i Lektorzy.

14. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na cele inwestycyjne. W minionym tygodniu wymieniona została część grzejników w kościele; obecnie czekamy na dostępność pozostałych. Przy kościele zabytkowym zakończone zostały prace konserwatorskie, które były zaplanowane na ten rok – pozostało jeszcze na przyszły tydzień zabezpieczenie ścian kościoła przed warunkami atmosferycznymi. Więcej szczegółów na temat tych prac podamy w podsumowaniu roku.

15. W zakrystii oraz w sklepiku Caritas można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny, a także świece, rozprowadzane przez Caritas w ramach „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Są jeszcze w zakrystii 3 ostatnie egzemplarze „Kalendarza Rolnika”.

16. Parafia w Skrzydlnej zaprasza na uroczystość odpustową i poświęcenie organów, w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Po Mszy Św. koncert organowy.

17. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych, które umieszczone są na stoliku przy wyjściu głównym.

 

Intencje mszalne

intencje 03jpg

Intencje Mszy Świętych od 4 do 11 grudnia 2022r.

 

 

 

NIEDZIELA (04.12.2022)

7.00
1) Dz. – bł. w int. Członkiń Róży św. Anny, Zelatorki P. Marii Cygal, z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB Szk. oraz za ++ Członkinie z tej Róży
2) Dz. – bł. w int. Członkiń Róży św. Łucji, Zelatorki P. Teresy Cygal, z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB Szk. oraz za ++ Członkinie z tej Róży

9.00
1) Za + Bronisława Miśkowca, w 10. r. śm. i jego rodziców: + Józefę i + Kazimierza

11.00
1) Dz. – bł. w int. Małgorzaty i Wacława, z ok. 10. r. ślubu, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB Szk.
2) Za + Władysława i + Annę Kulig, oraz syna + Stefana, w 30. r. śm. Władysława

16.00
1) Za Parafian

 

PONIEDZIAŁEK (05.12.2022)

6.20
1) Dz. – bł. za przyczyną św. Barbary, w podziękowaniu za szczęśliwy rok, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB Szk. w nowym roku dla Pracowników Kopalni Porąbka i ich rodzin
2) W int. Maksymiliana, z ok. 4. r. ur. oraz w int. Kacpra, z ok. 2. r. ur., z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB Szk.
3) Dz. – bł. w 4. r. ślubu Agnieszki i Marcina, z prośbą o zdrowie i opiekę MB Szk.

17.00
1) Za + Andrzeja Piór, od Bożeny i Grzegorza Lach z rodziną

 

WTOREK (06.12.2022)

6.20
1) Za + Jana Kaczora, w 2. r. śm., od żony Marii i dzieci
2) Za + Janinę Sułkowską, w 1. r. śm.

17.00
1) Za + Ks. Edwarda Wojtusiaka, w 39. r. śm., od AK, SRK, Rady Parafialnej i Caritas

 

ŚRODA (07.12.2022)

6.20
1) Za + Marię Majka
2) Za + Annę i + Józefa Stokłosa, od córki Józefy

17.00
1) Za + Zygmunta Kurczabę, w 5. r. śm., od żony
2) Za + Kamila Kubowicza, od ojca chrzestnego z żoną

 

CZWARTEK (08.12.2022) - UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

6.30
1) Za + Marcina Rysia, w 2. r. śm., od mamy i rodzeństwa z rodzinami

9.00
1) Za + Paulinę Kubowicz, w 1. r. śm., od córki Katarzyny

11.00
1) Za + Anielę i + Kazimierza Kowalskich, od dzieci

17.00
1) Dz. – bł. z ok. 12. r. ur. Faustyny, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB Szk.

 

PIĄTEK (09.12.2022)

6.20
1) Za + Kazimierza Kordeczkę, w 1. r. śm., od żony z dziećmi
2) Za + Józefa Czyrnka, od Angeliki i Mateusza Gębskich
3) Za + Stanisławę Drozd, od syna Janusza

17.00
1) Za + Ludwikę i + Aleksandra Mycoń oraz + Krystyna Śmierzchalskiego
2) Za + Piotra Kołodzieja, od żony

 

SOBOTA (10.12.2022)

6.20
1) Za + Marię i + Jana Majerskich oraz ich synów: + Andrzeja i + Jana
2) Za + Helenę Lach, w 5. r. śm., od syna Macieja z rodziną
3) Za + Marię Paszkiewicz – Schejbal, od Zarządu i Pracowników Bielskiego Stowarzyszenia Artystycznego Teart Grodzki w Bielsku – Białej

17.00
1) W int. Romana, w 50. r. ur., w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB Szk., od żony z dziećmi
2) Za + Bogusława Stelmasińskiego, od żony Niny

 

NIEDZIELA (11.12.2022)

7.00
1) Za + Zbigniewa Palkę, w 9. r. śm. i żonę + Elżbietę, od siostry z rodziną
2) Za + Elżbietę Gałęza, w 1. r. śm. i + Mieczysława Gałęzę

9.00
1) Za + Jana Jordana i żonę + Zofię

11.00
1) Za Parafian
2) W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB Szk. dla Anny, z ok. 80. r. ur., od dzieci z rodzinami

16.00
1) Za + Stanisława i + Helenę Sienkiewicz, w 3. r. śm. Heleny, od córek z rodzinami

Intencje z pogrzebów odprawiane poza parafią

wiadro 001

Intencje odprawiane poza parafią (04.12.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Błażej Górski (Ukraina)

Za śp.:
1. (50) + Stanisławę Drozd od wnuka Zdzisława Drozd z rodziną
2. od wnuczki Lucyny z rodziną
3. od wnuczki Małgorzaty z rodziną
4. od wnuczki Karoliny
5. od wnuka Mateusza
6. od wnuczki Sylwii i wnuka Łukasza z rodzinami
7. od wnuka Stanisława z rodziną
8. od sąsiadów syna Darka – Smotrów i Michorczyków
9. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
10. od Barbary i Stanisława Kulig z rodziną
11. od Marii i Jerzego Palka
12. od Małgorzaty i Czesława Palka
13. od Klaudii i Pawła Wątor z dziećmi
14. od Grażyny i Janusza Wątor
15. od rodziny Judków
16. od sąsiadów: Damiana i Agnieszki Turkiewicz z dziećmi
17. od Elżbiety i Stanisława Pachowicz z rodziną
18. od chrześniaka Zdzisława Michorczyka z rodziną
19. od chrześniaka Zdzisława Michorczyka z rodziną
20. od Marii i Wacława Michorczyk z rodziną
21. od rodziny Kuchtów z Jurkowa
22. od Anny i Józefa Wątor
23. od 7 Róży Kobiet, Zelatorki Marii Kurek
24. od Barbary i Stanisława Podgórni z rodziną
25. od rodziny Rzepień z Węgrzynowicz
26. od Marty i Wacława Grelów
27. od Krystyny Gąsior
28. od Edyty i Macieja Gąsior
29. od Katarzyny i Jacka Czech
30. od Marii i Jana Szyrszeń z rodziną
31. od Tadeusza i Agnieszki Nowak
32. od Rafała Rusin z córką Marleną
33. od Doroty i Tomasza Liszka
34. od Zofii i Wojciecha Limanówka
35. od Katarzyny i Bogdana Guła
36. od Lucyny i Stanisława Maciejasów z rodziną
37. od Aleksandry i Mieczysława Ziomek
38. od rodziny Sacha i Drożdżów z Jankowic Wielkich
39. od Zofii i Pawła Smoleń z dziećmi
40. od Franciszka Spyrka
41. od Anny i Stanisława Czyrnek
42. od Józefa i Genowefy Czyrnek z Nowego Sącza
43. od Zofii Smoleń z Jurkowa
44. od Krystyny i Tadeusza Podgórni z rodziną
45. od Danuty Jurek i Ireny Nowakowskiej
46. od Barbary i Edwarda Czyrnek z rodziną
47. od Agaty i Pawła Liszka
48. od Wioletty i Łukasza Chochół z Podłopienia
49. od Kingi i Rafała Wydra
50. od Mirosławy i Aleksandra Liszka z rodziną

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (27.11.2022)
Przekazane do odprawienia: O. Maksymilian Janusz (Szczyrzyc)

Za śp.:
1. (46) + Bogusława Stelmasińskiego od Pracowników Oddziału w Limanowej
2. od Pracowników Oddziału w Limanowej
3. od Pracowników Oddziału w Limanowej
4. od Pracowników Punktów Obsługi Klienta nr 1 i 2 Oddziału w Limanowej
5. od Pracowników Punktów Obsługi Klienta nr 1 i 2 Oddziału w Limanowej
6. od Edyty Wyżyckiej z rodziną
7. od Kamila Bulandy
8. od Anny Mąka
9. od Dyrekcji i Pracowników Banku Spółdzielczego w Limanowej Oddział w Dobrej
10. od rodziny Rączkowskich z Krakowa
11. od Haliny i Zdzisława Kaptur
12. od Piotra Kaptura
13. od Bernadetty i Rafała Jasica z Młynnego
14. od Marii Golonka z Młynnego
15. od Katarzyny i Piotra Matras z dziećmi
16. od Katarzyny i Piotra Matras z dziećmi
17. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
18. od Przedszkolaków z Grupy V
19. od Genowefy i Stefana Golonków
20. od Rady Gminy Dobra
21. od Teresy i Tadeusza Kulig
22. od rodziny Zdebskich i Chełmeckich z Młynnego
23. od Grażyny i Andrzeja Nika z rodziną
24. od Kornelii i Janusza Kołodziej z rodziną
25. od sąsiadów Bulandów
26. od Katarzyny i Mariusza Więcek
27. od Jolanty i Jerzego Piórkowskich z dziećmi
28. od Katarzyny i Krzysztofa Węgrzyn
29. od Heleny i Józefa
30. od Zakładu Pieczarkarnia w Dobrej
31. od Zakładu Pieczarkarnia w Dobrej
32. od Barbary i Bronisława Kulig
33. od Stefanii Zborowskiej i rodziny Morzywołków
34. od Barbary Łąckiej z rodziną
35. od Marii i Andrzeja Kulig
36. od Małgorzaty Kurczab
37. od Urszuli i Artura Ranosz
38. od Katarzyny i Zbigniewa Piwowarczyk
39. od Eweliny i Mariusza Sekuła z dziećmi
40. od Joanny i Jacka Załubskich
41. od Małgorzaty i Andrzeja Dudziak z rodziną
42. od Józefa Gąsior
43. od Stanisławy Mąka
44. od sąsiadów: Eugeniusza i Janiny Sekuła
45. od sąsiadki Anny Sekuła
46. od sąsiadów: Moniki i Wiesława Kanior z rodziną
47. (11) + Marię Woźniak od mieszkańców osiedla Świdry
48. od mieszkańców osiedla Świdry
49. od Danuty Tylek
50. od Jakuba Kaima z rodziną
51. od Józefa i Małgorzaty z Podobina
52. od sąsiadów Kołodzieji
53. od sąsiadów Chalcarzów
54. od Marii i Stanisława Zawada z rodziną
55. od Ireny i Józefa Przybytek
56. od Piotra Kołodzieja z żoną
57. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (20.11.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Igor Pełych (Ukraina)

Za śp.:
1. (18) + Krystynę Jarosz od Danuty i Zbigniewa Gąsior
2. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
3. od Danuty Tylek z dziećmi
4. od Barbary i Józefa Wróbel
5. od Małgorzaty i Macieja Kozów
6. od Marii Jarosz
7. od Elżbiety i Marka Jarosz
8. od Alicji i Artura Palka
9. od Barbary i Waldemara Lach
10. od Sylwestra Lacha z żoną i synem
11. od Bożeny i Zbigniewa Przybytek z rodziną
12. od Wiesławy Złydaszyk
13. od Iwony i Jerzego Michorczyk
14. od Marii Miśkowiec
15. od Danuty i Jerzego Miśkowiec
16. od Agaty i Grzegorza Lach z Anią i Izą
17. od Agnieszki i Kuby Wielgus
18. od Urszuli i Dariusza Lach
19. (32) + Bogusława Stelmasińskiego od córki Patrycji z rodziną
20. od córki Patrycji z rodziną
21. od Kierownika Biblioteki Publicznej w Dobrej
22. od Kingi i Zygmunta Maludy
23. od Haliny Wróbel z rodziną
24. od Bożeny i Andrzeja Czachurskich
25. od Barbary i Jana Dudziak z Młynnego
26. od Anny Kowalik z Młynnego
27. od Zofii i Mirosława Kowalik z Młynnego
28. od Pracowników Szkoły Muzycznej I Stopnia w Dobrej
29. od Wójta Gminy Dobra – Benedykta Węgrzyna
30. od Anny Król
31. od Zofii i Romana Krzyściak
32. od siostry Krystyny Małeckiej z rodziną
33. od Pracowników Dziennego Domu Senior Plus
34. od Ewy i Janusza Trzópek
35. od Pracowników Referatu Finansowego Urzędu Gminy Dobra
36. od Moniki i Mieczysława Michurów
37. od Heleny i Zbigniewa Mrózek z rodziną
38. od Krystyny Skiba z rodziną
39. od Anny Opyd z rodziną
40. od Pani Dyrektor i Pracowników Gminnego Przedszkola Nr 1 w Dobrej
41. od Pani Dyrektor i Pracowników Gminnego Przedszkola Nr 1 w Dobrej
42. od Pani Dyrektor i Pracowników Gminnego Przedszkola Nr 1 w Dobrej
43. od koleżanek żony z przedszkolnej stołówki
44. od Haliny i Janusza Nowaków
45. od Iwony i Piotra Nowaków
46. od Magdaleny i Andrzeja Musiał
47. od Marzeny i Mirosława Pławeckich
48. od Pracowników Centrali Banku Spółdzielczego w Limanowej
49. od Pracowników Centrali Banku Spółdzielczego w Limanowej
50. od Dyrekcji Oddziału w Limanowej

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (13.11.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Walenty Stankiewicz (Białoruś)

Za śp.:
1. (52) + Marię Lisowską od Renaty i Andrzeja Lizak
2. od siostrzeńca Mariusza z rodziną
3. od koleżanki z pracy Pelagii Sieja
4. od Marii Pietrygi z rodziną
5. od emerytowanych nauczycieli SOSW
6. od koleżanki szkolnej Heleny Żurek
7. od koleżanki szkolnej Heleny z rodziną
8. od Jadwigi i Stanisława Seretiuk
9. od Małgorzaty i Stefana Seretiuk
10. od Heleny i Adama Kotulów
11. od Urszuli Smoleń z rodziną
12. od Zofii Stokłosa z rodziną
13. od rodziny Malców z Piekiełka
14. od Marii i Andrzeja Miśkowiec i Leszka Kalety
15. od Barbary Kaczmarczyk i Cezarego Palka
16. od sąsiadów: Teresy i Ryszarda Marek
17. od siostrzeńca Grzegorza Trzópka
18. od rodziny z Dąbrowy Górniczej
19. od Kingi i Zygmunta Maludy
20. od Elżbiety Matras z rodziną
21. od Małgorzaty i Artura Smoleń
22. od Janiny Smoter
23. od Agnieszki Pucia
24. od Jadwigi Pucia
25. od koleżanki Anny Papież
26. od Pracowników SOSW z Dobrej
27. od Pracowników SOSW z Dobrej
28. od Pracowników SOSW z Dobrej
29. od Małgorzaty i Krzysztofa Smoleń z rodziną
30. od Kingi i Dawida Hołuj
31. od Danuty Bolisęga z Chyszówek
32. od Marii i Bogusława Kaim
33. od sąsiadów: Marii i Józefa Urbańskich
34. od sąsiadów: Małgorzaty i Damiana Urbańskich z rodziną
35. od Marii Chochół z rodziną
36. od Józefa Chochoła z rodziną
37. od Zakładu Pieczarkarskiego w Dobrej
38. od Elżbiety Podgórni z dziećmi
39. od rodziny Fudalej
40. od Magdaleny i Mariana Adamków
41. od sąsiadów: Olgi i Wojciecha Chlipałów z dziećmi
42. od Józefa Lisowskiego z rodziną
43. od Leona Lisowskiego z rodziną
44. od sąsiadów Gąsiorów
45. od Emerytów z SOSW
46. od sąsiadów: Wojciecha i Zofii Wątor
47. od Wiesławy Przybytek z rodziną
48. od Lucyny i Adama Kuzar
49. od Moniki i Mariusza Mikołajczyk
50. od Barbary i Stanisława Jareckich z Tymbarku
51. od Bogumiły i Stanisława Bieda z Limanowej
52. od Bożeny i Mirosława Saburów i Julii Wątor

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (06.11.2022)
Przekazane do odprawienia: O. Bogdan Bańdur (Rekolekcjonista)

Za śp.:

1. (75) + Marię Suchan od Stanisławy Korek z rodziną z Komornik
2. od Elżbiety i Jacka Niedziółka z Balic
3. od sąsiadów: Krystyny i Marka Dawiec z rodziną
4. od sąsiadów Bogaczów
5. od sąsiadów Bogaczów
6. od Agaty i Pawła Liszka
7. od Jolanty i Józefa Skalskich z Gruszowca
8. od Małgorzaty i Jana Podobińskich z Czarnego Potoku
9. od rodziny Suchan z Dobrej
10. od chrześniaka Stanisława Kudłacz z Jurkowa
11. od Doroty i Grzegorza Koza z rodziną
12. od rodziny Kołodziejczyków
13. od Beaty i Tomasza Trzópków z rodziną
14. od Zofii i Piotra Kucharczyk z dziećmi
15. od Elżbiety i Jacka Niedziółka z dziećmi
16. od Roberta Walczaka z rodziną
17. od Heleny i Józefa z rodziną
18. od Genowefy Janik z Chyszówek
19. od Jolanty i Krzysztofa Janik
20. od Pracowników Delikatesów „Centrum”
21. od Pracowników Delikatesów „Centrum”
22. od Ewy i Pawła Walczak
23. od dawnej grupy niosących światło przy baldachimie
24. od dawnej grupy niosących światło przy baldachimie
25. od dawnej grupy niosących światło przy baldachimie
26. od Anny i Władysława Hobotów z rodziną
27. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
28. od Anieli Orzeszek
29. od chrześnicy Grażyny Orzeszek
30. od Bożeny i Tadeusza Miłek
31. od sąsiadów: Marii i Józefa Majda z rodziną
32. od Stanisławy i Zofii – koleżanek córki Bogusławy
33. od Anny Orzeł
34. od Krystyny i Roberta Orzeł z Męciny
35. od Krystyny i Stanisława Węgrzyn z rodziną z Chyszówek
36. od Heleny i Władysława Smoleń z rodziną z Chyszówek
37. od sąsiadów: Edwarda i Elżbiety Judka
38. od Marii Krawiec z rodziną
39. od Jerzego i Marzeny Wątor
40. od Zofii Wątor
41. od Marii Wątor
42. od Anny i Jacka Rapacz
43. od Marii i Józefa Rapacz z rodziną
44. od Doroty i Romana Dębskich
45. od Barbary i Jerzego Twaróg ze Słopnic z rodziną
46. od sąsiadów: Wojciecha i Wiesławy Trzópek
47. od Janusza Trzópka z rodziną
48. od Doroty i Tomka Liszka
49. od Anety i Janusza Judka
50. od siostry Anny
51. od Doroty i Piotra Brzeń z rodziną
52. od Władysława i Marzeny Brzeń z Krakowa
53. od chrześniaka Wiesława Tokarz z rodziną
54. od sąsiadów siostry Anny z osiedla Tokarzówka
55. od Anny Ranosz z rodziną z Chyszówek
56. od kuzynki Anny Piaskowy z rodziną z Chyszówek
57. od Piotra Zawady z Chyszówek
58. od Stanisława Rusnak z rodziną z Chyszówek
59. od Ludwiki Filipiak z rodziną z Chyszówek
60. od Ireny i Marka z Gruszowca z rodziną
61. od kadry żłobka i przedszkola „Źródełko” na Gruszowcu
62. od Aleksandrowiczów z Mszany Dolnej
63. od Elżbiety i Wacława Nowak z Gruszowca
64. od Izabeli i Andrzeja Czyrnek z rodziną
65. od Barbary i Artura Walczak z rodziną
66. od Alicji i Tadeusza Michorczyk z rodziną
67. od Sylwii i Krzysztofa Zielińskich z rodziną
68. od Grzegorza i Łucji Walczak z rodziną
69. od Aldony i Mirosława Pytel z rodziną
70. od Kingi i Zygmunta Maludy
71. od Bożeny i Marka Koza z rodziną z Jabłonki
72. od Akcji Katolickiej
73. od Krystyny i Stanisława Kosmal oraz Heleny Krzysztofiak
74. od Marii i Stanisława Zawada z rodziną
75. od Członkiń Róży Różańcowej, do której należała
76. (25) + Marię Lisowską od wnuczek: Marty i Olgi z rodzinami i mamą
77. od wnuczek: Marty i Olgi z rodzinami i mamą
78. od wnuczek: Marty i Olgi z rodzinami i mamą
79. od wnuka Adriana z rodziną
80. od siostrzenicy Marty z dziećmi
81. od Edwarda Ryś z żoną
82. od Moniki i Janusza Czamara
83. od chrześnicy Beaty z rodziną z Oświęcimia
84. od rodziny z Rytra
85. od sąsiadów: Grażyny i Krzysztofa Marek
86. od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Zespołu Placówek Oświatowych w Jurkowie
87. od Pracowników laboratorium Spółdzielni Mleczarskiej
88. od Pracowników Zakładu Mleczarskiego w Tymbarku
89. od Pracowników Zakładu Mleczarskiego w Tymbarku
90. od Heleny i Krzysztofa Seretiuk
91. od Agnieszki i Piotra Seretiuk
92. od Iwony i Roberta Seretiuk
93. od Urszuli i Roberta Ciarach
94. od Sabiny i Andrzeja Kurek
95. od Renaty i Adama Pantoł
96. od Karoliny i Waldemara Farganus
97. od Kamili i Bartłomieja Garczyk
98. od Barbary Łabuz z dziećmi
99. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
100. od Janusza i Grażyny Wątor

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (30.10.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Walenty Stankiewicz (Białoruś)

Za śp.:

1. (93) + Annę Szyrszeń od Katarzyny Ostrowskiej z rodziną z Rabki
2. od Beaty Wilk z dziećmi z Rabki
3. od Marcina i Daniela Nawara z Rabki
4. od rodziny Sobczaków z Jasnej
5. od Renaty i Zbigniewa Smoleniów
6. od Krystyny Pazgan
7. od Mariana i Marii Brzazgoń z Podłopienia
8. od Agnieszki Cabała z Podłopienia
9. od Artura i Katarzyny Domiter z Podłopienia
10. od Wioletty i Bogusława Lizak z rodziną
11. od Danuty i Ryszarda Smoleń z rodziną
12. od Krystyny Gąsior
13. od chrześniaka Stefana Lach z żoną
14. od Anny i Mieczysława Rudzkich
15. od Ewy i Andrzeja Zapała z rodziną
16. od Marii Niedośpiał z rodziną
17. od Małgorzaty i Roberta Petranowicz z rodziną
18. od Janiny i Władysława Tomera z Półrzeczek
19. od koleżanek Moniki – Dział Zaopatrzenia IMPULS – Limanowa
20. od Działu Marketingu IMPULS – Limanowa
21. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
22. od Alicji Wątor
23. od Zespołu Jurkowanie
24. od Zespołu Jurkowianie
25. od sąsiadów córki Zofii z osiedla Stysie
26. od sąsiadów córki Zofii z osiedla Stysie
27. od Danuty i Kazimierza Lach z rodziną
28. od Jana i Barbary Palkij z rodziną
29. od rodziny Liszków z Gruszowca
30. od Anny i Józefa Szyrszeń z Tymbarku
31. od Zofii Smoleń z Jurkowa
32. od Czesławy Smoleń
33. od Bronisława i Anieli Kordeczka z rodziną z Podłopienia
34. od Anny Mrózek z rodziną
35. od Anny Podgórni
36. od Teresy i Jana Węgrzyn z Wilczyc
37. od Marii Kurek z Dobrej
38. od Barbary i Ryszarda Sarysz z Chyszówek
39. od chrześnicy Anny z rodziną z Tymbarku
40. od rodziny Gąsiorów i Czechów z osiedla Masłonie
41. od Jana i Janiny Mrózek
42. od Marii i Bogusława Wysmolec
43. od rodziny Handzlów z Rabki
44. od rodziny Wilk z Jurkowa
45. od rodziny Karabinów
46. od Krystyny Chalcarz z Cieszyna
47. od Małgorzaty i Czesława Kawalec z rodziną
48. od Marka Palki z rodziną
49. od mieszkańców osiedla Pulkówka z Jurkowa
50. od mieszkańców osiedla Pulkówka z Jurkowa
51. od Danuty Boczoń z córką
52. od Jerzego i Beaty Boczoń z rodziną
53. od Jana i Barbary Mrózek
54. od Wandy i Józefa Mrózek z rodziną
55. od Heleny Dusza z rodziną
56. od Edwarda Dusza z rodziną
57. od Romana Dusza z rodziną
58. od Bożeny Lotka z rodziną z Krakowa
59. od Członków Róży Różańcowej Zelatora Jana Węgrzyna z Jurkowa
60. od Ludwiki Wątor
61. od Jana Bielskiego z Brzegu
62. od Marii i Stanisława z Gliwic
63. od Anny i Rafała Bieniasz z Gliwic
64. od Stanisławy i Władysława Orzeł
65. od siostry Marii z rodziną z Jeleniej Góry
66. od Krystyny i Bronisława Kolarczyk z rodziną z Bielska – Białej
67. od Gabrieli i Mirosława Carbol z rodziną z Bielska – Białej
68. od Józefy Pabian z rodziną z Bielska – Białej
69. od rodziny Wasilewskich
70. od Marii i Józefa Rapacz
71. od Doroty i Romana Dębskich
72. od Barbary i Jerzego Twaróg
73. od Anny i Sylwestra Mysza
74. od Justyny i Piotra Tokarz
75. od Elżbiety i Jacka Niedziółka
76. od Zofii i Piotra Kucharczyk
77. od Anny i Piotra Dudziak z Naprawy
78. od Barbary Gorlickiej z rodziną z Mizernej
79. od Marii i Stanisława Podgórni z rodziną
80. od Haliny Kwiatkowskiej
81. od Barbary Miałkowskiej z rodziną
82. od Cecylii i Stanisława Nowak z rodziną
83. od Jerzego Kwiatkowskiego z rodziną
84. od Urszuli i Stanisława Kwiatkowskich z dziećmi
85. od Teresy Judka z rodziną
86. od Józefa i Heleny Judka z rodziną
87. od Bolesława Miśkowiec
88. od Janiny i Zbigniewa Chalcarz
89. od Edyty i Mariusza Chalcarz z Krakowa z rodziną
90. od Marty i Adama Chalcarz z synem Norbertem
91. od Zofii i Władysława Wcisło z Łostówki
92. od Lucyny i Marka Zawada z Jurkowa
93. od Elżbiety i Krzysztofa Szpala z Rzeszowa
94. (7) + Marię Suchan od córki Anny z mężem
95. od wnuczki Katarzyny z rodziną
96. od wnuczki Marty z rodziną
97. od wnuka Tomasza z rodziną
98. od wnuka Karola z rodziną
99. od prawnuków: Dawida i Daniela
100. od Krystyny i Ryszarda Szczupak z Raciborowic

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (23.10.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Paweł Staniaszek (Ukraina)

Za śp.:

1. (40) + Stanisława Trzópka od Joanny i Mariusza Mazur z dziećmi
2. od Małgorzaty Węglarz
3. od Pauliny i Krzysztofa Węglarz
4. od Zofii Cygal z Dobrej
5. od Sylwii i Andrzeja Węglarz
6. od Marzeny i Stanisława Węglarz
7. od rodziny z Krasnego
8. od Stanisławy i Jana Marcisz z córkami
9. od Marii i Władysława Porębów
10. od Alicji Skrzyszewskiej z Gliwic
11. od Tomasza Poręby
12. od Marii i Marka Skrzyszewskich
13. od Anny i Leszka Cygal z rodziną z Bieszczad
14. od Edyty i Wiesława Cygal z rodziną
15. od Jana Stokłosy z rodziną
16. od Stanisława Stokłosy z rodziną
17. od Karoliny i Roberta Piętoń z dziećmi
18. od Zofii i Romana Krzyściak
19. od Heleny Lach z rodziną
20. od koleżanki Władysławy Górskiej
21. od Zofii Cygal – Krupa z mężem
22. od Zofii Cygal – Krupa z mężem
23. od Zofii Cygal – Krupa z mężem
24. od kuzynki Marty z rodziną
25. od kuzynki Marty z rodziną
26. od kuzyna Andrzeja z rodziną
27. od kuzyna Andrzeja z rodziną
28. od kuzyna Sławomira z rodziną
29. od kuzyna Sławomira z rodziną
30. od kuzyna Sławomira z rodziną
31. od Anny i Stanisława Czyrnek
32. od sąsiadów Nowaków
33. od Heleny Smaga z Porąbki
34. od sąsiadów: Sabiny i Marka z dziećmi
35. od sąsiadki Jolanty Woźniak z dziećmi
36. od sąsiada Czesława
37. od sąsiada Bogdana
38. od sąsiada Edwarda
39. od Sławomira Woźniaka z rodziną
40. od Elżbiety Miłek z Jurkowa z rodziną
41. (12) + Janinę Stokłosa od siostry Anny z Krakowa
42. od siostry Marii z Krakowa
43. od siostry Jadwigi
44. od bratanicy Sylwii z rodziną
45. od bratanicy Magdaleny z rodziną
46. od bratanka Jacka z rodziną
47. od bratowej Krystyny Mrożek z rodziną ze Szczawy
48. od siostrzenicy Małgorzaty i Grzegorza Handzel z rodziną
49. od siostrzenicy Agnieszki z rodziną
50. od Teresy Kurczaba z Dobrej
51. od Anny i Marka Limanówka z rodziną z Podłopienia
52. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
53. (48) + Annę Szyrszeń od wnuka Krzysztofa Handzel z żoną
54. od wnuka Adama Handzel z żoną
55. od wnuka Janusza Handzel z żoną
56. od synowej Zofii Szyrszeń z Chyszówek
57. od wnuczki Teresy Szyrszeń z Maciejem z Chyszówek
58. od wnuka Józefa Szyrszeń z żoną z Chyszówek
59. od wnuczki Marii Michorczyk z mężem z Półrzeczek
60. od wnuka Jana Szyrszeń z żoną
61. od wnuka Edwarda Szyrszeń z żoną
62. od wnuka Norberta z rodziną
63. od wnuczki Sylwii z rodziną
64. od wnuka Gabriela z rodziną
65. od wnuka Marka Szyrszenia z rodziną
66. od wnuka Józefa Szyrszenia z rodziną ze Starej Wsi
67. od wnuka Piotra z rodziną
68. od wnuczki Teresy z rodziną
69. od wnuczki Bogumiły z rodziną
70. od wnuka Wojciecha z rodziną
71. od wnuczki Anny z mężem
72. od wnuczki Beaty z rodziną
73. od wnuczki Moniki z rodziną
74. od wnuczki Natalii z rodziną
75. od wnuczki Kasi z Michałem
76. od prawnuczki Edyty
77. od prawnuka Sławka z Julką
78. od prawnuków: Kingi, Mateusza i Miłosza
79. od prawnuczek: Ani i Magdaleny Handzel
80. od prawnuka Mateusza Handzel
81. od prawnuków: Kamila, Dominika i Maksymiliana Handzel
82. od prawnuków: Oliwii, Kacpra i Emilii Handzel
83. od prawnuka Jakuba Gut z Chyszówek
84. od prawnuków: Patryka, Jakuba i Kacpra
85. od Anny Gut z Zakopanego
86. od prawnuków: Pawła, Natalii i Julii Szyrszeń z Chyszówek
87. od prawnuczek: Emilii i Kornelii Michorczyk z Półrzeczek
88. od Zofii i Władysława Michorczyk z Półrzeczek
89. od Bogumiły i Adama Bobowskich z Laskowej
90. od Agnieszki i Zdzisława Michorczyk z Laskowej
91. od Teresy i Juliana Tomera z Chyszówek
92. od Janiny i Józefa Białoń ze Skrzydlnej
93. od Beaty i Piotra Kaleta ze Skrzydlnej
94. od Małgorzaty i Roberta Faron z Janowic
95. od Magdaleny i Bogumiła Białoń ze Skrzydlnej
96. od Magdaleny i Roberta Prusik z Góry Kalwarii
97. od Renaty i Dariusza Kosierkiewicz z Piaseczna
98. od Agnieszki i Bogdana Tabor z Pogorzan
99. od Natalii i Bartłomieja Białoń ze Skrzydlnej
100. od Marii Żurek z Rabki

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (16.10.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Zygmunt Niedźwiedź (Gruzja)

Za śp.:

1. (14) + Józefa Czyrnka od kuzyna Józefa Michałka z rodziną z Rycerki Górnej
2. od Haliny i Zbigniewa Michałek z Jurkowa
3. od Mikołaja i Bernadety z Rzeszowa
4. od Leszka i Waldemara Gołąb
5. od Janiny Gołąb
6. od sąsiadów: Marii i Andrzeja Kulig
7. od Arletty i Stanisława Szewczyk z dziećmi
8. od Teresy i Bronisława Kulig z rodziną
9. od Bożeny i Jana Kulpy z rodziną
10. od Eweliny i Mariusza Sekuła z dziećmi
11. od Katarzyny i Zbigniewa Piwowarczyk
12. od Wioletty i Mirosława Hołuj
13. od Firmy „Wypożyczalnia i Usługi – Hołuj”
14. od Elżbiety i Jacka Raczek z Pisarzowej
15. (86) + Stanisława Trzópka od Stanisława Dudzika
16. od kuzynki Marii Koza
17. od kuzynki Marii Koza
18. od Stanisławy Juszczak
19. od Przemysława Juszczaka z rodziną
20. od Marysi Zdaniewicz z rodziną
21. od Moniki Pieła z rodziną
22. od Doroty Kobierzyńskiej z rodziną
23. od kolegi Zbyszka Chochół z rodziną
24. od Anny i Mariana Kozów z rodziną ze Stróży
25. od Marii i Macieja Lach z dziećmi
26. od Józefy Bywalec
27. od Krzysztofa Lacha
28. od Józefa Stokłosy
29. od Jolanty i Jerzego Piórkowskich z dziećmi
30. od Marii i Jana Białoń z rodziną
31. od koleżanek i kolegów z asysty światła
32. od koleżanek i kolegów z asysty światła
33. od rodziny Marii i Franciszka Wydra
34. od Doroty i Tadeusza Kulig
35. od Marii Smaga z rodziną ze Stróży
36. od Małgorzaty Jani z rodziną
37. od Teresy Sobczak z rodziną
38. od kuzyna Aleksandra Trzópka z rodziną z Podłopienia
39. od Marii i Jana Nowak z Dobrej
40. od sąsiadki Marii
41. od sąsiada Rafała z żoną i dziećmi
42. od sąsiada Grzegorza z żoną i dziećmi
43. od sąsiada Krzysztofa z żoną i dziećmi
44. od rodziny Grabdów z Rudy Śląskiej
45. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
46. od Ewy i Stanisława Skwarczek
47. od kuzyna Andrzeja z rodziną
48. od Franciszka Pali
49. od Zofii i Wojciecha z Jurkowa
50. od Marii i Zbigniewa Piwko
51. od rodziny Spyrków z Limanowej
52. od sąsiadki Danuty
53. od Marii i Karola Cygal z rodziną
54. od Anny i Waldemara Misiak
55. od kolegów noszących baldachim
56. od kolegów noszących baldachim
57. od Andrzeja Smagi z rodziną
58. od Jana i Heleny Cygal z rodziną z Krakowa
59. od Zofii Wnęk z rodziną
60. od Lucyny i Władysława Smaga z Grzegorzem
61. od Jana i Marii Cygal z Dobrej z rodziną
62. od Tomasza i Katarzyny Cygal
63. od Danuty Dudzik
64. od Józka z Porąbki
65. od Stokłosów i Judków
66. od Krzysztofa i Anety Judków z dziećmi
67. od Barbary i Zbigniewa Jarosz
68. od Agnieszki i Grzegorza Florek z dziećmi
69. od Teresy Cygal z rodziną
70. od Edyty i Andrzeja Gargasów z Dobrej
71. od Katarzyny i Roberta Bielskich z Półrzeczek
72. od Piotra i Justyny Cygal z rodziną
73. od Mariusza Ryś z rodziną
74. od kolegów brata Pawła z pracy
75. od kolegów brata Pawła z pracy
76. od Jerzego Smotra
77. od Heleny i Jacka Judków z rodziną
78. od Danuty i Krzysztofa Trzópek z Porąbki
79. od Klaudii i Sławomira Bielskich z dziećmi
80. od rodziny Biedroniów i Furgałów
81. od sąsiadki Beaty i Rafała Atłas z rodziną
82. od Bogumiły i Wiesława Skwarczek z dziećmi
83. od Anny i Michała Majka
84. od Stanisława Fudaleja z żoną
85. od Heleny i Macieja Bubula z Podłopienia
86. od koleżanek
87. od Marii i Piotra Smagów
88. od Jana i Antoniny Smaga
89. od kolegów: Alberta i Adama ze Skrzydlnej z Zagórza
90. od Cecylii i Wojciecha Majka
91. od Małgorzaty i Grzegorza Juszczak z rodziną
92. od Zofii Judka
93. od Tomasza Judki
94. od Agaty i Marka Judka z rodziną
95. od pracowników laboratorium ZSB Tymbark
96. od Janiny Trzópek
97. od kuzyna Wacława Trzópka
98. od kuzynki Renaty Trzópek
99. od Marii i Stanisława Węglarz
100. od Marii i Stanisława Węglarz

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (09.10.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Jerzy Piluś (Gruzja)

Za śp.:

1. (9) + Marię Ogryzek od Barbary i Marka Wierzba
2. od Grażyny i Marcina Filas z Ponic
3. od Anny i Mariana Malarz z Lubomierza
4. od Iwony i Tomasza Malarz z Lubomierza
5. od Beaty i Krzysztofa Kuś
6. od Bożeny Kijowskiej
7. od Michała Skiby
8. od Jakuba Duda
9. od Balbiny Judka z rodziną
10. (64) + Kamila Kubowicza od matki chrzestnej
11. od Jerzego Kubowicza z Kasiny Wielkiej
12. od Klaudyny Wacławik z córką
13. od koleżanki Ani Przybytek
14. od Zbyszka Zgody z rodziną z Sieniczna
15. od kuzynki i kuzynów z Trąbek
16. od kuzyna Mariana z rodziną
17. od Sylwestra Kubowicza
18. od Seweryna Kubowicza
19. od Marii i Józefa Łazarczyk z Limanowej
20. od Rafała Mysza z rodziną
21. od Pawła Mysza z Gruszowca
22. od cioci Ireny i wujka Stanisława Dawca z rodziną
23. od cioci Ireny i wujka Stanisława Dawca z rodziną
24. od kuzynki Marzeny z rodziną
25. od Piotra Wacławika
26. od sąsiadów Miśkowców
27. od Barbary Kołodziej z rodziną
28. od Iwony i Bogdana Zając
29. od klasy z Gimnazjum
30. od klasy z Gimnazjum
31. od Beaty i Tomasza Trzópków z rodziną
32. od Józefa i Zofii Kołodziej z Gruszowca z rodziną
33. od Kamila Kołodzieja z Gruszowca
34. od Jolanty i Jana Solarz z Kasiny Wielkiej
35. od Mariusza Solarza z Kasiny Wielkiej
36. od Artura Solarza z Kasiny Wielkiej
37. od Michała Śliwy z Podłopienia
38. od kolegi Dawida Krzyściaka
39. od Jolanty i Mariana Miśkowiec z Gruszowca
40. od wychowawczyni Barbary Gąsior
41. od koleżanki mamy z Jurkowa
42. od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej
43. od koleżanek i kolegów z klasy brata Grzegorza z Gruszowca
44. od koleżanek i kolegów z klasy brata Grzegorza z Gruszowca
45. od Stanisława i Janiny Płaszczyca z rodziną z Kasiny Wielkiej
46. od Bogumiły i Zygfryda Mierzyńskich
47. od Bogdana Łukasika
48. od cioci Anny Kubowicz z Kasiny Wielkiej
49. od kuzynki Ewy Murzyn z rodziną z Lipnika
50. od kuzynki Katarzyny Łabuz z rodziną z Kasiny Wielkiej
51. od kuzynki Wioli Pustelnik z rodziną z Kasiny Wielkiej
52. od cioci Zosi i wujka Józka Ziemianin
53. od cioci Zosi i wujka Józka Ziemianin
54. od Damiana Ziemianina z rodziną z Jurkowa
55. od Eweliny Ziemianin z Piotrkiem
56. od Edyty i Maćka Gąsior
57. od Wiesławy i Zbigniewa Kubowicz z Kasiny Wielkiej
58. od Krystiana Kubowicza z Kasiny Wielkiej
59. od Konrada Kubowicza z rodziną ze Stronia
60. od Iwony i Marcina Krzysztof
61. od Martyny i Marka Michałowskich z Krakowa
62. od Elżbiety i Krzysztofa Kosmal z dziećmi
63. od cioci Zofii z Kasiny Wielkiej
64. od kuzynki Wandy z rodziną
65. od kuzyna Mariusza z żoną
66. od kuzyna Krzyśka z rodziną
67. od kuzynki Małgorzaty z rodziną
68. od kuzynki Anety Koczela z rodziną
69. od kuzyna Sławka z rodziną
70. od kuzyna Franka z Kasiny Wielkiej
71. od kuzynki Karoliny z rodziną
72. od kuzyna Dawida
73. od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, koleżanek i kolegów z ZSTiO w Limanowej
74. (27) + Józefa Czyrnka od Karola Bulandy
75. od Marii Chalcarz
76. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
77. od Czesławy Smoleń
78. od Danuty i Zbigniewa Opydów
79. od koleżanek i kolegów Gabrysia z Piekarni GS Dobra
80. od koleżanek i kolegów Gabrysia z Piekarni GS Dobra
81. od rodziny Drożdzów
82. od Bogusława Niedojada z rodziną
83. od Marty i Ryszarda Kaptur
84. od Renaty i Stefana Kaptur z rodziną
85. od Roberta Białonia z rodziną
86. od Justyny i Leszka Białoń
87. od Barbary i Stanisława Kulig z rodziną
88. od Barbary i Bronisława Kulig
89. od rodziny Kurków
90. od Andrzeja i Sabiny Kurek z rodziną
91. od Piotra Danaja z Wilczyc
92. od kuzynki Wiesławy Podgórni z mężem
93. od kuzyna Zdzisława z żoną z Podłopienia
94. od Marty i Dawida Rymarczyk z rodziną z Podłopienia
95. od Kazimierza Majerskiego z rodziną
96. od Macieja Majerskiego
97. od Stanisława i Celiny Majerskich
98. od rodziny Saryszów z Chyszówek
99. od kuzynki Krystyny z rodziną z Jurkowa
100. od chrzestnej mamy z rodziną z Gliwic

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (02.10.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Edward Pleń (Krajowy Duszpasterz Sportowców)

Za śp.:

1. (100) + Marię Ogryzek od Wandy i Stanisława Fornal z rodziną
2. od Edyty i Maćka Gąsior
3. od Krystyny Gąsior
4. od Zofii i Kazimierza Czech
5. od Zofii i Józefa Ziemianin
6. od klasy 4b z wychowawcą
7. od Teresy i Bronisława Liszka
8. od Ireny i Józefa Gąsior
9. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
10. od Józefa Stokłosy z rodziną
11. od Wita i Jolanty z rodziną z Krakowa
12. od salonu fryzjerskiego z Dobrej
13. od Piotra i Marii Kołodziej
14. od koleżanki i kolegi z klasy – Pyrsów
15. od Marcina Drużkowskiego z rodziną
16. od Andrzeja Domagały
17. od warsztatu firmy „Miśkowiec”
18. od Piotra i Agnieszki Miśkowiec z rodziną
19. od Dariusza i Agnieszki Miśkowiec z rodziną
20. od kolegi Józefa i Zofii Kołodziej z Wilczyc
21. od rodziny Nowaków z osiedla Palkije
22. od rodziny Iwańskich z osiedla Palkije
23. od osiedla Czyrnki
24. od Krystyny i Tadeusza Ogryzek
25. od Joanny i Dariusza Ropek
26. od Elżbiety i Piotra Kapuścińskich
27. od kolegów i koleżanek wraz z wychowawcą i rodzicami z klasy 7b wnuka Filipa
28. od Władysława i Teresy Gąsior
29. od rodziny Dudzików z Tymbarku
30. od Marii Gąsior z rodziną z Limanowej
31. od wychowawczyni Marii Deker
32. od Zofii i Józefa Gąsior
33. od Stanisława Ranosza
34. od rodziny Chlipałów i Adamczyków
35. od Eugeniusza Gąsiora z rodziną
36. od rodziny Wątorów z osiedla Ćwiesie
37. od rodziny Banach i Sobczyk
38. od Adeli i Sebastiana Ogielów
39. od Piotra Mruka z rodziną
40. od Jana Zonia z małżonką z Mszany Dolnej
41. od Józefa Bierowca z małżonką
42. od Magdaleny i Marcina Kowalczyk
43. od Eweliny i Łukasza Uchacz
44. od sąsiadów z osiedla Stysie
45. od sąsiadów z osiedla Stysie
46. od Anny i Janusza Palków
47. od Marii i Janusza Marek
48. od Sławomira Marciniszyn z dziećmi
49. od Alicji i Artura Palka
50. od Moniki i Krzysztofa Kucharczyk
51. od Barbary i Mariana Kucharczyk
52. od Moniki i Łukasza Wiśniewskich
53. od Wiesławy Palka z Krakowa
54. od Ewy i Zenona Naściszewskich
55. od Klaudii i Jacka z dziećmi
56. od Marii i Józefa Urbańskich z Dobrej
57. od Alicji i Kazimierza Majerskich z rodziną
58. od Jolanty i Jarosława Kordeczka
59. od Urszuli i Wiesława Kordeczka
60. od Andrzeja Biernata z rodziną z Krzyżowej
61. od Danuty i Władysława Palkij z rodziną
62. od Zofii i Józefa Miłek
63. od Iwony i Mateusza Pach
64. od Haliny i Zbigniewa Trzópek
65. od Heleny Frączek z Limanowej
66. od Renaty i Dawida Mamaków z Limanowej
67. od Danuty i Waldemara Marek z rodziną
68. od Moniki i Zbigniewa Kołodziej z rodziną
69. od Kingi Dudzik z mężem i synami
70. od Marka Palki z rodziną
71. od Ewy i Ryszarda Czyrnek
72. od Marka i Anny Czyrnek
73. od Ewy Kita z Limanowej
74. od Mariusza Kamenczak
75. od Henryka Gąsiora
76. od kolegów i koleżanek z pracy Agnieszki
77. od kolegów i koleżanek z pracy Agnieszki
78. od kolegów i koleżanek z pracy Agnieszki
79. od kolegów i koleżanek z pracy Agnieszki
80. od kolegów i koleżanek z pracy Agnieszki
81. od Bartosza i Laury Zając
82. od Marii i Edwarda Janik z rodziną
83. od Koła Łowieckiego „Grunwald” w Mszanie Dolnej
84. od Koła Łowieckiego „Bór” w Spytkowicach
85. od Zarządu Koła Łowieckiego „Grunwald” w Mszanie Dolnej
86. od Renaty i Romana Krzysztof
87. od Grażyny i Andrzeja Duda
88. od Stanisławy i Edwarda Kołodziejczyk
89. od Andrzeja Dorynka z rodziną
90. od Ewy i Józefa Malec
91. od Ewy i Wojciecha König
92. od Stanisława Grzędy
93. od Iwony i Stanisława Warzechy
94. od Kazimierza Walczak
95. od Lubomira Puszkara
96. od Beaty i Dariusza Sułkowskiego
97. od Barbary i Łukasza Gaweł
98. od Anny i Romana Gaweł
99. od Ewy i Jacka Imioło
100. od Haliny i Jana Duda

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (25.09.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Jakub Trzópek (Meksyk)

Za śp.:
1. (37) + Marię Stokłosa od Wojciecha i Wiesławy Trzópek
2. od Zofii Jargoń
3. od Marii Cygal
4. od Grażyny i Krzysztofa Marek
5. od Marii Stokłosa z Limanowej
6. od Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Koło w Dobrej
7. od Krystyny Gąsior
8. od Zofii i Kazimierza Czech
9. od Janiny Trzópek z rodziną
10. od Genowefy i Józefa Sobczak
11. od Małgorzaty i Jacka Łazarczyk
12. od Stanisławy i Ryszarda Mierzyńskich z córką Bożeną
13. od Janiny Kołodziej
14. od Marii Poręba
15. od Marii Skrzyszewskiej
16. od II Róży Misyjnej, św. Matki Teresy z Kalkuty
17. od Marii i Franciszka Wydra z Porąbki
18. od Celiny Trzópek z rodziną
19. od Piotra i Marii Kołodziej
20. od Elżbiety i Józefa Knap
21. od Marii Ciężadło
22. od Urszuli Jantos z rodziną
23. od Cecylii i Jana Michałek
24. od Jana i Zofii Gąsior
25. od Marii i Edwarda Ogryzek
26. od Aleksandra Trzupka z Kietrza z rodziną
27. od Anny Duchnik z rodziną
28. od Zofii Florek
29. od Ewy i Jana Banik
30. od Marii Koza z synem Markiem
31. od kuzynki Zofii, Bernadetty i Mirosława
32. od kuzynki Zofii, Bernadetty i Mirosława
33. od Marii Piechura z rodziną z Limanowej
34. od Marii i Krzysztofa Chołys
35. od Małgorzaty Podgórni
36. od koleżanki Marii Piechówka z mężem
37. od Marii i Józefa Fornal
38. (63) + Marię Ogryzek od Bogumiły i Stanisława Drabik
39. od Alicji Drabik i Marcina Brongiel
40. od Edwarda i Ireny Lenczowskich z Ameryki
41. od kuzynki Grażyny i Rafała z rodziną z Krakowa
42. od kuzyna Janusza z Krakowa
43. od Zofii i Jana Gąsior
44. od Zofii i Jana Gąsior
45. od Piotra Widomskiego
46. od Mariana Janasa
47. od rodziny Uchaczów
48. od Bożeny i Zbigniewa Przybytek wraz z dziećmi
49. od Małgorzaty i Czesława Kawalec z rodziną
50. od Wiesława Tumielewicza z rodziną
51. od Aldony i Mirosława Marciniec
52. od Doroty i Jacka Mirek
53. od kuzyna Jacka Miśkowca z rodziną
54. od kuzynki Anny Gondek z rodziną
55. od Marcina i Agnieszki Janczy
56. od Wojciecha i Magdaleny Wójtowicz
57. od Marka i Agnieszki Sułkowskich
58. od Marii Boczoń z rodziną z Dobrej
59. od rodziny Krupińskich z Młynnego
60. od Elżbiety i Krzysztofa Podgórni
61. od rodziny Ptak z córką Magdaleną z Bochni
62. od Heleny Lach
63. od Stanisława Stokłosy
64. od Celiny i Roberta Piwowarczyk
65. od Agnieszki Biedroń z rodziną
66. od rodziny Złydaszyków
67. od Jana Żaka z osiedla Ćwiesie
68. od Anety i Macieja Kuna z dziećmi
69. od Beaty i Janusza Piechura z dziećmi
70. od Marty i Jana Puchała
71. od rodziny Puchała z Podłopienia
72. od rodziny Gracjaszów z Wadowic
73. od Zofii Gąsior z Limanowej
74. od Bogdana Gąsiora z dziećmi z Limanowej
75. od Sylwestra i Moniki Gąsior z Poznania
76. od chrześniaka Dariusza Gąsiora z Limanowej
77. od chrześniaka Dariusza Gąsiora z Limanowej
78. od Grzegorza i Agaty Chorągwickich
79. od rodziny Kuruc z Łapsz Niżnych
80. od Marii, Marcina i Renaty Pałka
81. od chrześniaka Daniela Pałki z rodziną
82. od Anny Gałęza
83. od Pauliny i Michała Łacna
84. od Tomasza i Elżbiety Pałka
85. od Kingi i Dawida Hołuj z rodziną
86. od Firmy „Hołuj i Synowie”
87. od kuzynki Zofii Furtak z Dojazdowa
88. od kuzyna Tadeusza Trzópka z rodziną
89. od Aldony i Mirosława Pytel
90. od Ewy i Pawła Walczak
91. od Magdaleny i Piotra Żółtek z rodziną
92. od Jana Holoty z rodziną
93. od Zofii Drab
94. od Janusza i Karoliny Drab
95. od Wioletty i Tadeusza Drab z rodziną
96. od Barbary i Jana Dudzik z rodziną
97. od Mirosławy i Aleksandra Liszka z rodziną
98. od Ewy i Rafała Sentyrz z rodziną
99. od Barbary i Józefa Dawiec z rodziną
100. od Elżbiety i Marka Jarosz

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (18.09.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Jakub Trzópek (Meksyk)

Za śp.:
1. (20) + Czesława Plenia od Kubowiczów i Nowaków z osiedla Krzysztofy
2. od kuzynki Julii z mężem i dziećmi
3. od Zofii Pleń
4. od chrześnicy Beaty z rodziną
5. od Doroty i Marka Śliwa z dziecmi
6. od Marii i Józefa Mysza z rodziną z Jurkowa
7. od sąsiadów: Elżbiety i Zbigniewa Wątor z dziećmi
8. od Anny Drąg
9. od Małgorzaty i Józefa Ziemianin z Kasiny Wielkiej
10. od Krystyny i Tadeusza Żołądek
11. od Elżbiety i Tadeusza Wiktor
12. od Stanisława Płaszczyca z Kasiny Wielkiej z rodziną
13. od Teresy i Władysława Miśkowiec z Tymbarku
14. od Zofii i Anny z osiedla Wrony
15. od Wiesławy i Zbigniewa Kubowicz z Kasiny Wielkiej
16. od Dagmary i Stefana Olejarz
17. od Doroty i Tadeusza Miśkowiec z Gruszowca
18. od Anety i Marcina Żaba
19. od Agnieszki Cebuli
20. od Marii Nowak z Tymbarku
21. (80) + Marię Stokłosa od brata Bogdana
22. od Teresy Otwinowskiej z rodziną
23. od kuzynki Teresy Lach
24. od kuzynki Teresy Lach
25. od Parafialnego Zespołu Caritas z Dobrej
26. od Elżbiety i Władysława Miśkowiec
27. od Towarzystwa Miłośników Regionu Dobrzańskiego
28. od Jadwigi i Jana Miśkowiec z rodziną
29. od Jacka i Iwony Zembal z Chabówki
30. od Zygmunta i Grażyny Zembal z Chabówki
31. od Genowefy Mysza
32. od chrześniaka Józefa Myszy
33. od Barbary i Bogdana Miśkowiec z rodziną
34. od Krzysztofa i Lucyny Mysza z rodziną
35. od Agnieszki i Tomasza Boczoń z rodziną z Tymbarku
36. od Grzegorza Myszy
37. od Agaty i Sławomira Kędroń z rodziną z Mordarki
38. od Karoliny i Grzegorza Kolarczyk z rodziną ze Szczyrzyca
39. od Elżbiety i Edwarda Szyrszeń z rodziną z Chyszówek
40. od Zofii Pleń
41. od Beaty Szyrszeń
42. od Julii i Władysława Pleń
43. od sąsiadów Kołodziej z córkami
44. od sąsiadów Kołodziej z córkami
45. od sąsiadów: Elżbiety i Tadeusza Wiktorów
46. od sąsiadów: Martyny Wiktor z Tomkiem
47. od sąsiada Dariusza Wiktora
48. od sąsiadów: Tadeusza i Krystyny Żołądek
49. od sąsiadów: Artura i Daniela z rodziną
50. od sąsiadki Małgorzaty Ziemianin
51. od pracowników TRANSPORTU Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
52. od pracowników ADMINISTRACJI Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
53. od Zarządu i pracowników Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
54. od Zarządu i pracowników Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
55. od Rady Nadzorczej Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
56. od Marii Mysza
57. od Anny Jania z rodziną
58. od Kolegów ze Związku Rewizyjnego z Nowego Sącza
59. od Tadeusza Kubowicza z rodziną
60. od Bernadety i Stanisława Kołodziej z Chabówki
61. od Elżbiety Staszyńskiej z Chabówki
62. od Referatu Spraw Obywatelskich i Zespołu Podatków Urzędu Gminy Dobra
63. od rodziny Sułkowskich z Gruszowca
64. od Doroty Żołądek
65. od koleżanek i kolegów z Technikum Ekonomicznego w Limanowej
66. od koleżanek i kolegów z Technikum Ekonomicznego w Limanowej
67. od koleżanek i kolegów z Technikum Ekonomicznego w Limanowej
68. od koleżanek i kolegów z Technikum Ekonomicznego w Limanowej
69. od sąsiadów: Zofii i Józefa Ziemianin
70. od Eweliny Ziemianin
71. od Damiana Ziemianina z rodziną z Jurkowa
72. od Edyty i Maćka Gąsior
73. od chrześnicy Klaudii z mężem i synami
74. od Zygmunta Markiewicza
75. od pracowników DETALU Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
76. od Ireny i Józefa Przybytek
77. od chrześniaka Wiesława Cygala z rodziną
78. od Leszka Cygala z rodziną z Bieszczad
79. od rodziny Kuligów z Gruszowca
80. od Heleny i Józefa z rodziną
81. od Kazimierza Gąsiora z Górki Plebańskiej
82. od Elżbiety i Krzysztofa Kosmal
83. od Marii Chalcarz z rodziną Bulandów
84. od Akcji Katolickiej
85. od Teresy i Piotra Kowalskich
86. od rodziny Markiewicz z Przenoszy
87. od Ireny i Władysława Liszka z rodziną
88. od rodziny Brzeń z Gruszowca
89. od Elżbiety i Józefa Bielskich z Półrzeczek
90. od rodziny Pleń
91. od kuzyna Władysława Markiewicza z żoną z Chyszówek
92. od Małgorzaty i Czesława Kawalec z rodziną
93. od Renaty i Zbigniewa Smoleń
94. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
95. od Marii i Bronisława Kwiatkowskich
96. od rodziny Markiewiczów z Zagórza
97. od Marii Pazdur z rodziną ze Skrzydlnej
98. od chrześnicy Anny Lis z rodziną z Paryża
99. od Stanisławy Koza z rodziną ze Stróży
100. od Pracowników Piekarni GS Dobra

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (11.09.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. prof. dr hab. Adam Solak (Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie)

Za śp.:
1. (48) + Jana Majerskiego od Renaty i Bogdana Nika
2. od Tadeusza i Barbary Sołtys z Jurkowa
3. od rodziny Mazanków
4. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
5. od kuzynki Zofii Pala z rodziną
6. od Józefa Maludy
7. od Elżbiety Marek z Limanowej z rodziną
8. od Władysława Judki z rodziną
9. od Moniki Kudłacz
10. od Józefy i Andrzeja Bulanda
11. od rodziny Kurków
12. od Anny Bieda z dziećmi
13. od Anny i Adama Sowa z rodziną
14. od Jakuba Kudłacza
15. od Marii Kudłacz
16. od Kazimierza i Doroty Majerskich
17. od Anny i Piotra Białoń
18. od Firmy OLBUD – Mateusz Oleksy z rodziną
19. od Piotra Lacha
20. od Czesława Majerczyka z rodziną
21. od Rafała Budacza
22. od Heleny Budacz
23. od Pracowników Ośrodka Zdrowia w Dobrej
24. od Teresy Swadźba
25. od sąsiadów: Marii i Czesława Liszka
26. od kuzyna Piotra z rodziną
27. od Wiesława Króla
28. od Genowefy i Stefana Palka z rodziną
29. od Jana Palka
30. od Stefana Gąsiora z rodziną
31. od Jana i Józefa Gąsior
32. od kolegi Andrzeja Kurka z żoną Lucyną
33. od Piotra Hołuja
34. od Barbary i Marcina Kudłacz
35. od Anny i Janusza Palków
36. od Zbigniewa Trzópka z rodziną
37. od Bronisławy i Kazimierza Smoleń z rodziną
38. od Ewy i Zenona Naściszewskich
39. od Stanisława i Zdzisławy Bilczyńskich
40. od Doroty i Marka Gardockich
41. od Stanisława Szewczyka z rodziną
42. od Józefa Stryczek z Laskowej
43. od Celiny i Dariusza Trzópek z rodziną
44. od rodziny Uchaczów z Tymbarku
45. od rodziny Uchaczów z Tymbarku
46. od Małgorzaty i Adama Jakubiec
47. od Elżbiety i Kazimierza Lach
48. od rodziny Kaczmarczyków
49. (52) + Czesława Plenia od siostrzeńca Zbigniewa Łukosza z rodziną
50. od siostrzenicy Oli Nawrotek z synem Adamem
51. od rodziny Korczyńskich i Widłów z Dzierżoniowa
52. od sąsiada i przyjaciela Tadeusza Jordana
53. od Danuty i Ryszarda Smoleń z Dobrej
54. od Marii Hejmo ze Sowlin
55. od Anny i Władysława Liszka z Limanowej
56. od Marii i Józefa Aksamit
57. od Jerzego Kubowicza z Kasiny Wielkiej z osiedla Brudziany
58. od Marii Jarosz z dziećmi
59. od Bożeny i Jana Stokłosa z dziećmi
60. od Zofii i Józefa Ziemianin z rodziną z Dobrej
61. od Heleny Trzópek
62. od Alicji Pleń z rodziną
63. od Marii i Edwarda Piechówka
64. od Janusza z żoną z Katowic
65. od Bogumiły Łazarczyk z rodziną
66. od kolegi Jerzego Miśkowca z Gruszowca
67. od kuzyna Józefa z żoną z Podobina
68. od rodziny Pleniów
69. od Moniki i Piotra Chorągwickich
70. od kuzyna Tadeusza Podgórniego
71. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
72. od Janiny i Stanisława Żołądek
73. od koleżanki Anny Drąg – Duch
74. od kolegi Piotra Kowalskiego z rodziną
75. od Ireny i Marka z rodziną
76. od Lucyny i Wiesława Drąg z rodziną
77. od Marii i Wojciecha Mysza
78. od Katarzyny Stefanowicz z dziećmi
79. od Jana i Krystyny Chorągwickich
80. od Jolanty i Mariana Miśkowiec
81. od Jolanty i Mariana Miśkowiec
82. od Stefanii Miśkowiec
83. od Marii i Andrzeja Zając z rodziną ze Skrzydlnej
84. od sąsiada Józefa Węgrzyna z córką i synami
85. od rodziny Kołodzieji z Gruszowca
86. od Szymona Trzópka z rodziną
87. od Elżbiety i Wacława Nowak
88. od Zofii i Jana Frasunek z Kasiny Wielkiej z rodziną
89. od Jolanty i Józefa Skalskich z rodziną
90. od Marii i Tadeusza Łazarczyk z rodziną ze Skrzydlnej
91. od kuzynki Barbary z rodziną
92. od Zofii Kmiecik
93. od kolegi Zenona Homy
94. od kolegi Józefa Lacha
95. od kolegi Tadeusza Dudzika
96. od Bronisława Stokłosy z rodziną
97. od Julianny Wątor
98. od Danuty i Krzysztofa Miśkowiec z dziećmi
99. od Jana Miśkowca z rodziną
100. od Stefanii i Józefa Ptaszek z Limanowej

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (04.09.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Jan Dargiewicz (Ukraina):

Za śp.:
1. (51) + Krystynę Motyka od mamy
2. od siostrzenicy Oli z rodziną
3. od siostry Zofii
4. od chrześniaka Bartka z rodziną
5. od chrześniaka Bartka z rodziną
6. od siostrzenicy Anny z rodziną
7. od siostrzenicy Anny z rodziną
8. od koleżanki Heleny Krzysztofiak
9. od sąsiadki Teresy Lach
10. od Marii i Grzegorza Ciężadło
11. od Marii i Grzegorza Ciężadło
12. od Urszuli Jantos z dziećmi i mężem
13. od Urszuli Jantos z dziećmi i mężem
14. od Krystyny Kowalczyk z Mszany Dolnej
15. od Celiny Stachno z Krakowa z rodziną
16. od Beaty i Ryszarda Szyrszeń
17. od rodziny Niedojadów
18. od Renaty i Zbigniewa Smoleń
19. od Marii Michalik z rodziną
20. od Heleny Miśkowiec
21. od Marii Brodzik
22. od Wiesławy Król z rodziną
23. od cioci Zosi i Małgorzaty z Krakowa
24. od Członkiń Róży Różańcowej św. Elżbiety Zelatorki Małgorzaty Lach – Smoleń
25. od Zofii i Józefa Świstak z dziećmi
26. od Józefa Lacha
27. od Dawida i Marii Lach z dziećmi
28. od Ireny i Piotra Smoleń z dziećmi
29. od Klaudii i Sławomira Bielskich z dziećmi
30. od Marty i Marcina Ryndak z dziećmi
31. od Anny Lach
32. od Lucyny i Józefa Lach
33. od Jerzego i Danuty Miśkowiec
34. od cioci Marii Miśkowiec
35. od cioci Marii Miśkowiec
36. od Renaty Miśkowiec
37. od Anny i Mieczysława Kaletka
38. od sąsiadów: Janiny i Stanisława Lach
39. od Krzysztofa i Pauliny Lach
40. od ZUS w Limanowej Wydział Świadczeń
41. od ZUS w Limanowej Wydział Świadczeń
42. od ZUS w Limanowej Wydział Świadczeń
43. od ZUS Oddział w Nowym Sączu Wydział Świadczeń
44. od ZUS Oddział w Nowym Sączu Wydział Świadczeń
45. od Sabiny Lupa
46. od Jana i Bogumiły Matras
47. od Magdaleny Kęska
48. od Piotra i Elżbiety Sułkowskiej Leśniak
49. od Stefanii Sułkowskiej
50. od Elżbiety i Józefa Pławeckich
51. od Barbary Stach
52. (22) + Piotra Marka od Daniela Michorczyka z rodziną
53. od sąsiadów Lisowskich
54. od Daniela Jędrzejek z rodziną
55. od Magdaleny i Ireneusza Legutko z rodziną
56. od Moniki i Mariusza Mikołajczyk
57. od Anety i Mateusza Chochół
58. od Sylwii Curzydło i Agnieszki Marek
59. od Barbary i Juliana Franczyk z Zalesia
60. od Michała Franczyka z Limanowej
61. od Anny i Mateusza Puto
62. od Anety i Dariusza Dziobek
63. od Marii i Piotra Kaleta z Wilkowiska
64. od Bogusi i Andrzeja Kalety z Jasła
65. od Ewy i Janusza Kaleta z Wilkowiska
66. od Marii Marek
67. od Teresy i Waldemara Marek
68. od Doroty i Marka Cichosz
69. od Marii i Janusza Marek
70. od Małgorzaty i Dariusza Hrehorowicz
71. od Aleksandry i Alana Dewera
72. od Karoliny i Bartosza Hrehorowicz
73. od Jadwigi, Agnieszki i Jarosława z rodzinami
74. (27) + Jana Majerskiego od Jacka Majerskiego z rodziną
75. od chrześnicy Alicji Jakubiec z rodziną
76. od chrześnicy Alicji Jakubiec z rodziną
77. od Grzegorza Majerskiego z rodziną
78. od chrześnicy Joanny Witelus z rodziną
79. od chrześnicy Magdaleny Majerskiej
80. od Macieja Majerskiego
81. od rodziny Pędraków z Katowic
82. od Jana i Krystyny Chorągwickich
83. od Krzysztofa Majerczyka z Tymbarku
84. od Kazimierza Majerczyka z rodziną
85. od Józefy Stryczek z Laskowej
86. od rodziny Bonków z Krakowa
87. od rodziny Stec z Tuchowa
88. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
89. od Krystyny i Stanisława Dudzik z Gruszowca
90. od Firmy Blachotrapez – Oddział Limanowa
91. od Andrzeja Jamroza z Podłopienia
92. od Czesławy Drożdż
93. od Mariana i Małgorzaty Dróżdż
94. od Anny i Stanisława Przybytek
95. od Danuty i Ryszarda Smoleń z rodziną
96. od Grzegorza Smolenia
97. od Danuty i Krzysztofa Trzópek
98. od Marii i Stanisława Judka
99. od Elżbiety i Tadeusza Mysza
100. od Rafała i Natalii Palka z rodziną

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (28.08.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Jan Glinka (Białoruś):

Za śp.:
1. (16) + Mieczysława Marka od Doroty i Jana Migacz
2. od Ewy Fudalej
3. od Anny i Stanisława Rymarczyk z rodziną ze Szczyrzyca
4. od Justyny i Lesława Białoń z rodziną
5. od rodziny Brzeń z Gruszowca
6. od Marii i Janusza Marków
7. od Małgorzaty i Dariusza Hrehorowiczów
8. od Marii Marek
9. od Władysława i Julii Pleń
10. od Andrzeja Śliwa
11. od Krystyny Śliwa
12. od Beaty i Józefa Śliwa
13. od Kingi i Rafała Wydra
14. od Aleksandry Majerczyk z rodziną
15. od Zbigniewa i Renaty Smoleń
16. od Haliny Marek z rodziną
17. (34) + Krystynę Motyka od mamy
18. od ZUS w Limanowej Wydział Obsługi Klientów i Korespondencji
19. od ZUS w Limanowej Wydział Rozliczeń Kont i Płatników Składek
20. od ZUS w Limanowej Wydział Rozliczeń Kont i Płatników Składek
21. od koleżanek emerytek córki Joanny z ZUS Limanowa
22. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
23. od Wojciecha Miśkowca z rodziną
24. od Zofii Kołodziej oraz Grzegorza i Marty Michałków z rodziną
25. od Anny Chalcarz
26. od Jana Chalcarza
27. od Małgorzaty i Józefa Dawców
28. od Jadwigi Osiadacz
29. od Zofii Świstak
30. od rodziny Nowaków z Krakowa
31. od Anny i Janusza Palka
32. od Marii Kurek
33. od Marii i Jana Szyrszeniów
34. od bratowej Ewy z bratankami
35. od chrześnicy Pauliny
36. od cioci Stefanii z rodziną
37. od Małgorzaty Gil z rodziną
38. od Wiesława Świt z rodziną
39. od Anny Baran z rodziną
40. od rodziny Biernatów z Dobrej
41. od Jana i Bernadetty Płachta z dziećmi
42. od Lucyny Kołodziej
43. od Wiesławy i Leszka Miśkowiec
44. od Mirosławy i Józefa Kurek z rodziną
45. od Krzysztofa i Aliny Smoleń z rodziną
46. od Ewy i Zenona Naściszewskich
47. od Marii i Kazimierza Piechówka
48. od Piotra Płachty
49. od Józefa Płachty
50. od Edwarda Płachty
51. (50) + Piotra Marka od sąsiadów Filipków z Limanowej
52. od Agnieszki i Łukasza Sukiennik
53. od Stanisława Czecha
54. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
55. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
56. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
57. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
58. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
59. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
60. od Zofii i Marka Furgałów
61. od Bogusławy i Wojciecha Biedroniów
62. od Joanny i Stanisława Wójtowiczów ze Słopnic
63. od Grażyny i Józefa Kordeczka z Dobrej
64. od Jacka Szyrszenia
65. od Marii Chochół
66. od koleżanek i kolegów brata Marcina z Dziołu
67. od rodziny Bogaczów
68. od Anny Piwowar
69. od Jana Piwowara
70. od Franciszka Piwowar z Jurkowa
71. od Danuty i Eugeniusza Gąsior
72. od Anety i Pawła Gąsior
73. od Marii Krawiec z rodziną
74. od Janiny Smoter
75. od Małgorzaty i Artura Smoleniów
76. od Wychowawczyni – Zofii Śliwy
77. od Ireny Sowa z Rupniowa
78. od sąsiadów Urbańskich
79. od Emerytów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
80. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
81. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
82. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
83. od Alicji i Artura Palka
84. od Agnieszki Wątor
85. od Eweliny i Roberta Ryś
86. od Marka i Anny Czyrnek
87. od rodziny Frączków
88. od Małgorzaty i Wacława Świstak
89. od Anny Duchnik z córką
90. od Heleny i Adama Kotulów
91. od sąsiadów: Marii i Andrzeja Miśkowiec i Leszka Kalety
92. od sąsiadów Chlipałów
93. od Piotra i Bożeny Palka
94. od Grażyny i Pawła Łąckich
95. od Wiesławy i Leszka Miśkowiec
96. od Stanisława Knapika z Rupniowa
97. od Małgorzaty i Edwarda Żabówka
98. od kolegi Pawła Drożdża ze Skrzydlnej
99. od Janiny i Stanisława Chalcarz
100. od Łukasza i Małgorzaty Chalcarz z Jurkowa

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (21.08.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Krystian Ostrowski (Ukraina)

Za śp.:
1. (9) + Sabinę Daniel od Wojciecha Judki z rodziną z Jurkowa
2. od koleżanki Iwony i Marcina Krzysztof
3. od koleżanki Natalii i Łukasza Cudek
4. od koleżanki Anny i Janusza Atłas
5. od Heleny i Józefa z rodziną
6. od Marii i Henryka Czopek z Jurkowa z rodziną
7. od Mariana i Edwarda Ogryzek
8. od Uli Kozańskiej
9. od Anny Steczowicz
10. (7) + Michała Krzyściaka od rodziny Bolisęgów
11. od Zbigniewa Trzópka z rodziną
12. od Kingi i Benedykta Węgrzynów
13. od Heleny i Józefa z rodziną
14. od Marii i Janusza Marek
15. od Marii Marek
16. od Jana Mrózka
17. (33) + Grażynę Czyrnek od Michała Bulandy
18. od Karola Bulandy
19. od Marii Chalcarz
20. od Barbary Drąg i Doroty Wańczyk
21. od Renaty i Krzysztofa Gądek oraz Anny Cyrazy
22. od sąsiadów z Mszany Dolnej
23. od sąsiadów z Mszany Dolnej
24. od sąsiadów z Mszany Dolnej
25. od sąsiadów z Mszany Dolnej
26. od sąsiadów z Mszany Dolnej
27. od Agnieszki i Łukasza Krzysztofiak
28. od Beaty i Antoniego Pyrz
29. od Piotrka
30. od Leokadii Boduch z rodziną i Barbary Boduch z rodziną
31. od Agnieszki i Grzegorza Boduch z dziećmi
32. od Heleny i Krzysztofa Raczek z rodziną
33. od Zarządu i Pracowników Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
34. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
35. od rodziny Białoniów
36. od rodziny Kuligów
37. od Bogumiły Łazarz z mężem Adamem z Bystrej
38. od chrześnicy Sylwii z rodziną
39. od Bronisława Kuliga z rodziną
40. od Anny i Stanisława Przybytek
41. od Renaty Kaptur z rodziną
42. od Marty Kaptur z rodziną
43. od Janiny Gołąb z synami
44. od Bożeny i Jana Kulpa z rodziną
45. od Teresy i Bronisława Kulig z rodziną
46. od Elżbiety i Jacka Raczek z Pisarzowej
47. od Pracowników Piekarni „GS Dobra”
48. od Pracowników Piekarni „GS Dobra”
49. od Pracowników „Detal” w Dobrej
50. (51) + Mieczysława Marka od wnuczki Moniki z mężem
51. od wnuczki Joanny z mężem
52. od prawnuczek: Julii i Zosi
53. od wnuczki Magdaleny
54. od Ireny i Marka Zimirskich z Młynnego
55. od Krystyny i Józefa Mysza
56. od Bożeny i Dariusza Mysza
57. od sąsiadów: Elżbiety i Władysława Miśkowców
58. od sąsiadów: Amelii i Jana Miśkowców
59. od rodziny Wiktorów i Żołądków z Gruszowca
60. od Renaty i Stefana Kaptur
61. od Janiny Gołąb z synami
62. od Krystyny i Andrzeja Kęska
63. od chrześniaka Pawła Krzysztofa z rodziną
64. od Iwony i Marcina Krzysztof
65. od Barbary i Andrzeja Jurowicz
66. od Karoliny i Bogdana Krzysztof
67. od Małgorzaty i Józefa Kozak z Podsarnia
68. od Zofii i Andrzeja Klimas z Raby Wyżnej
69. od Heleny Lach z rodziną
70. od Agaty i Pawła Lach z rodziną
71. od Jana Stokłosy z rodziną
72. od Józefa Stokłosy z rodziną
73. od chrześniaka Stanisława Stokłosy
74. od Sylwii i Dariusza Mysza z dziećmi
75. od Karoliny i Roberta Piętoń z dziećmi
76. od Agaty i Krzysztofa Stokłosa z dziećmi
77. od Zofii i Romana Krzyściak z rodziną
78. od Lucyny Miśkowiec
79. od chrześniaka Andrzeja z rodziną z Raby Wyżnej
80. od Grażyny i Krzysztofa Marek
81. od Teresy i Ryszarda Marek
82. od chrześniaka Jana z rodziną z Wilkowiska
83. od siostrzeńca Marka Toporkiewicza z Wilkowiska
84. od Stefana Limanówki z Wilkowiska
85. od Edwarda i Zofii Marek z Zębu
86. od mieszkańców osiedla Brzegi
87. od mieszkańców osiedla Brzegi
88. od Marii Kubowicz z Podłopienia
89. od Klaudii i Mariusza Wójs
90. od Klaudii i Mariusza Wójs
91. od rodziny Hryciuków z Warszawy
92. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
93. od rodziny Rapaczów
94. od rodziny Kołodziejczyków z Mszany Dolnej
95. od Zofii Pleń
96. od Jana Gąsiora
97. od Roberta Białonia z rodziną
98. od Stanisława i Barbary Kulig z dziećmi
99. od Marii Stokłosa z rodziną
100. od Ewy i Dariusza Zborowskich z dziećmi

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (14.08.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Jerzy Piluś (Gruzja)

Za śp.:
1. (100) + Sabinę Daniel od kuzynki Anny
2. od kuzynki Ewy
3. od rodziny Dawiec
4. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
5. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
6. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
7. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
8. od koleżanki Anny Duda z mężem
9. od koleżanki Angeliki Giza – Rus
10. od koleżanki Barbary Atłas
11. od kuzyna Leszka z rodziną
12. od Zofii i Kazimierza Czech
13. od Piotra Widomskiego
14. od Tadeusza Węgrzyna z rodziną
15. od Pauliny Hochół z rodziną
16. od Angeliki Janczy z rodziną
17. od Krystiana Przybytka z rodziną
18. od Eweliny Miśkowiec z rodziną
19. od Władysławy Haras
20. od Zofii i Jana Gąsior
21. od Zofii i Jana Gąsior
22. od Joanny Wyrostek z rodziną
23. od Janusza Gąsiora
24. od Alicji Tissen z rodziną
25. od Bogdana Gąsiora z rodziną
26. od kolegów i koleżanek z klasy z Liceum Ogólnokształcącego w Tymbarku wraz z wychowawcą
27. od kolegów i koleżanek z klasy z Liceum Ogólnokształcącego w Tymbarku wraz z wychowawcą
28. od koleżanek i kolegów z Gruszowca
29. od koleżanek i kolegów z Gruszowca
30. od Izabeli i Andrzeja Czyrnek
31. od Natalii Czyrnek
32. od Ewy i Krzysztofa Suchan z dziećmi
33. od Ewy i Krzysztofa Suchan z dziećmi
34. od Alicji i Tadeusza Michorczyk z rodziną
35. od Sylwii i Krzysztofa Zielińskich z rodziną
36. od Grzegorza i Łucji Walczak z rodziną
37. od Aldony i Mirosława Pytel z dziećmi
38. od koleżanki Justyny Hanuli
39. od koleżanki Dominiki Słowikowskiej
40. od Pawła Judki
41. od koleżanek i kolegów z rocznika ze Szkoły Podstawowej
42. od koleżanek i kolegów z rocznika ze Szkoły Podstawowej
43. od kuzynów: Stanisława, Bożeny i Basi wraz z rodzinami
44. od wujka z Mszany Dolnej z rodziną
45. od koleżanki Anety Żaba z rodziną
46. od koleżanki Małgorzaty Mirlak z rodziną
47. od koleżanki Justyny Tokarz z rodziną
48. od koleżanki Anny Mysza z rodziną
49. od Barbary Kołodziej z rodziną z Dobrej
50. od Anny Jania z Dobrej
51. od Moniki i Mariusza Mikołajczyk
52. od Ewy i Marcina Miśkowiec
53. od Barbary i Janusza Stożek
54. od Pracowników Tartaku „Stożek”
55. od Pracowników Składu Budowlanego „Omega”
56. od Jolanty Tomera z rodziną
57. od Małgorzaty Podgórni z rodziną
58. od Sylwii Palka
59. od sąsiadów: Karoliny i Tomka
60. od Stanisława Lacha z Łostówki
61. od mieszkańców osiedla Judy
62. od mieszkańców osiedla Judy
63. od mieszkańców osiedla Judy
64. od Zofii i Pawła Smoleń z dziećmi
65. od mieszkańców osiedla Kiwaje
66. od mieszkańców osiedla Kiwaje
67. od Marzeny i Dariusza Drozd
68. od Małgorzaty Chochorowskiej z rodziną
69. od Marka i Haliny Trzupek z rodziną
70. od Cecylii Jarosz z rodziną
71. od rodziny Michorczyków z Jurkowa
72. od Magdaleny i Andrzeja
73. od Edyty i Waldemara
74. od koleżanki Wioli i Sylwii Łabuz z Kasiny Wielkiej
75. od Krzysztofa i Katarzyny Węgrzynów
76. od Krystyny Gąsior z rodziną
77. od Józefy i Andrzeja Bulandów
78. od chrzestnego Juliana z żoną
79. od kuzynki Doroty z rodziną
80. od Stefana i Danuty Złydaszyk
81. od Dariusza z Elżbietą Złydaszyk
82. od Wojciecha i Pauliny Złydaszyk
83. od Sylwii Curzydło z rodziną
84. od Pracowników salonu fryzjerskiego w Dobrej
85. od Alicji i Kazimierza Majerskich z rodziną
86. od Marii i Katarzyny Raś
87. od Marty i Magdaleny Kuchta
88. od Teresy Kuchta
89. od koleżanki Agnieszki Banach z mężem
90. od Natalii Szubryt z rodziną
91. od rodziny Mysza i Rapacz
92. od rodziny Mysza i Rapacz
93. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
94. od Małgorzaty i Roberta Petronowicz
95. od sąsiadów: Eweliny i Andrzeja Rusnak z dziećmi
96. od Ewy i Zbigniewa Lach
97. od koleżanki Anety Atłas z rodziną
98. od koleżanki Moniki Giza
99. od Angeliki Kuchta z rodziną
100. od Patrycji Miśkowiec z rodziną

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (07.08.2022)
Przekazane do odprawienia: O. Tadeusz Jordan (Kanada)

Za śp.:
1. (6) + Barbarę Marciniszyn od Renaty Kaptur z rodziną
2. od Marty Kaptur z rodziną
3. od koleżanek i kolegów Izabeli z Technikum
4. od koleżanki Izabeli – Magdaleny Siatka
5. od Józefy i Andrzeja Bulandów
6. od Józefy i Andrzeja Bulandów
7. (29) + Jana Szyrszenia od brata Szymona
8. od bratanicy Bronisławy
9. od bratanka Ryszarda Szyrszenia z rodziną
10. od Tomasza i Danuty Faron
11. od Ani i Stefana
12. od Sabiny i Roberta Krzysztofiak z Limanowej
13. od Mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej Nr 7
14. od Mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej Nr 7
15. od Mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej Nr 7
16. od Mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej Nr 7
17. od Mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej Nr 7
18. od Mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej Nr 7
19. od Henryka i Anny Juda z Limanowej
20. od Grzegorza i Anny Juda z Dąbrowy Górniczej
21. od Wojciecha i Sylwii Pietrzak z Limanowej
22. od Zbigniewa i Agnieszki Szyrszeń z dziećmi
23. od Józefa i Marii Szyrszeń
24. od Mariana i Małgorzaty Szyrszeń
25. od bratowej Tosi z dziećmi z Rybnika
26. od chrześnicy Anity z mężem
27. od Teresy Pawłowskiej
28. od Teresy i Zbigniewa Pawłowskich
29. od Danuty i Józefa Gorczowskich
30. od Bożeny i Marka Cygal
31. od Ewy Pawłowskiej z rodziną
32. od Elżbiety Wicker z rodziną
33. od Anny i Józefa Szyrszeń z Tymbarku
34. od Józefa Szyrszenia z rodziną
35. od sąsiadów: Marii i Marka Palkij
36. (15) + Sabinę Daniel od rodziny Judków z Jurkowa
37. od kuzynki Kingi z Jurkowa
38. od kuzynki Moniki z marzeczonym z Jurkowa
39. od wujka Krzyśka z żoną
40. od chrzestnej matki z mężem
41. od kuzynki Anety z rodziną
42. od kuzyna Rafała z rodziną
43. od Anny Przybytek
44. od koleżanek ze szkoły podstawowej
45. od Bożeny i Zbigniewa Przybytek
46. od Gabrieli, Oli i Szczepana Przybytek
47. od Romana Michorczyka z rodziną
48. od Agnieszki Balon z rodziną
49. od wujka Jurka z żoną
50. od kuzyna Michała

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (31.07.2022)
Przekazane do odprawienia: O. Adam Gąsior (Kolumbia)

Za śp.:
1. (100) + Barbarę Marciniszyn od Barbary Bolisęga z mężem
2. od Małgorzaty Kapera z rodziną
3. od Wiesława i Małgorzaty Mirlak z synem
4. od Edwarda Ogryzka z rodziną
5. od Marty i Piotra Banachów z Lipowego
6. od Piotra Palki z rodziną
7. od chrześniaka Konrada Sabury
8. od Bożeny i Mirosława Sabura z dziećmi
9. od Katarzyny i Pawła Bielskich
10. od Małgorzaty i Piotra Zawada z dziećmi
11. od Leszka Cholewy z Jurkowa – pracownika Urzędu Gminy
12. od Joanny Nowak z dziećmi z Kasiny
13. od koleżanki Karoliny Rapacz z mężem z Chyszówek
14. od Jolanty i Józefa Skalskich z rodziną
15. od Marii i Piotra Ranosz z Jurkowa
16. od Natalii i Rafała Palka z rodziną
17. od Grażyny Węglarz z rodziną
18. od Moniki Chorągwickiej z rodziną
19. od cioci Julianny Wątor
20. od Marii Koza z synem Markiem
21. od rodziny Bierowiec z Rabki – Zdrój
22. od Wioletty i Mirosława Hołuj
23. od Krzysztofa Marcisza ze Słopnic z rodzicami
24. od Aleksandra i Marii Trzópek
25. od Janiny i Renaty Trzópek
26. od Jana Żaka z osiedla Ćwiesie
27. od Wiesławy i Leszka Miśkowiec
28. od Grażyny Łąckiej z rodziną
29. od Waldemara Miśkowca z dziećmi
30. od Jolanty i Wita z dziećmi z Krakowa
31. od Marcina i Iwony Zachariasz z dzieckiem
32. od Moniki i Mateusza Jopek
33. od Krystyny i Kazimierza Mysza
34. od Marii i Wojciecha Mysza
35. od Janusza Myszy
36. od Pawła Surówki
37. od Czesławy i Franciszka Podgórni
38. od Agaty Liszka z rodziną
39. od Pracowników Piekarni GS Dobra
40. od Pracowników Piekarni GS Dobra
41. od Pracowników Piekarni GS Dobra
42. od koleżanki Teresy Sołtys
43. od Bogdana Łukasika
44. od Patrycji Miśkowiec z rodziną
45. od Sylwii Czech z rodziną
46. od Zuzanny Brzeń z rodzicami
47. od przyjaciół córki Ani
48. od Ewy i Krzysztofa Suchan
49. od Aldony i Mirosława Pytel
50. od Moniki i Marka Miśkowiec
51. od koleżanki Janiny Smoleń z rodziną
52. od koleżanki Joanny Ściubidło z rodziną
53. od Tadeusza i Krystyny Żołądek
54. od Arletty i Łukasza Białoń z rodziną
55. od Justyny Buksa z rodziną
56. od kolegi Adama Jakubca z żoną
57. od Joanny i Krzysztofa Wiewiórskich z Podłopienia
58. od Roberta Żurka z Podłopienia
59. od sąsiadów: Barbary i Tadeusza Jordan z dziećmi
60. od Heleny Jarosz z Nowego Targu
61. od Anety Atłas z córkami
62. od rodziny Sobczyków i Banachów
63. od Krystyny i Jana Nawara z rodziną
64. od Sylwii i Wojciecha Piechnik z rodziną
65. od Danuty i Adama Kotara z rodziną
66. od Mariana Kubowicza z Kasiny
67. od Agaty i Krzysztofa Kołodziej z dziećmi
68. od kuzyna Jana Stokłosy z rodziną
69. od Renaty i Krzysztofa Stokłosów z dziećmi
70. od Adama Palka z rodziną
71. od Macieja Palka
72. od rodziny Jaroszów
73. od Urszuli i Krzysztofa Smoleń
74. od Małgorzaty i Tomasza Mrózek z rodziną
75. od Grażyny Maziak
76. od Marii i Krzysztofa Chołys
77. od Zofii Czyrnek
78. od Katarzyny i Bogdana Czyrnek
79. od Zbigniewa Surówki z rodziną
80. od Celiny Spędzia z dziećmi
81. od Marii Dawiec z rodziną
82. od Teresy Kurczaba
83. od koleżanek ze sklepu „SAM” nr 1
84. od Elżbiety i Marka Pietryków z Mielca
85. od Barbary i Grzegorza Pałysów
86. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
87. od Małgorzaty i Jana Smaga ze Stróży
88. od Krzysztofa i Ilony Smaga ze Stróży
89. od Janka Surówka
90. od Katarzyny Wiewiórskiej
91. od kolegi Romana Wysmolca z rodziną
92. od Heleny i Władysława Mysza
93. od Wioletty i Piotra Nawieśniak z dziećmi
94. od Sylwii i Dariusza Mysza z dziećmi
95. od Marzeny Mysza
96. od Krzysztofa Mysza
97. od Karoliny i Roberta Piętoń z Rudy Śląskiej
98. od Marii i Józefa Łazarczyk z Limanowej
99. od Barbary Kulig z rodziną
100. od Roberta Białonia z rodziną

 

Intencje odprawiane poza parafią (24.07.2022)
Przekazane do odprawienia: O. Adam Gąsior (Kolumbia)

Za śp.:
1. (100) + Barbarę Marciniszyn od Jakuba Lacha z rodziną
2. od Marka i Marii Hołuj z dziećmi
3. od Danuty i Michała Wątor
4. od Magdaleny i Artura Guziny
5. od Bogusławy i Adama Wątor
6. od Magdaleny i Romana Wątor
7. od koleżanek z „Detalu” – Anny Koza i Bożeny Palka
8. od Ewy i Jana Banik
9. od Zarządu i pracowników Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”
10. od Zarządu i pracowników Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”
11. od pracowników administracji Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”
12. od pracowników transportu Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”
13. od Anny i Zbigniewa Rapacz
14. od Anny i Piotra Mrózek
15. od chrzestnej Zofii
16. od Julii i Władysława Pleń
17. od Beaty i Ryszarda Szyrszeń z dziećmi
18. od Doroty i Marka Śliwa z rodziną
19. od Adriany Śliwa
20. od Elżbiety i Wojciecha Dziadoń z dziećmi
21. od Krystyny i Piotra Kuśnierz
22. od Ewy i Jacka Podgórnich
23. od Renaty i Norberta Bielskich
24. od Ireny i Józefa Bielskich
25. od Katarzyny Bielskiej z dziećmi
26. od Lucyny i Krzysztofa Mysza z rodziną
27. od koleżanek mamy
28. od koleżanek mamy
29. od Anety i Michała Gurbisz
30. od koleżanek i kolegów Izy z gimnazjum
31. od Ewy i Krzysztofa Rapacz
32. od Krystyny i Piotra Rapacz
33. od Wiolety Majerskiej z rodziną
34. od Izabeli Chorągwickiej z rodziną
35. od Ireny Kołodziej z rodziną
36. od pracowników Zajazdu „Mogielica”
37. od pracowników Zajazdu „Mogielica”
38. od pracowników Zajazdu „Mogielica”
39. od pracowników Zajazdu „Mogielica”
40. od Mariana Janasa
41. od Ewy Chochół
42. od Czesławy Gąsior z rodziną
43. od Kingi Gąsior
44. od Andrzeja i Weroniki Gąsior
45. od Pawła i Zofii Gąsior
46. od Andrzeja i Eweliny Palacz
47. od Andrzeja i Eweliny Palacz
48. od Beaty i Wiesława Banach z Lipowego
49. od Anny i Łukasza Mamak z Lipowego
50. od Marii Palacz z Lipowego
51. od Teresy i Piotra Palacz
52. od Stanisława i Marii Surówka z Podobina
53. od Sławomira i Sabiny Surówka z Podobina
54. od Małgorzaty i Zbigniewa Kuziel
55. od Pauliny Piechówka
56. od Anny i Jacka Rapacz
57. od Katarzyny i Sławomira Mrózek z Wilczyc z córką Edytką
58. od Heleny Piechówka z rodziną
59. od koleżanek: Marysi i Doroty ze sklepu chemicznego w Jurkowie
60. od Marii Górka – emerytowanej nauczycielki Szkoły Podstawowej w Dobrej
61. od Moniki i Józefa Palkij
62. od koleżanek i kolegów syna Adriana ze szkoły podstawowej
63. od koleżanek i kolegów syna Adriana ze szkoły podstawowej
64. od Danuty Handzel z rodziną
65. od Małgorzaty Pietrzak z rodziną
66. od Bożeny i Grzegorza Lach z rodziną
67. od rodziny Leśnickich i Babiaków
68. od Krzysztofa i Neli Palarz
69. od pielęgniarek Oddziału Chirurgii Szpitala w Nowym Targu
70. od Teresy Judka z Wilczyc
71. od Jolanty Stokłosy – Piórkowskiej z rodziną
72. od Jolanty Stokłosy – Piórkowskiej z rodziną
73. od Heleny i Józefa Miśkowiec z Dobrej
74. od Małgorzaty i Jacka Pałka
75. od Piotra i Moniki Górskich z rodziną
76. od Roberta i Anny Danek z rodziną
77. od Animatorów i młodzieży Apostolskiej Grupy Młodzieżowej „Dobra Młodzież”
78. od klasy 8 „A”
79. od klasy 8 „A”
80. od koleżanek i kolegi ze studiów
81. od Katarzyny, Patrycji, Roberta i Sary
82. od koleżanek córki Izabeli
83. od Angeliki i Katarzyny Kulpa oraz Aleksandry Opioła i Angeliki Gębskiej
84. od Teresy i Bronisława Kulig
85. od Anny i Sylwestra Mysza
86. od Justyny i Piotra Tokarz
87. od Patrycji i Krzysztofa Mysza
88. od Anety i Marcina Żaba
89. od Małgorzaty i Łukasza Chalcarz
90. od Barbary Zając
91. od Kornelii i Janusza Kołodziej
92. od Katarzyny i Krzysztofa Bielskich
93. od Małgorzaty i Grzegorza Łaskuda
94. od Marii i Jana Jania
95. od Dawida Czyrnka z rodziną
96. od Elżbiety i Jacka Raczek z Pisarzowej
97. od Danieli i Stanisława Ryś
98. od Stanisława i Arletty Szewczyk z dziećmi
99. od koleżanek z delikatesów „Mogielica” z Jurkowa
100. od Agnieszki Sowa z mężem

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (24.07.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Daniel Bubula

Za śp.:
1. (82) + Stanisława Bubulę od rodziny Pleniów
2. od Marii Aksamit z rodziną
3. od Marii i Stanisława Kadzik
4. od rodziny Obrzutów
5. od Parafian z Przybysławic i Pasieki Otfinowskiej
6. od Parafian z Przybysławic i Pasieki Otfinowskiej
7. od Akcji Katolickiej z Parafii Przybysławice
8. od Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników Szkoły i Przedszkola z Przybysławic
9. od Członków Stowarzyszenia z Przybysławic
10. od Wiesława Głowy – Prezesa Stowarzyszenia z Przybysławic
11. od rodziny Pochroniów
12. od Cecylii i Wojciecha Majka
13. od rodziny Kostrzewów
14. od Anny i Michała Majka
15. od Teresy Czekała z rodziną
16. od Teresy Czekała z rodziną
17. od Teresy Czekała z rodziną
18. od Heleny i Adama Kotulów
19. od Pracowników WSD w Tarnowie
20. od Pracowników WSD w Tarnowie
21. od Marii i Krzysztofa Surlas z rodziną
22. od rodziny Porębów
23. od Marii Surlas
24. od Marii i Rafała Surlas
25. od Sławka Lichoty z rodziną
26. od rodziny Lichotów z Podsarnia
27. od sąsiada Grzegorza Trzópka
28. od Czesławy Smoleń
29. od Jana Hochoła z Podłopienia – kolegi z pracy
30. od Wacława Dudy z Podłopienia – kolegi z pracy
31. od Stefanii Zborowskiej
32. od Anny i Krzysztofa Morzywołek z dziećmi
33. od kuzyna Józefa Zborowskiego z Tymbarku z żoną Zofią i dziećmi
34. od kuzyna Adama Zborowskiego z Tymbarku z żoną Zofią
35. od kuzynki Marii Wątroba z mężem Jerzym
36. od Grzegorza Bubuli z Podłopienia z rodziną
37. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
38. od Stanisława i Beaty Limanówka z dziećmi
39. od Agnieszki Ciągło z Krapkowic z rodziną
40. od Edwarda Wątora
41. od Janusza i Grażyny Wątor z rodziną
42. od Heleny i Krzysztofa Seretiuk
43. od Janiny Smoter
44. od Małgorzaty i Artura Smoleń
45. od Urszuli Smoleń z rodziną
46. od Teresy Lach
47. od Zofii Stokłosa z rodziną
48. od Alicji i Macieja Palka
49. od Alicji i Macieja Palka
50. od Marty Palka
51. od Marii i Jana Nowak
52. od brata Władka z żoną
53. od chrześnika Rafała z rodziną z Tymbarku
54. od Iwony Rak z dziećmi z Limanowej
55. od Roberta Bubula z rodziną z Tymbarku
56. od Elżbiety Pierzga z rodziną z Limanowej
57. od rodziny Atłasów z Podłopienia
58. od sąsiadki Janiny Smorońskiej z Podłopienia
59. od Aliny i Edwarda Kuc z Podłopienia
60. od przyjaciół Ks. Daniela z parafii św. Jana Pawła II w Nowym Sączu
61. od Marii i Józefa Urbańskich z Dobrej
62. od Doroty i Zbigniewa Naściszewskich
63. od Ewy i Zenona Naściszewskich
64. od Kingi i Benedykta Węgrzyn
65. od siostry ze Szczyrzyca z rodziną i wnukami
66. od rodziny Chochołów z Dziołu
67. od rodziny Kuligów z Gruszowca
68. od Łucji i Andrzeja Zagórskich
69. od Agnieszki Kaptur z rodziną
70. od Małgorzaty Lisowskiej z rodziną
71. od Tomasza i Anny Gruców z synem Piotrem
72. od Tomasza i Anny Gruców z synem Piotrem
73. od Adama i Wiolety Gruców
74. od Teresy i Józefa Burzawów
75. od Józefa Palka
76. od Marka Palki
77. od Koła Gospodyń Wiejskich z Pasieki Otfinowskiej
78. od Koła Gospodyń Wiejskich z Przybysławic
79. od siostry Heleny Orzeł
80. od Urszuli i Janusza Orzeł
81. od Marleny i Sylwestra Orzeł
82. od Andrzeja Orzeł

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (17.07.2022)
Przekazane do odprawienia: O. Bogdan Bańdur (Rekolekcjonista)

Za śp.:
1. (9) + Stefanię Majerską od Heleny z rodziną
2. od Marty, Wiesława i Grzegorza Palków z Limanowej
3. od Marii Palka z Limanowej
4. od Jolanty Jędrzejek z córką Gabrielą z Nowego Sącza
5. od Heleny Lach z rodziną
6. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
7. od Mieczysława Marka
8. od Haliny i Zdzisława Palka z rodziną
9. od Zofii Rapacz z rodziną
10. (91) + Barbarę Marciniszyn od córki Izabeli
11. od córki Anny
12. od syna Adriana
13. od mamy
14. od siostry Alicji z rodziną
15. od siostry Alicji z rodziną
16. od siostry Małgorzaty z mężem
17. od brata Marka z żoną
18. od chrześnicy Katarzyny
19. od chrześnicy Gabrieli
20. od bratanka Tomasza
21. od siostrzeńca Konrada
22. od siostrzeńca Michała
23. od siostrzeńca Piotra
24. od Szymona Bierowiec
25. od Patryka Nowaka
26. od szwagra Piotra z narzeczoną Izabelą
27. od Grzegorza Marka
28. od Antoniny Koza
29. od wujka Bronisława z żoną
30. od kuzynki Małgorzaty
31. od kuzyna Antoniego
32. od kuzynki Barbary Wróbel z rodziną
33. od kuzynki Danuty Tylek z dziećmi
34. od Anny Pielach z dziećmi z Nowego Targu
35. od Elżbiety i Witolda Jania z rodziną
36. od Marii Pilarczyk z rodziną
37. od Józefa Tokarczyka
38. od Zygmunta i Barbary Ryś z dziećmi
39. od Małgorzaty i Krzysztofa Malec
40. od Marii Wróbel
41. od Elżbiety i Witolda Wróbel
42. od Barbary i Andrzeja Kołodziej z rodziną
43. od koleżanki Haliny Świstak z rodziną
44. od Janiny Żołądek i syna Stanisława
45. od klasy 8b z wychowawcą
46. od klasy 8c z wychowawcą
47. od Dyrekcji i pracowników Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
48. od Dyrekcji i pracowników Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
49. od Dyrekcji i pracowników Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
50. od Dyrekcji i pracowników Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
51. od Dyrekcji i pracowników Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
52. od Danuty i Zbigniewa Gąsior
53. od Iwony i Janusza Zelek z rodziną
54. od Lucyny i Zbigniewa Żabówka
55. od koleżanek ze sklepu nr 2 Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska
56. od Edwarda i Jadwigi Wątor
57. od Zofii i Krzysztofa Wątor
58. od Magdaleny Ozorowskiej z rodziną
59. od Kamila Wacławika
60. od Agnieszki z Wiednia
61. od Anny Wątor
62. od sąsiadów: Sylwii i Zdzisława Drab z dziećmi
63. od Krystyny Palka z rodziną
64. od Jolanty i Tadeusza Tomera z rodziną
65. od Iwony i Pawła Pach z rodziną
66. od Małgorzaty i Zbigniewa Podgórni z rodziną
67. od Wychowawcy i kolegów syna Adriana z II klasy Technikum
68. od Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Dobrej
69. od Krzysztofa Kaczmarczyka z rodziną
70. od Małgorzaty i Krzysztofa Michorczyk
71. od Barbary i Rafała Michorczyk
72. od Anny Przybytek
73. od Bożeny i Zbigniewa Przybytek
74. od Anety i Roberta Smoter
75. od Marii i Stanisława Przybytek z Podobina
76. od Agnieszki i Marka Aleksandrowicz z Francji
77. od Beaty i Tomasza Fatyga z Francji
78. od Eweliny i Mirosława Miśkowiec
79. od Katarzyny i Krystiana Przybytek
80. od Anny i Grzegorza Antosz z Podobina
81. od Marii Miśkowiec
82. od Iwony i Jerzego Michorczyk
83. od Marii Miłek
84. od Doroty Lange z rodziną
85. od Justyny i Leszka Białoń z rodziną
86. od Małgorzaty i Wojciecha Surówka z Podobina
87. od Anety i Grzegorza Zawada z rodziną
88. od Ireny i Józefa Przybytek
89. od Tomasza Przybytka
90. od Celiny Tarasek z rodziną
91. od koleżanki Doroty Wilk
92. od koleżanki Małgorzaty Wilk – Strug
93. od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej w Dobrej wraz z wychowawcą
94. od koleżanki Beaty Sułkowskiej z domu Bogacz
95. od rodziny Bogaczów z Dobrej
96. od Barbary i Andrzeja Czyrnek
97. od Beaty i Jacka Miśkowiec z dziećmi
98. od sąsiadów z osiedla Chalcarze
99. od Krzysztofa i Moniki Lach z dziećmi
100. od Adama Lacha z rodziną ze Szwecji

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (10.07.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Błażej Górski (Ukraina):

Za śp.:
1. (46) + Zofię Leszińską od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
2. od Lucyny i Józefa Lach
3. od Pawła i Zofii Weber z Dobczyc
4. od Małgorzaty Regiec z córkami z Dobczyc
5. od Marka i Renaty Bielskich
6. od siostry
7. od chrześniaka Romana z żoną Ewą
8. od Barbary Podgórni z mężem i dziećmi
9. od Mariana i Krystyny Wąchała
10. od Janiny i Andrzeja Majerczyk
11. od sąsiadów: Kaletów i Pietrygów
12. od Jacka i Krystyny Kołodziej
13. od sąsiadów: Bernadety i Józefa
14. od kolegów syna z Niemiec
15. od sąsiadów: Tadeusza i Małgorzaty Koza
16. od Barbary i Wiktora Gąsior z rodziną
17. od Joanny i Rafała Mysza
18. od Magdaleny i Andrzeja Bukowskich z rodziną
19. od Natalii i Mateusza Kowalskich
20. od Ewy i Józefa Niezabitowskich z rodziną ze Słopnic
21. od Jadwigi i Franciszka Nowak ze Słopnic
22. od Janiny i Tadeusza Kowalskich
23. od Karoliny i Krzysztofa Kowalskich z dziećmi
24. od Jolanty i Mariana Miśkowiec z Gruszowca
25. od Zarządu i Pracowników Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
26. od Marii i Macieja Lach z rodziną
27. od Marcina Tąty z rodziną
28. od chrześnicy Marii Tąta
29. od Małgorzaty Kaleta
30. od Joanny i Roberta Twaróg
31. od Marii Chwalińskiej
32. od Doroty i Dariusza Kowalczyk
33. od Edyty i Tomasza Kaleta
34. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
35. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
36. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
37. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
38. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
39. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
40. od Marii i Jana Nowak z rodziną
41. od Kamila i Jolanty Nowak ze Słopnic
42. od rodziny Zawadów
43. od koleżanek i kolegi córki Grażyny ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
44. od koleżanek i kolegi córki Grażyny ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
45. od Klaudii i Sławomira Bielskich
46. od Łukasza Tąty z rodziną
47. (52) + Helenę Palkij od prawnuczki Natalii
48. od prawnuka Kacpra
49. od wnuczki Krystyny z mężem
50. od prawnuczki Karoliny
51. od prawnuka Bartłomieja
52. od wnuczki Danuty z mężem
53. od prawnuka Jakuba
54. od Marii i Tadeusza Kołaczów
55. od Stanisławy Kaleta
56. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
57. od Stefana Palki z rodziną
58. od rodziny Gawlińskich z dziećmi z Wilkowiska
59. od mieszkańców osiedla Biernaty
60. od mieszkańców osiedla Biernaty
61. od Zofii Świstak
62. od Józefa i Zofii Świstak
63. od Mirosława Miśkowca z rodziną
64. od Janiny Lach
65. od Bożeny i Grzegorza Lach
66. od Kornelii i Janusza Kołodziej
67. od Zofii i Kazimierza
68. od Zofii Czyrnek
69. od Anny i Jana Palkij
70. od Władysława Duszy z rodziną z Ochotnicy Dolnej
71. od Marii i Karola Cygal
72. od rodziny Hochołów
73. od Małgorzaty i Jerzego Palki
74. od Małgorzaty i Stefana Palki
75. od Piotra Palkija z rodziną
76. od Zofii Palkij z rodziną
77. od Józefy Więcek z rodziną ze Słopnic
78. od emerytek z PKS Pasyk – Gawron
79. od Marii i Jana Zając
80. od Małgorzaty i Piotra Zawada
81. od rodziny Ireny i Jacka Golonków
82. od rodziców i uczniów klasy VIII „B” z SOSW w Dobrej
83. od Janiny i Bronisława Chalcarz
84. od Teresy i Józefa Zając
85. od Iwony i Dawida Stefańskich
86. od Pauliny Zając
87. od koleżanek z pracy wnuczki Danuty
88. od Genowefy Górka
89. od księgowości PKS Pasyk – Gawron
90. od Bogdana Surmy
91. od Anny i Stanisława Adamczyk
92. od Małgorzaty Przybytek z dziećmi z osiedla Brzegi
93. od Genowefy i Stefana Palka z osiedla Brzegi
94. od mieszkańców osiedla Chalcarze
95. od Anny Gondek z rodziną
96. od Beaty i Jacka Miśkowiec z dziećmi
97. od Elżbiety i Adriana Kołodziej
98. od koleżanki córki – Zofii Wojtas z mężem i synem Bogdanem z Limanowej
99. (2) + Stefanię Majerską od Stanisława Stokłosy z rodziną
100. od Zofii i Romana Krzyściak z rodziną

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (03.07.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Jan Dargiewicz (przebywający obecnie w Polsce):

Za śp.:
1. (55) + Annę Miśkowiec od wnuczki Kamili z mężem
2. od wnuczki Edyty z Dawidem
3. od wnuczki Iwony z Gerardem
4. od Anny i Władysława Mamala
5. od Grażyny i Andrzeja Mirek
6. od Józefy Mamala z rodziną
7. od Katarzyny i Marka Kęska
8. od Aldony i Tadeusza Grucel
9. od Wioletty Jakubiec z Piotrem
10. od Jarosława Jakubca
11. od Zarządu i pracowników firmy FIZJOMED ze Skrzydlnej
12. od Parafialnego Zespołu Caritas
13. od Anny Sołtys z rodziną
14. od Ireny Mirek
15. od Urszuli i Jana Gołąb z Nowego Sącza
16. od Krystyny Fecko z Nowego Sącza
17. od kolegów z rehabilitacji Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej PRAXIS
18. od Pracowników Przychodni PRAXIS z Nowego Sącza
19. od Pracowników Przychodni PRAXIS z Nowego Sącza
20. od kierownictwa i pracowników firmy AR AKORD
21. od kierownictwa i pracowników firmy AR AKORD
22. od Bożeny i Grzegorza Lach z rodziną
23. od Zakładu Pogrzebowego p. Tomasza Patality
24. od Krystyny i Kazimierza Mysza z rodziną
25. od brata Władysława
26. od Krzysztofa i Moniki Lach z rodziną
27. od brata Staszka z rodziną
28. od Mirosławy i Piotra Palkij
29. od koleżanek i kolegów Zosi ze Szpitala Klinicznego w Krakowie
30. od koleżanek i kolegów Zosi ze Szpitala Klinicznego w Krakowie
31. od koleżanek i kolegów Zosi ze Szpitala Klinicznego w Krakowie
32. od koleżanek i kolegów Zosi ze Szpitala Klinicznego w Krakowie
33. od sąsiadek Heleny i Zofii Palkij
34. od Krystyny i Piotra Rapacz
35. od Danuty i Mirosława Golonków
36. od Czesławy i Władysława Palkij
37. od Ewy i Krzysztofa Rapacz
38. od sąsiadów z osiedla Chalcarze
39. od Jerzego Michorczyka z rodziną
40. od Jolanty i Wita Miśkowiec z Krakowa
41. od Alicji i Artura Palka
42. od Marii Miłek
43. od Doroty Lange z rodziną
44. od rodziny Myszów z Gruszowca
45. od Barbary i Bogdana Miśkowiec z rodziną
46. od kuzynki Janiny Kołodziej
47. od rodziny Pleń
48. od Edwarda i Marii Ogryzek
49. od Janiny i Bronisława Chalcarz
50. od koleżanek ze studiów córki Anny
51. od koleżanek ze studiów córki Anny
52. od koleżanek ze studiów córki Anny
53. od koleżanek ze studiów córki Anny
54. od rodziny Wolak z Moszczenicy Niżnej
55. od Lucyny Michorczyk z rodziną
56. (38) + Annę Porębną od Józefy Kulig z rodziną z Podłopienia
57. od Anieli Bielskiej z rodziną
58. od grupy „Orliki” ze Słopnic
59. od Teresy i Krzysztofa Kulig z Tymbarku
60. od Czesławy Duda z Tymbarku
61. od teściowej z Wieliczki
62. od Danuty i Stefana Stelmach z rodziną
63. od Haliny Czyrnek z rodziną z Podłopienia
64. od Ireny i Stefana Wojcieszak
65. od rodziny Ociepków
66. od Janiny Tajduś
67. od Zofii i Jana Tajduś
68. od Marii i Andrzeja Tajduś
69. od Grażyny i Antoniego Tajduś
70. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
71. od Agnieszki i Tadeusza Bielskich z rodziną
72. od sąsiadów: Piotra i Marii Kołodziej
73. od siostry Heleny
74. od rodziny Majków
75. od rodziny Witkiewicz
76. od Marii Puchała z rodziną
77. od Bogusławy i Stanisława Puchała z dziećmi
78. od Marii Bubula z rodziną z Tymbarku
79. od Marii i Jacka Pyrć
80. od Władysławy i Władysława Natonków z Tymbarku
81. od Marii Pala z Podłopienia
82. od Marii Gardockiej z rodziną
83. od rodziny Gawlas i Klimek
84. od Teresy i Marka Czyrnek z Podłopienia
85. od Marii Kubowicz z Podłopienia
86. od Małgorzaty Bubula z Tymbarku
87. od Marii i Kazimierza Liszka
88. od Ilony i Krzysztofa Kłys z rodziną
89. od Anny i Antoniego Kęska
90. od rodziny Łyżnickich z Tymbarku
91. od Stanisławy i Adama Urbańskich z Tymbarku
92. od Jana Podgórnego ze Słopnic
93. od Beaty Michór z dziećmi z Półrzeczek
94. (7) + Zofię Leszińską od Anny Nowak
95. od wnuczki Kornelii z mężem i Fabiankiem
96. od prawnuków: Filipka i Kajtusia
97. od Grażyny i Marcina Makowskich z Bukowna
98. od sąsiadów córki Grażyny z Porąbki
99. od Barbary i Tadeusza Mirek z dziećmi
100. od Małgorzaty Palka z córkami z Limanowej

© 2017/2021 Parafia MB Szkaplerznej w Dobrej. All Rights Reserved.

Designed by Kajmowicz Jan.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii Rzymskokatolickiej pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.