UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszych witryn czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy informaję dotyczącą naszej Polityki prywatności odnoszący się do tzw. plików Cookies. Dotyczy ona witryny www.dobra.diecezja.tarnow.pl

Szanowny Użytkowniku!

Kiedy wchodzisz na tą stronę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwisy, do których odwołujemy się w naszej stronie, np. pokazując multimedia.

Ciasteczka i podobne technologie używane są w witrynach internetowych przede wszystkim ze względu na wygodę użytkowników, m.in po to, by jak najlepiej dostosować treści i funkcje witryny do ich potrzeb i oczekiwań, a także w celach statystycznych.

Pliki ciasteczek wysyłamy wyjątkowo. Służą one tworzeniu statystyk, które pomagają dostosować zawartość stron do oczekiwań użytkowników, zapamiętaniu preferowanego wyglądu stron, np. ustawionego rozmiaru czcionki, odnotowaniu faktu głosowania w prowadzonych ankietach albo wykonaniu przez użytkownika kilkuetapowych czynności.

Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszej witryny, pliki cookies mogą być wysyłane także z serwerów stron, do których się odwołujemy, np. YouTube czy serwisów społecznościowych.

Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.

Każdy użytkownik może zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w używanej przez siebie przeglądarce, w tym zupełnie wyłączyć możliwość ich zapisywania. Jeśli nie wyłączysz możliwości zapisywania ciasteczek pochodzących z naszych witryn, oznacza to Twoją zgodę na ich zapisywanie i przechowywanie w komputerze.

Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron w naszych witrynach.

Jak wyłączyć ciasteczka?

Każdy użytkownik Internetu może dostosować poziom ochrony przed ciasteczkami do swoich preferencji, w tym całkowicie zablokować możliwość pozostawiania plików cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje, np. zalogowanie się do witryny.

Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przegladarkach dostępne są na na stronach producentów przeglądarek: Opera, Firefox, Chrome, IE, Sfarii

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

(Podstawa prawna: DU/2012/1445 art. 173. 1. )

Ogłoszenia duszpasterskie

ogloszenia 01

26 niedziela zwykła (25. 09. 2022 r.)

1. W środę o godz. 17.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. O poprowadzenie różańca prosimy różę Św. Agaty, Zelatorki P. Czesławy Drożdż. Nowenna do MB Szkaplerznej w środę o godz. 18.00 a po niej Msza Święta.

2. Od soboty zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które w dni powszednie będzie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30. Dla dzieci przygotowane są - podobnie jak w roku ubiegłym - specjalne plansze do zbierania różańcowych naklejek. Zachęcamy grupy parafialne dorosłych i róże różańcowe do poprowadzenia różańca; w zakrystii znajduje się lista, na której są jeszcze wolne dni. 15 minut przed nabożeństwem różańcowym odmawiana będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego o pokój na Ukrainie – zapraszamy również do włączenia się w tę modlitwę. Msze Święte popołudniowe w dni powszednie października bezpośrednio po nabożeństwie różańcowym.

3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Msza Św. wotywna o Najśw. Maryi Pannie rano o 6.30.

4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Św. o godz. 7.00 i 11.00.

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy na procesję różańcową o godz. 15.00. Prosimy o przygotowanie ołtarzy. Pierwszy: Dobra, Os. Morgi - od P. Lucyny Kołodziej do P. Pawlaków; drugi: Dobra, Os. Myconie; trzeci: Porąbka - Os. Kalety; czwarty: Gruszowiec - Os. Do Kozy, Kuźle, Brogi.

6. W tym tygodniu spotkania grup dziecięcych i młodzieżowych w stałych terminach ustalonych z opiekunami.

7. Informujemy, że na cmentarzu prowadzone są prace konserwatorskie przy pomniku poległych, w wyniku których może się pojawić trochę pyłu na sąsiadujących nagrobkach. Ten pył wykonawcy starają się, przynajmniej „z grubsza”, usunąć. Takie „brudne” prace prowadzone będą jeszcze w poniedziałek. Przepraszamy za wynikające stąd niedogodności. Przy okazji prosimy, aby osoby opiekujące się grobami bliskich, zwróciły uwagę, czy nagrobek nie zagraża bezpieczeństwu osób przebywających na cmentarzu – chodzi szczególnie o pochylone i chwiejące się metalowe krzyże. Wszystkie tablice nagrobne i krzyże powinny być stabilnie zamocowane.

8. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbiórki makulatury na misyjne studnie. Zebrane zostało 4750 kg. Ze sprzedaży uzyskaliśmy kwotę 1900 zł. Dziękujemy Akcji Katolickiej za pomysł i inicjatywę, a dzieciom i młodzieży ze Szkolnego Koła Caritas za pomoc w załadunku makulatury do kontenera.

9. Dziękujemy również wszystkim rodzinom, które w tym roku złożyły ofiary na sprzątanie i dekorację kościoła. Informujemy, że spośród około 900. rodzin, które odwiedzamy podczas kolędy, ofiary na sprzątanie złożyło w tym roku 631 rodzin; wszystkim tym rodzinom składamy serdeczne „Bóg zapłać”, a pozostałe 270 rodzin również zapraszamy do włączenia się w troskę o czystość i dekoracje w kościele. Jeśli któraś z rodzin nie jest pewna, czy przekazała w tym roku ofiarę na sprzątanie, to można zwrócić się w tej sprawie z zapytaniem do ks. Proboszcza telefonicznie/SMS (506067135), można także wysłać zapytanie mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

10. Wójt Gminy Dobra oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrej zapraszają na XI Festiwal Zespołów Regionalnych Beskidu Wyspowego „Beskidzka Podkówecka”, który odbędzie się 2 października 2022 na sali gimnastycznej przy GOK w Dobrej. Początek festiwalu zaplanowano na godzinę 9.45. Na scenie wystąpią zespoły regionalne, które zaprezentują bogate tradycje, zwyczaje, muzykę i tańce różnych grup etnicznych zamieszkujących w Beskidzie Wyspowym. Wydarzenie jest zarazem zakończeniem akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2022 - znów wędrujemy po „Beskidzkich Wyspach” organizowanej przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolski, w ramach konkursu Małopolska Gościnna wspólnie z Fundacją Rozwoju Regionu Rabka.

11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku przy wyjściu głównym. Dostępny jest również nowy numer Małego Gościa Niedzielnego. W zakrystii są do nabycia „Kalendarze rolnika” (w cenie 30 zł) i kalendarze ścienne z wieńcami żniwnymi (w cenie 8 zł).

 

Intencje mszalne

intencje 03jpg

Intencje Mszy Świętych od 2 do 9 października 2022r.

 

 

 

NIEDZIELA (02.10.2022)

7.00
1) Dz. – bł. dla Róży św. Faustyny, zelatorki Zofii Florek, z prośbą o zdrowie, opiekę MB Szk. i Boże bł. dla członkiń i ich rodzin oraz za ++ członkinie z tej róży
2) Za + Aleksandra i + Ludwikę Mycoń oraz + Krystyna Śmierzchalskiego

9.00
1) W podzięk. za otrz. łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB Szk. dla Anny i Michała, w 12. r. ślubu, od rodziców i rodzeństwa
2) Dz. – bł. w int. Mariana, z ok. 50. r. ur., w podzięk. za otrz. łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB Szk., od żony i synów

11.00
1) Za Parafian
2) W 90. r. ur. Marii, w podzięk. za otrz. łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB Szk.

15.00 Procesja różańcowa

16.00
1) Za + Marię i + Józefa Chalcarz i ich ++ rodziców, od Sławomira z rodziną

 

PONIEDZIAŁEK (03.10.2022)

6.30
1) O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB Szk. dla pewnej osoby
2) Za + Stefanię Majerską, od Józefa Stokłosy z rodziną
3) Za + Marię Stokłosa, od siostry Anny z mężem

18.00
1) Za + Andrzeja Piór, od Anny i Andrzeja Duda

 

WTOREK (04.10.2022)

6.30
1) Za + Marię Gąsior i + Zofię Kuboszek
2) Za + Franciszka Wąchałę, w dniu imienin, od żony i dzieci

18.00
1) Za + Marię i + Wojciecha Białoń, od syna

 

ŚRODA (05.10.2022)

6.30
1) Za + Helenę i + Józefa Kokoszka, od syna Romana z rodziną
2) Za + Jana i + Józefę Jakubiec oraz syna + Czesława i córkę + Irenę

18.00
1) O zdrowie i Boże bł. dla pewnej osoby
2) Dz. – bł. w int. Zofii i Pawła, z ok. 20. r. ślubu, z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę MB Szk.

 

CZWARTEK (06.10.2022)

6.30
1) Za + Janinę Kuśmierkiewicz, od Izabeli i Petera Fraiss z dziećmi z Wiednia
2) Za + Barbarę Marciniszyn, od mamy
3) Za + Kamila Kubowicza, od brata Leszka

18.00
1) Za + Władysława Liszkę i jego ++ rodziców
2) Za + Piotra Marka, od brata Grzegorza

 

PIĄTEK (07.10.2022)

6.30
1) Za + Jana Szyrszenia, od brata Szymona
2) Za + Sabinę Daniel, od szwagra Piotra

18.00
1) Za + Marię Czyrnek, od syna Marka z rodziną

 

SOBOTA (08.10.2022)

6.30
1) Za + Mariusza Sieję, w 11. r. śm.
2) Za + Józefa Czyrnka, od Józefy, Andrzeja i Oliwii Bulanda

18.00
1) Za + Zofię Majerczyk, w 10. r. śm. i męża + Jana
2) Za + Anielę Wójcik i + Stanisławę Matusz, w kolejne r. śm.

 

NIEDZIELA (09.10.2022)

7.00
1) Za + Zofię Majerczyk, w 10. r. śm. i męża + Jana, od syna Stanisława z rodziną
2) Za + Adama Wątora, w 7. r. śm., od brata z rodziną

9.00
1) Za + Tadeusza Orzeszka, w 3. r. śm., od żony Marii

11.00
1) Za Parafian
2) Za + Józefa Palkę, od żony i dzieci

16.00
1) Za + Aleksandra Judkę, w 1. r. śm., od córki Małgorzaty z rodziną

Intencje z pogrzebów odprawiane poza parafią

wiadro 001

Intencje odprawiane poza parafią (02.10.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Edward Pleń (Krajowy Duszpasterz Sportowców)

Za śp.:

1. (100) + Marię Ogryzek od Wandy i Stanisława Fornal z rodziną
2. od Edyty i Maćka Gąsior
3. od Krystyny Gąsior
4. od Zofii i Kazimierza Czech
5. od Zofii i Józefa Ziemianin
6. od klasy 4b z wychowawcą
7. od Teresy i Bronisława Liszka
8. od Ireny i Józefa Gąsior
9. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
10. od Józefa Stokłosy z rodziną
11. od Wita i Jolanty z rodziną z Krakowa
12. od salonu fryzjerskiego z Dobrej
13. od Piotra i Marii Kołodziej
14. od koleżanki i kolegi z klasy – Pyrsów
15. od Marcina Drużkowskiego z rodziną
16. od Andrzeja Domagały
17. od warsztatu firmy „Miśkowiec”
18. od Piotra i Agnieszki Miśkowiec z rodziną
19. od Dariusza i Agnieszki Miśkowiec z rodziną
20. od kolegi Józefa i Zofii Kołodziej z Wilczyc
21. od rodziny Nowaków z osiedla Palkije
22. od rodziny Iwańskich z osiedla Palkije
23. od osiedla Czyrnki
24. od Krystyny i Tadeusza Ogryzek
25. od Joanny i Dariusza Ropek
26. od Elżbiety i Piotra Kapuścińskich
27. od kolegów i koleżanek wraz z wychowawcą i rodzicami z klasy 7b wnuka Filipa
28. od Władysława i Teresy Gąsior
29. od rodziny Dudzików z Tymbarku
30. od Marii Gąsior z rodziną z Limanowej
31. od wychowawczyni Marii Deker
32. od Zofii i Józefa Gąsior
33. od Stanisława Ranosza
34. od rodziny Chlipałów i Adamczyków
35. od Eugeniusza Gąsiora z rodziną
36. od rodziny Wątorów z osiedla Ćwiesie
37. od rodziny Banach i Sobczyk
38. od Adeli i Sebastiana Ogielów
39. od Piotra Mruka z rodziną
40. od Jana Zonia z małżonką z Mszany Dolnej
41. od Józefa Bierowca z małżonką
42. od Magdaleny i Marcina Kowalczyk
43. od Eweliny i Łukasza Uchacz
44. od sąsiadów z osiedla Stysie
45. od sąsiadów z osiedla Stysie
46. od Anny i Janusza Palków
47. od Marii i Janusza Marek
48. od Sławomira Marciniszyn z dziećmi
49. od Alicji i Artura Palka
50. od Moniki i Krzysztofa Kucharczyk
51. od Barbary i Mariana Kucharczyk
52. od Moniki i Łukasza Wiśniewskich
53. od Wiesławy Palka z Krakowa
54. od Ewy i Zenona Naściszewskich
55. od Klaudii i Jacka z dziećmi
56. od Marii i Józefa Urbańskich z Dobrej
57. od Alicji i Kazimierza Majerskich z rodziną
58. od Jolanty i Jarosława Kordeczka
59. od Urszuli i Wiesława Kordeczka
60. od Andrzeja Biernata z rodziną z Krzyżowej
61. od Danuty i Władysława Palkij z rodziną
62. od Zofii i Józefa Miłek
63. od Iwony i Mateusza Pach
64. od Haliny i Zbigniewa Trzópek
65. od Heleny Frączek z Limanowej
66. od Renaty i Dawida Mamaków z Limanowej
67. od Danuty i Waldemara Marek z rodziną
68. od Moniki i Zbigniewa Kołodziej z rodziną
69. od Kingi Dudzik z mężem i synami
70. od Marka Palki z rodziną
71. od Ewy i Ryszarda Czyrnek
72. od Marka i Anny Czyrnek
73. od Ewy Kita z Limanowej
74. od Mariusza Kamenczak
75. od Henryka Gąsiora
76. od kolegów i koleżanek z pracy Agnieszki
77. od kolegów i koleżanek z pracy Agnieszki
78. od kolegów i koleżanek z pracy Agnieszki
79. od kolegów i koleżanek z pracy Agnieszki
80. od kolegów i koleżanek z pracy Agnieszki
81. od Bartosza i Laury Zając
82. od Marii i Edwarda Janik z rodziną
83. od Koła Łowieckiego „Grunwald” w Mszanie Dolnej
84. od Koła Łowieckiego „Bór” w Spytkowicach
85. od Zarządu Koła Łowieckiego „Grunwald” w Mszanie Dolnej
86. od Renaty i Romana Krzysztof
87. od Grażyny i Andrzeja Duda
88. od Stanisławy i Edwarda Kołodziejczyk
89. od Andrzeja Dorynka z rodziną
90. od Ewy i Józefa Malec
91. od Ewy i Wojciecha König
92. od Stanisława Grzędy
93. od Iwony i Stanisława Warzechy
94. od Kazimierza Walczak
95. od Lubomira Puszkara
96. od Beaty i Dariusza Sułkowskiego
97. od Barbary i Łukasza Gaweł
98. od Anny i Romana Gaweł
99. od Ewy i Jacka Imioło
100. od Haliny i Jana Duda

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (25.09.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Jakub Trzópek (Meksyk)

Za śp.:
1. (37) + Marię Stokłosa od Wojciecha i Wiesławy Trzópek
2. od Zofii Jargoń
3. od Marii Cygal
4. od Grażyny i Krzysztofa Marek
5. od Marii Stokłosa z Limanowej
6. od Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Koło w Dobrej
7. od Krystyny Gąsior
8. od Zofii i Kazimierza Czech
9. od Janiny Trzópek z rodziną
10. od Genowefy i Józefa Sobczak
11. od Małgorzaty i Jacka Łazarczyk
12. od Stanisławy i Ryszarda Mierzyńskich z córką Bożeną
13. od Janiny Kołodziej
14. od Marii Poręba
15. od Marii Skrzyszewskiej
16. od II Róży Misyjnej, św. Matki Teresy z Kalkuty
17. od Marii i Franciszka Wydra z Porąbki
18. od Celiny Trzópek z rodziną
19. od Piotra i Marii Kołodziej
20. od Elżbiety i Józefa Knap
21. od Marii Ciężadło
22. od Urszuli Jantos z rodziną
23. od Cecylii i Jana Michałek
24. od Jana i Zofii Gąsior
25. od Marii i Edwarda Ogryzek
26. od Aleksandra Trzupka z Kietrza z rodziną
27. od Anny Duchnik z rodziną
28. od Zofii Florek
29. od Ewy i Jana Banik
30. od Marii Koza z synem Markiem
31. od kuzynki Zofii, Bernadetty i Mirosława
32. od kuzynki Zofii, Bernadetty i Mirosława
33. od Marii Piechura z rodziną z Limanowej
34. od Marii i Krzysztofa Chołys
35. od Małgorzaty Podgórni
36. od koleżanki Marii Piechówka z mężem
37. od Marii i Józefa Fornal
38. (63) + Marię Ogryzek od Bogumiły i Stanisława Drabik
39. od Alicji Drabik i Marcina Brongiel
40. od Edwarda i Ireny Lenczowskich z Ameryki
41. od kuzynki Grażyny i Rafała z rodziną z Krakowa
42. od kuzyna Janusza z Krakowa
43. od Zofii i Jana Gąsior
44. od Zofii i Jana Gąsior
45. od Piotra Widomskiego
46. od Mariana Janasa
47. od rodziny Uchaczów
48. od Bożeny i Zbigniewa Przybytek wraz z dziećmi
49. od Małgorzaty i Czesława Kawalec z rodziną
50. od Wiesława Tumielewicza z rodziną
51. od Aldony i Mirosława Marciniec
52. od Doroty i Jacka Mirek
53. od kuzyna Jacka Miśkowca z rodziną
54. od kuzynki Anny Gondek z rodziną
55. od Marcina i Agnieszki Janczy
56. od Wojciecha i Magdaleny Wójtowicz
57. od Marka i Agnieszki Sułkowskich
58. od Marii Boczoń z rodziną z Dobrej
59. od rodziny Krupińskich z Młynnego
60. od Elżbiety i Krzysztofa Podgórni
61. od rodziny Ptak z córką Magdaleną z Bochni
62. od Heleny Lach
63. od Stanisława Stokłosy
64. od Celiny i Roberta Piwowarczyk
65. od Agnieszki Biedroń z rodziną
66. od rodziny Złydaszyków
67. od Jana Żaka z osiedla Ćwiesie
68. od Anety i Macieja Kuna z dziećmi
69. od Beaty i Janusza Piechura z dziećmi
70. od Marty i Jana Puchała
71. od rodziny Puchała z Podłopienia
72. od rodziny Gracjaszów z Wadowic
73. od Zofii Gąsior z Limanowej
74. od Bogdana Gąsiora z dziećmi z Limanowej
75. od Sylwestra i Moniki Gąsior z Poznania
76. od chrześniaka Dariusza Gąsiora z Limanowej
77. od chrześniaka Dariusza Gąsiora z Limanowej
78. od Grzegorza i Agaty Chorągwickich
79. od rodziny Kuruc z Łapsz Niżnych
80. od Marii, Marcina i Renaty Pałka
81. od chrześniaka Daniela Pałki z rodziną
82. od Anny Gałęza
83. od Pauliny i Michała Łacna
84. od Tomasza i Elżbiety Pałka
85. od Kingi i Dawida Hołuj z rodziną
86. od Firmy „Hołuj i Synowie”
87. od kuzynki Zofii Furtak z Dojazdowa
88. od kuzyna Tadeusza Trzópka z rodziną
89. od Aldony i Mirosława Pytel
90. od Ewy i Pawła Walczak
91. od Magdaleny i Piotra Żółtek z rodziną
92. od Jana Holoty z rodziną
93. od Zofii Drab
94. od Janusza i Karoliny Drab
95. od Wioletty i Tadeusza Drab z rodziną
96. od Barbary i Jana Dudzik z rodziną
97. od Mirosławy i Aleksandra Liszka z rodziną
98. od Ewy i Rafała Sentyrz z rodziną
99. od Barbary i Józefa Dawiec z rodziną
100. od Elżbiety i Marka Jarosz

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (18.09.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Jakub Trzópek (Meksyk)

Za śp.:
1. (20) + Czesława Plenia od Kubowiczów i Nowaków z osiedla Krzysztofy
2. od kuzynki Julii z mężem i dziećmi
3. od Zofii Pleń
4. od chrześnicy Beaty z rodziną
5. od Doroty i Marka Śliwa z dziecmi
6. od Marii i Józefa Mysza z rodziną z Jurkowa
7. od sąsiadów: Elżbiety i Zbigniewa Wątor z dziećmi
8. od Anny Drąg
9. od Małgorzaty i Józefa Ziemianin z Kasiny Wielkiej
10. od Krystyny i Tadeusza Żołądek
11. od Elżbiety i Tadeusza Wiktor
12. od Stanisława Płaszczyca z Kasiny Wielkiej z rodziną
13. od Teresy i Władysława Miśkowiec z Tymbarku
14. od Zofii i Anny z osiedla Wrony
15. od Wiesławy i Zbigniewa Kubowicz z Kasiny Wielkiej
16. od Dagmary i Stefana Olejarz
17. od Doroty i Tadeusza Miśkowiec z Gruszowca
18. od Anety i Marcina Żaba
19. od Agnieszki Cebuli
20. od Marii Nowak z Tymbarku
21. (80) + Marię Stokłosa od brata Bogdana
22. od Teresy Otwinowskiej z rodziną
23. od kuzynki Teresy Lach
24. od kuzynki Teresy Lach
25. od Parafialnego Zespołu Caritas z Dobrej
26. od Elżbiety i Władysława Miśkowiec
27. od Towarzystwa Miłośników Regionu Dobrzańskiego
28. od Jadwigi i Jana Miśkowiec z rodziną
29. od Jacka i Iwony Zembal z Chabówki
30. od Zygmunta i Grażyny Zembal z Chabówki
31. od Genowefy Mysza
32. od chrześniaka Józefa Myszy
33. od Barbary i Bogdana Miśkowiec z rodziną
34. od Krzysztofa i Lucyny Mysza z rodziną
35. od Agnieszki i Tomasza Boczoń z rodziną z Tymbarku
36. od Grzegorza Myszy
37. od Agaty i Sławomira Kędroń z rodziną z Mordarki
38. od Karoliny i Grzegorza Kolarczyk z rodziną ze Szczyrzyca
39. od Elżbiety i Edwarda Szyrszeń z rodziną z Chyszówek
40. od Zofii Pleń
41. od Beaty Szyrszeń
42. od Julii i Władysława Pleń
43. od sąsiadów Kołodziej z córkami
44. od sąsiadów Kołodziej z córkami
45. od sąsiadów: Elżbiety i Tadeusza Wiktorów
46. od sąsiadów: Martyny Wiktor z Tomkiem
47. od sąsiada Dariusza Wiktora
48. od sąsiadów: Tadeusza i Krystyny Żołądek
49. od sąsiadów: Artura i Daniela z rodziną
50. od sąsiadki Małgorzaty Ziemianin
51. od pracowników TRANSPORTU Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
52. od pracowników ADMINISTRACJI Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
53. od Zarządu i pracowników Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
54. od Zarządu i pracowników Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
55. od Rady Nadzorczej Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
56. od Marii Mysza
57. od Anny Jania z rodziną
58. od Kolegów ze Związku Rewizyjnego z Nowego Sącza
59. od Tadeusza Kubowicza z rodziną
60. od Bernadety i Stanisława Kołodziej z Chabówki
61. od Elżbiety Staszyńskiej z Chabówki
62. od Referatu Spraw Obywatelskich i Zespołu Podatków Urzędu Gminy Dobra
63. od rodziny Sułkowskich z Gruszowca
64. od Doroty Żołądek
65. od koleżanek i kolegów z Technikum Ekonomicznego w Limanowej
66. od koleżanek i kolegów z Technikum Ekonomicznego w Limanowej
67. od koleżanek i kolegów z Technikum Ekonomicznego w Limanowej
68. od koleżanek i kolegów z Technikum Ekonomicznego w Limanowej
69. od sąsiadów: Zofii i Józefa Ziemianin
70. od Eweliny Ziemianin
71. od Damiana Ziemianina z rodziną z Jurkowa
72. od Edyty i Maćka Gąsior
73. od chrześnicy Klaudii z mężem i synami
74. od Zygmunta Markiewicza
75. od pracowników DETALU Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
76. od Ireny i Józefa Przybytek
77. od chrześniaka Wiesława Cygala z rodziną
78. od Leszka Cygala z rodziną z Bieszczad
79. od rodziny Kuligów z Gruszowca
80. od Heleny i Józefa z rodziną
81. od Kazimierza Gąsiora z Górki Plebańskiej
82. od Elżbiety i Krzysztofa Kosmal
83. od Marii Chalcarz z rodziną Bulandów
84. od Akcji Katolickiej
85. od Teresy i Piotra Kowalskich
86. od rodziny Markiewicz z Przenoszy
87. od Ireny i Władysława Liszka z rodziną
88. od rodziny Brzeń z Gruszowca
89. od Elżbiety i Józefa Bielskich z Półrzeczek
90. od rodziny Pleń
91. od kuzyna Władysława Markiewicza z żoną z Chyszówek
92. od Małgorzaty i Czesława Kawalec z rodziną
93. od Renaty i Zbigniewa Smoleń
94. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
95. od Marii i Bronisława Kwiatkowskich
96. od rodziny Markiewiczów z Zagórza
97. od Marii Pazdur z rodziną ze Skrzydlnej
98. od chrześnicy Anny Lis z rodziną z Paryża
99. od Stanisławy Koza z rodziną ze Stróży
100. od Pracowników Piekarni GS Dobra

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (11.09.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. prof. dr hab. Adam Solak (Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie)

Za śp.:
1. (48) + Jana Majerskiego od Renaty i Bogdana Nika
2. od Tadeusza i Barbary Sołtys z Jurkowa
3. od rodziny Mazanków
4. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
5. od kuzynki Zofii Pala z rodziną
6. od Józefa Maludy
7. od Elżbiety Marek z Limanowej z rodziną
8. od Władysława Judki z rodziną
9. od Moniki Kudłacz
10. od Józefy i Andrzeja Bulanda
11. od rodziny Kurków
12. od Anny Bieda z dziećmi
13. od Anny i Adama Sowa z rodziną
14. od Jakuba Kudłacza
15. od Marii Kudłacz
16. od Kazimierza i Doroty Majerskich
17. od Anny i Piotra Białoń
18. od Firmy OLBUD – Mateusz Oleksy z rodziną
19. od Piotra Lacha
20. od Czesława Majerczyka z rodziną
21. od Rafała Budacza
22. od Heleny Budacz
23. od Pracowników Ośrodka Zdrowia w Dobrej
24. od Teresy Swadźba
25. od sąsiadów: Marii i Czesława Liszka
26. od kuzyna Piotra z rodziną
27. od Wiesława Króla
28. od Genowefy i Stefana Palka z rodziną
29. od Jana Palka
30. od Stefana Gąsiora z rodziną
31. od Jana i Józefa Gąsior
32. od kolegi Andrzeja Kurka z żoną Lucyną
33. od Piotra Hołuja
34. od Barbary i Marcina Kudłacz
35. od Anny i Janusza Palków
36. od Zbigniewa Trzópka z rodziną
37. od Bronisławy i Kazimierza Smoleń z rodziną
38. od Ewy i Zenona Naściszewskich
39. od Stanisława i Zdzisławy Bilczyńskich
40. od Doroty i Marka Gardockich
41. od Stanisława Szewczyka z rodziną
42. od Józefa Stryczek z Laskowej
43. od Celiny i Dariusza Trzópek z rodziną
44. od rodziny Uchaczów z Tymbarku
45. od rodziny Uchaczów z Tymbarku
46. od Małgorzaty i Adama Jakubiec
47. od Elżbiety i Kazimierza Lach
48. od rodziny Kaczmarczyków
49. (52) + Czesława Plenia od siostrzeńca Zbigniewa Łukosza z rodziną
50. od siostrzenicy Oli Nawrotek z synem Adamem
51. od rodziny Korczyńskich i Widłów z Dzierżoniowa
52. od sąsiada i przyjaciela Tadeusza Jordana
53. od Danuty i Ryszarda Smoleń z Dobrej
54. od Marii Hejmo ze Sowlin
55. od Anny i Władysława Liszka z Limanowej
56. od Marii i Józefa Aksamit
57. od Jerzego Kubowicza z Kasiny Wielkiej z osiedla Brudziany
58. od Marii Jarosz z dziećmi
59. od Bożeny i Jana Stokłosa z dziećmi
60. od Zofii i Józefa Ziemianin z rodziną z Dobrej
61. od Heleny Trzópek
62. od Alicji Pleń z rodziną
63. od Marii i Edwarda Piechówka
64. od Janusza z żoną z Katowic
65. od Bogumiły Łazarczyk z rodziną
66. od kolegi Jerzego Miśkowca z Gruszowca
67. od kuzyna Józefa z żoną z Podobina
68. od rodziny Pleniów
69. od Moniki i Piotra Chorągwickich
70. od kuzyna Tadeusza Podgórniego
71. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
72. od Janiny i Stanisława Żołądek
73. od koleżanki Anny Drąg – Duch
74. od kolegi Piotra Kowalskiego z rodziną
75. od Ireny i Marka z rodziną
76. od Lucyny i Wiesława Drąg z rodziną
77. od Marii i Wojciecha Mysza
78. od Katarzyny Stefanowicz z dziećmi
79. od Jana i Krystyny Chorągwickich
80. od Jolanty i Mariana Miśkowiec
81. od Jolanty i Mariana Miśkowiec
82. od Stefanii Miśkowiec
83. od Marii i Andrzeja Zając z rodziną ze Skrzydlnej
84. od sąsiada Józefa Węgrzyna z córką i synami
85. od rodziny Kołodzieji z Gruszowca
86. od Szymona Trzópka z rodziną
87. od Elżbiety i Wacława Nowak
88. od Zofii i Jana Frasunek z Kasiny Wielkiej z rodziną
89. od Jolanty i Józefa Skalskich z rodziną
90. od Marii i Tadeusza Łazarczyk z rodziną ze Skrzydlnej
91. od kuzynki Barbary z rodziną
92. od Zofii Kmiecik
93. od kolegi Zenona Homy
94. od kolegi Józefa Lacha
95. od kolegi Tadeusza Dudzika
96. od Bronisława Stokłosy z rodziną
97. od Julianny Wątor
98. od Danuty i Krzysztofa Miśkowiec z dziećmi
99. od Jana Miśkowca z rodziną
100. od Stefanii i Józefa Ptaszek z Limanowej

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (04.09.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Jan Dargiewicz (Ukraina):

Za śp.:
1. (51) + Krystynę Motyka od mamy
2. od siostrzenicy Oli z rodziną
3. od siostry Zofii
4. od chrześniaka Bartka z rodziną
5. od chrześniaka Bartka z rodziną
6. od siostrzenicy Anny z rodziną
7. od siostrzenicy Anny z rodziną
8. od koleżanki Heleny Krzysztofiak
9. od sąsiadki Teresy Lach
10. od Marii i Grzegorza Ciężadło
11. od Marii i Grzegorza Ciężadło
12. od Urszuli Jantos z dziećmi i mężem
13. od Urszuli Jantos z dziećmi i mężem
14. od Krystyny Kowalczyk z Mszany Dolnej
15. od Celiny Stachno z Krakowa z rodziną
16. od Beaty i Ryszarda Szyrszeń
17. od rodziny Niedojadów
18. od Renaty i Zbigniewa Smoleń
19. od Marii Michalik z rodziną
20. od Heleny Miśkowiec
21. od Marii Brodzik
22. od Wiesławy Król z rodziną
23. od cioci Zosi i Małgorzaty z Krakowa
24. od Członkiń Róży Różańcowej św. Elżbiety Zelatorki Małgorzaty Lach – Smoleń
25. od Zofii i Józefa Świstak z dziećmi
26. od Józefa Lacha
27. od Dawida i Marii Lach z dziećmi
28. od Ireny i Piotra Smoleń z dziećmi
29. od Klaudii i Sławomira Bielskich z dziećmi
30. od Marty i Marcina Ryndak z dziećmi
31. od Anny Lach
32. od Lucyny i Józefa Lach
33. od Jerzego i Danuty Miśkowiec
34. od cioci Marii Miśkowiec
35. od cioci Marii Miśkowiec
36. od Renaty Miśkowiec
37. od Anny i Mieczysława Kaletka
38. od sąsiadów: Janiny i Stanisława Lach
39. od Krzysztofa i Pauliny Lach
40. od ZUS w Limanowej Wydział Świadczeń
41. od ZUS w Limanowej Wydział Świadczeń
42. od ZUS w Limanowej Wydział Świadczeń
43. od ZUS Oddział w Nowym Sączu Wydział Świadczeń
44. od ZUS Oddział w Nowym Sączu Wydział Świadczeń
45. od Sabiny Lupa
46. od Jana i Bogumiły Matras
47. od Magdaleny Kęska
48. od Piotra i Elżbiety Sułkowskiej Leśniak
49. od Stefanii Sułkowskiej
50. od Elżbiety i Józefa Pławeckich
51. od Barbary Stach
52. (22) + Piotra Marka od Daniela Michorczyka z rodziną
53. od sąsiadów Lisowskich
54. od Daniela Jędrzejek z rodziną
55. od Magdaleny i Ireneusza Legutko z rodziną
56. od Moniki i Mariusza Mikołajczyk
57. od Anety i Mateusza Chochół
58. od Sylwii Curzydło i Agnieszki Marek
59. od Barbary i Juliana Franczyk z Zalesia
60. od Michała Franczyka z Limanowej
61. od Anny i Mateusza Puto
62. od Anety i Dariusza Dziobek
63. od Marii i Piotra Kaleta z Wilkowiska
64. od Bogusi i Andrzeja Kalety z Jasła
65. od Ewy i Janusza Kaleta z Wilkowiska
66. od Marii Marek
67. od Teresy i Waldemara Marek
68. od Doroty i Marka Cichosz
69. od Marii i Janusza Marek
70. od Małgorzaty i Dariusza Hrehorowicz
71. od Aleksandry i Alana Dewera
72. od Karoliny i Bartosza Hrehorowicz
73. od Jadwigi, Agnieszki i Jarosława z rodzinami
74. (27) + Jana Majerskiego od Jacka Majerskiego z rodziną
75. od chrześnicy Alicji Jakubiec z rodziną
76. od chrześnicy Alicji Jakubiec z rodziną
77. od Grzegorza Majerskiego z rodziną
78. od chrześnicy Joanny Witelus z rodziną
79. od chrześnicy Magdaleny Majerskiej
80. od Macieja Majerskiego
81. od rodziny Pędraków z Katowic
82. od Jana i Krystyny Chorągwickich
83. od Krzysztofa Majerczyka z Tymbarku
84. od Kazimierza Majerczyka z rodziną
85. od Józefy Stryczek z Laskowej
86. od rodziny Bonków z Krakowa
87. od rodziny Stec z Tuchowa
88. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
89. od Krystyny i Stanisława Dudzik z Gruszowca
90. od Firmy Blachotrapez – Oddział Limanowa
91. od Andrzeja Jamroza z Podłopienia
92. od Czesławy Drożdż
93. od Mariana i Małgorzaty Dróżdż
94. od Anny i Stanisława Przybytek
95. od Danuty i Ryszarda Smoleń z rodziną
96. od Grzegorza Smolenia
97. od Danuty i Krzysztofa Trzópek
98. od Marii i Stanisława Judka
99. od Elżbiety i Tadeusza Mysza
100. od Rafała i Natalii Palka z rodziną

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (28.08.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Jan Glinka (Białoruś):

Za śp.:
1. (16) + Mieczysława Marka od Doroty i Jana Migacz
2. od Ewy Fudalej
3. od Anny i Stanisława Rymarczyk z rodziną ze Szczyrzyca
4. od Justyny i Lesława Białoń z rodziną
5. od rodziny Brzeń z Gruszowca
6. od Marii i Janusza Marków
7. od Małgorzaty i Dariusza Hrehorowiczów
8. od Marii Marek
9. od Władysława i Julii Pleń
10. od Andrzeja Śliwa
11. od Krystyny Śliwa
12. od Beaty i Józefa Śliwa
13. od Kingi i Rafała Wydra
14. od Aleksandry Majerczyk z rodziną
15. od Zbigniewa i Renaty Smoleń
16. od Haliny Marek z rodziną
17. (34) + Krystynę Motyka od mamy
18. od ZUS w Limanowej Wydział Obsługi Klientów i Korespondencji
19. od ZUS w Limanowej Wydział Rozliczeń Kont i Płatników Składek
20. od ZUS w Limanowej Wydział Rozliczeń Kont i Płatników Składek
21. od koleżanek emerytek córki Joanny z ZUS Limanowa
22. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
23. od Wojciecha Miśkowca z rodziną
24. od Zofii Kołodziej oraz Grzegorza i Marty Michałków z rodziną
25. od Anny Chalcarz
26. od Jana Chalcarza
27. od Małgorzaty i Józefa Dawców
28. od Jadwigi Osiadacz
29. od Zofii Świstak
30. od rodziny Nowaków z Krakowa
31. od Anny i Janusza Palka
32. od Marii Kurek
33. od Marii i Jana Szyrszeniów
34. od bratowej Ewy z bratankami
35. od chrześnicy Pauliny
36. od cioci Stefanii z rodziną
37. od Małgorzaty Gil z rodziną
38. od Wiesława Świt z rodziną
39. od Anny Baran z rodziną
40. od rodziny Biernatów z Dobrej
41. od Jana i Bernadetty Płachta z dziećmi
42. od Lucyny Kołodziej
43. od Wiesławy i Leszka Miśkowiec
44. od Mirosławy i Józefa Kurek z rodziną
45. od Krzysztofa i Aliny Smoleń z rodziną
46. od Ewy i Zenona Naściszewskich
47. od Marii i Kazimierza Piechówka
48. od Piotra Płachty
49. od Józefa Płachty
50. od Edwarda Płachty
51. (50) + Piotra Marka od sąsiadów Filipków z Limanowej
52. od Agnieszki i Łukasza Sukiennik
53. od Stanisława Czecha
54. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
55. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
56. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
57. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
58. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
59. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
60. od Zofii i Marka Furgałów
61. od Bogusławy i Wojciecha Biedroniów
62. od Joanny i Stanisława Wójtowiczów ze Słopnic
63. od Grażyny i Józefa Kordeczka z Dobrej
64. od Jacka Szyrszenia
65. od Marii Chochół
66. od koleżanek i kolegów brata Marcina z Dziołu
67. od rodziny Bogaczów
68. od Anny Piwowar
69. od Jana Piwowara
70. od Franciszka Piwowar z Jurkowa
71. od Danuty i Eugeniusza Gąsior
72. od Anety i Pawła Gąsior
73. od Marii Krawiec z rodziną
74. od Janiny Smoter
75. od Małgorzaty i Artura Smoleniów
76. od Wychowawczyni – Zofii Śliwy
77. od Ireny Sowa z Rupniowa
78. od sąsiadów Urbańskich
79. od Emerytów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
80. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
81. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
82. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
83. od Alicji i Artura Palka
84. od Agnieszki Wątor
85. od Eweliny i Roberta Ryś
86. od Marka i Anny Czyrnek
87. od rodziny Frączków
88. od Małgorzaty i Wacława Świstak
89. od Anny Duchnik z córką
90. od Heleny i Adama Kotulów
91. od sąsiadów: Marii i Andrzeja Miśkowiec i Leszka Kalety
92. od sąsiadów Chlipałów
93. od Piotra i Bożeny Palka
94. od Grażyny i Pawła Łąckich
95. od Wiesławy i Leszka Miśkowiec
96. od Stanisława Knapika z Rupniowa
97. od Małgorzaty i Edwarda Żabówka
98. od kolegi Pawła Drożdża ze Skrzydlnej
99. od Janiny i Stanisława Chalcarz
100. od Łukasza i Małgorzaty Chalcarz z Jurkowa

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (21.08.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Krystian Ostrowski (Ukraina)

Za śp.:
1. (9) + Sabinę Daniel od Wojciecha Judki z rodziną z Jurkowa
2. od koleżanki Iwony i Marcina Krzysztof
3. od koleżanki Natalii i Łukasza Cudek
4. od koleżanki Anny i Janusza Atłas
5. od Heleny i Józefa z rodziną
6. od Marii i Henryka Czopek z Jurkowa z rodziną
7. od Mariana i Edwarda Ogryzek
8. od Uli Kozańskiej
9. od Anny Steczowicz
10. (7) + Michała Krzyściaka od rodziny Bolisęgów
11. od Zbigniewa Trzópka z rodziną
12. od Kingi i Benedykta Węgrzynów
13. od Heleny i Józefa z rodziną
14. od Marii i Janusza Marek
15. od Marii Marek
16. od Jana Mrózka
17. (33) + Grażynę Czyrnek od Michała Bulandy
18. od Karola Bulandy
19. od Marii Chalcarz
20. od Barbary Drąg i Doroty Wańczyk
21. od Renaty i Krzysztofa Gądek oraz Anny Cyrazy
22. od sąsiadów z Mszany Dolnej
23. od sąsiadów z Mszany Dolnej
24. od sąsiadów z Mszany Dolnej
25. od sąsiadów z Mszany Dolnej
26. od sąsiadów z Mszany Dolnej
27. od Agnieszki i Łukasza Krzysztofiak
28. od Beaty i Antoniego Pyrz
29. od Piotrka
30. od Leokadii Boduch z rodziną i Barbary Boduch z rodziną
31. od Agnieszki i Grzegorza Boduch z dziećmi
32. od Heleny i Krzysztofa Raczek z rodziną
33. od Zarządu i Pracowników Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
34. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
35. od rodziny Białoniów
36. od rodziny Kuligów
37. od Bogumiły Łazarz z mężem Adamem z Bystrej
38. od chrześnicy Sylwii z rodziną
39. od Bronisława Kuliga z rodziną
40. od Anny i Stanisława Przybytek
41. od Renaty Kaptur z rodziną
42. od Marty Kaptur z rodziną
43. od Janiny Gołąb z synami
44. od Bożeny i Jana Kulpa z rodziną
45. od Teresy i Bronisława Kulig z rodziną
46. od Elżbiety i Jacka Raczek z Pisarzowej
47. od Pracowników Piekarni „GS Dobra”
48. od Pracowników Piekarni „GS Dobra”
49. od Pracowników „Detal” w Dobrej
50. (51) + Mieczysława Marka od wnuczki Moniki z mężem
51. od wnuczki Joanny z mężem
52. od prawnuczek: Julii i Zosi
53. od wnuczki Magdaleny
54. od Ireny i Marka Zimirskich z Młynnego
55. od Krystyny i Józefa Mysza
56. od Bożeny i Dariusza Mysza
57. od sąsiadów: Elżbiety i Władysława Miśkowców
58. od sąsiadów: Amelii i Jana Miśkowców
59. od rodziny Wiktorów i Żołądków z Gruszowca
60. od Renaty i Stefana Kaptur
61. od Janiny Gołąb z synami
62. od Krystyny i Andrzeja Kęska
63. od chrześniaka Pawła Krzysztofa z rodziną
64. od Iwony i Marcina Krzysztof
65. od Barbary i Andrzeja Jurowicz
66. od Karoliny i Bogdana Krzysztof
67. od Małgorzaty i Józefa Kozak z Podsarnia
68. od Zofii i Andrzeja Klimas z Raby Wyżnej
69. od Heleny Lach z rodziną
70. od Agaty i Pawła Lach z rodziną
71. od Jana Stokłosy z rodziną
72. od Józefa Stokłosy z rodziną
73. od chrześniaka Stanisława Stokłosy
74. od Sylwii i Dariusza Mysza z dziećmi
75. od Karoliny i Roberta Piętoń z dziećmi
76. od Agaty i Krzysztofa Stokłosa z dziećmi
77. od Zofii i Romana Krzyściak z rodziną
78. od Lucyny Miśkowiec
79. od chrześniaka Andrzeja z rodziną z Raby Wyżnej
80. od Grażyny i Krzysztofa Marek
81. od Teresy i Ryszarda Marek
82. od chrześniaka Jana z rodziną z Wilkowiska
83. od siostrzeńca Marka Toporkiewicza z Wilkowiska
84. od Stefana Limanówki z Wilkowiska
85. od Edwarda i Zofii Marek z Zębu
86. od mieszkańców osiedla Brzegi
87. od mieszkańców osiedla Brzegi
88. od Marii Kubowicz z Podłopienia
89. od Klaudii i Mariusza Wójs
90. od Klaudii i Mariusza Wójs
91. od rodziny Hryciuków z Warszawy
92. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
93. od rodziny Rapaczów
94. od rodziny Kołodziejczyków z Mszany Dolnej
95. od Zofii Pleń
96. od Jana Gąsiora
97. od Roberta Białonia z rodziną
98. od Stanisława i Barbary Kulig z dziećmi
99. od Marii Stokłosa z rodziną
100. od Ewy i Dariusza Zborowskich z dziećmi

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (14.08.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Jerzy Piluś (Gruzja)

Za śp.:
1. (100) + Sabinę Daniel od kuzynki Anny
2. od kuzynki Ewy
3. od rodziny Dawiec
4. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
5. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
6. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
7. od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Dobrej
8. od koleżanki Anny Duda z mężem
9. od koleżanki Angeliki Giza – Rus
10. od koleżanki Barbary Atłas
11. od kuzyna Leszka z rodziną
12. od Zofii i Kazimierza Czech
13. od Piotra Widomskiego
14. od Tadeusza Węgrzyna z rodziną
15. od Pauliny Hochół z rodziną
16. od Angeliki Janczy z rodziną
17. od Krystiana Przybytka z rodziną
18. od Eweliny Miśkowiec z rodziną
19. od Władysławy Haras
20. od Zofii i Jana Gąsior
21. od Zofii i Jana Gąsior
22. od Joanny Wyrostek z rodziną
23. od Janusza Gąsiora
24. od Alicji Tissen z rodziną
25. od Bogdana Gąsiora z rodziną
26. od kolegów i koleżanek z klasy z Liceum Ogólnokształcącego w Tymbarku wraz z wychowawcą
27. od kolegów i koleżanek z klasy z Liceum Ogólnokształcącego w Tymbarku wraz z wychowawcą
28. od koleżanek i kolegów z Gruszowca
29. od koleżanek i kolegów z Gruszowca
30. od Izabeli i Andrzeja Czyrnek
31. od Natalii Czyrnek
32. od Ewy i Krzysztofa Suchan z dziećmi
33. od Ewy i Krzysztofa Suchan z dziećmi
34. od Alicji i Tadeusza Michorczyk z rodziną
35. od Sylwii i Krzysztofa Zielińskich z rodziną
36. od Grzegorza i Łucji Walczak z rodziną
37. od Aldony i Mirosława Pytel z dziećmi
38. od koleżanki Justyny Hanuli
39. od koleżanki Dominiki Słowikowskiej
40. od Pawła Judki
41. od koleżanek i kolegów z rocznika ze Szkoły Podstawowej
42. od koleżanek i kolegów z rocznika ze Szkoły Podstawowej
43. od kuzynów: Stanisława, Bożeny i Basi wraz z rodzinami
44. od wujka z Mszany Dolnej z rodziną
45. od koleżanki Anety Żaba z rodziną
46. od koleżanki Małgorzaty Mirlak z rodziną
47. od koleżanki Justyny Tokarz z rodziną
48. od koleżanki Anny Mysza z rodziną
49. od Barbary Kołodziej z rodziną z Dobrej
50. od Anny Jania z Dobrej
51. od Moniki i Mariusza Mikołajczyk
52. od Ewy i Marcina Miśkowiec
53. od Barbary i Janusza Stożek
54. od Pracowników Tartaku „Stożek”
55. od Pracowników Składu Budowlanego „Omega”
56. od Jolanty Tomera z rodziną
57. od Małgorzaty Podgórni z rodziną
58. od Sylwii Palka
59. od sąsiadów: Karoliny i Tomka
60. od Stanisława Lacha z Łostówki
61. od mieszkańców osiedla Judy
62. od mieszkańców osiedla Judy
63. od mieszkańców osiedla Judy
64. od Zofii i Pawła Smoleń z dziećmi
65. od mieszkańców osiedla Kiwaje
66. od mieszkańców osiedla Kiwaje
67. od Marzeny i Dariusza Drozd
68. od Małgorzaty Chochorowskiej z rodziną
69. od Marka i Haliny Trzupek z rodziną
70. od Cecylii Jarosz z rodziną
71. od rodziny Michorczyków z Jurkowa
72. od Magdaleny i Andrzeja
73. od Edyty i Waldemara
74. od koleżanki Wioli i Sylwii Łabuz z Kasiny Wielkiej
75. od Krzysztofa i Katarzyny Węgrzynów
76. od Krystyny Gąsior z rodziną
77. od Józefy i Andrzeja Bulandów
78. od chrzestnego Juliana z żoną
79. od kuzynki Doroty z rodziną
80. od Stefana i Danuty Złydaszyk
81. od Dariusza z Elżbietą Złydaszyk
82. od Wojciecha i Pauliny Złydaszyk
83. od Sylwii Curzydło z rodziną
84. od Pracowników salonu fryzjerskiego w Dobrej
85. od Alicji i Kazimierza Majerskich z rodziną
86. od Marii i Katarzyny Raś
87. od Marty i Magdaleny Kuchta
88. od Teresy Kuchta
89. od koleżanki Agnieszki Banach z mężem
90. od Natalii Szubryt z rodziną
91. od rodziny Mysza i Rapacz
92. od rodziny Mysza i Rapacz
93. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
94. od Małgorzaty i Roberta Petronowicz
95. od sąsiadów: Eweliny i Andrzeja Rusnak z dziećmi
96. od Ewy i Zbigniewa Lach
97. od koleżanki Anety Atłas z rodziną
98. od koleżanki Moniki Giza
99. od Angeliki Kuchta z rodziną
100. od Patrycji Miśkowiec z rodziną

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (07.08.2022)
Przekazane do odprawienia: O. Tadeusz Jordan (Kanada)

Za śp.:
1. (6) + Barbarę Marciniszyn od Renaty Kaptur z rodziną
2. od Marty Kaptur z rodziną
3. od koleżanek i kolegów Izabeli z Technikum
4. od koleżanki Izabeli – Magdaleny Siatka
5. od Józefy i Andrzeja Bulandów
6. od Józefy i Andrzeja Bulandów
7. (29) + Jana Szyrszenia od brata Szymona
8. od bratanicy Bronisławy
9. od bratanka Ryszarda Szyrszenia z rodziną
10. od Tomasza i Danuty Faron
11. od Ani i Stefana
12. od Sabiny i Roberta Krzysztofiak z Limanowej
13. od Mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej Nr 7
14. od Mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej Nr 7
15. od Mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej Nr 7
16. od Mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej Nr 7
17. od Mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej Nr 7
18. od Mieszkańców Wspólnoty mieszkaniowej Nr 7
19. od Henryka i Anny Juda z Limanowej
20. od Grzegorza i Anny Juda z Dąbrowy Górniczej
21. od Wojciecha i Sylwii Pietrzak z Limanowej
22. od Zbigniewa i Agnieszki Szyrszeń z dziećmi
23. od Józefa i Marii Szyrszeń
24. od Mariana i Małgorzaty Szyrszeń
25. od bratowej Tosi z dziećmi z Rybnika
26. od chrześnicy Anity z mężem
27. od Teresy Pawłowskiej
28. od Teresy i Zbigniewa Pawłowskich
29. od Danuty i Józefa Gorczowskich
30. od Bożeny i Marka Cygal
31. od Ewy Pawłowskiej z rodziną
32. od Elżbiety Wicker z rodziną
33. od Anny i Józefa Szyrszeń z Tymbarku
34. od Józefa Szyrszenia z rodziną
35. od sąsiadów: Marii i Marka Palkij
36. (15) + Sabinę Daniel od rodziny Judków z Jurkowa
37. od kuzynki Kingi z Jurkowa
38. od kuzynki Moniki z marzeczonym z Jurkowa
39. od wujka Krzyśka z żoną
40. od chrzestnej matki z mężem
41. od kuzynki Anety z rodziną
42. od kuzyna Rafała z rodziną
43. od Anny Przybytek
44. od koleżanek ze szkoły podstawowej
45. od Bożeny i Zbigniewa Przybytek
46. od Gabrieli, Oli i Szczepana Przybytek
47. od Romana Michorczyka z rodziną
48. od Agnieszki Balon z rodziną
49. od wujka Jurka z żoną
50. od kuzyna Michała

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (31.07.2022)
Przekazane do odprawienia: O. Adam Gąsior (Kolumbia)

Za śp.:
1. (100) + Barbarę Marciniszyn od Barbary Bolisęga z mężem
2. od Małgorzaty Kapera z rodziną
3. od Wiesława i Małgorzaty Mirlak z synem
4. od Edwarda Ogryzka z rodziną
5. od Marty i Piotra Banachów z Lipowego
6. od Piotra Palki z rodziną
7. od chrześniaka Konrada Sabury
8. od Bożeny i Mirosława Sabura z dziećmi
9. od Katarzyny i Pawła Bielskich
10. od Małgorzaty i Piotra Zawada z dziećmi
11. od Leszka Cholewy z Jurkowa – pracownika Urzędu Gminy
12. od Joanny Nowak z dziećmi z Kasiny
13. od koleżanki Karoliny Rapacz z mężem z Chyszówek
14. od Jolanty i Józefa Skalskich z rodziną
15. od Marii i Piotra Ranosz z Jurkowa
16. od Natalii i Rafała Palka z rodziną
17. od Grażyny Węglarz z rodziną
18. od Moniki Chorągwickiej z rodziną
19. od cioci Julianny Wątor
20. od Marii Koza z synem Markiem
21. od rodziny Bierowiec z Rabki – Zdrój
22. od Wioletty i Mirosława Hołuj
23. od Krzysztofa Marcisza ze Słopnic z rodzicami
24. od Aleksandra i Marii Trzópek
25. od Janiny i Renaty Trzópek
26. od Jana Żaka z osiedla Ćwiesie
27. od Wiesławy i Leszka Miśkowiec
28. od Grażyny Łąckiej z rodziną
29. od Waldemara Miśkowca z dziećmi
30. od Jolanty i Wita z dziećmi z Krakowa
31. od Marcina i Iwony Zachariasz z dzieckiem
32. od Moniki i Mateusza Jopek
33. od Krystyny i Kazimierza Mysza
34. od Marii i Wojciecha Mysza
35. od Janusza Myszy
36. od Pawła Surówki
37. od Czesławy i Franciszka Podgórni
38. od Agaty Liszka z rodziną
39. od Pracowników Piekarni GS Dobra
40. od Pracowników Piekarni GS Dobra
41. od Pracowników Piekarni GS Dobra
42. od koleżanki Teresy Sołtys
43. od Bogdana Łukasika
44. od Patrycji Miśkowiec z rodziną
45. od Sylwii Czech z rodziną
46. od Zuzanny Brzeń z rodzicami
47. od przyjaciół córki Ani
48. od Ewy i Krzysztofa Suchan
49. od Aldony i Mirosława Pytel
50. od Moniki i Marka Miśkowiec
51. od koleżanki Janiny Smoleń z rodziną
52. od koleżanki Joanny Ściubidło z rodziną
53. od Tadeusza i Krystyny Żołądek
54. od Arletty i Łukasza Białoń z rodziną
55. od Justyny Buksa z rodziną
56. od kolegi Adama Jakubca z żoną
57. od Joanny i Krzysztofa Wiewiórskich z Podłopienia
58. od Roberta Żurka z Podłopienia
59. od sąsiadów: Barbary i Tadeusza Jordan z dziećmi
60. od Heleny Jarosz z Nowego Targu
61. od Anety Atłas z córkami
62. od rodziny Sobczyków i Banachów
63. od Krystyny i Jana Nawara z rodziną
64. od Sylwii i Wojciecha Piechnik z rodziną
65. od Danuty i Adama Kotara z rodziną
66. od Mariana Kubowicza z Kasiny
67. od Agaty i Krzysztofa Kołodziej z dziećmi
68. od kuzyna Jana Stokłosy z rodziną
69. od Renaty i Krzysztofa Stokłosów z dziećmi
70. od Adama Palka z rodziną
71. od Macieja Palka
72. od rodziny Jaroszów
73. od Urszuli i Krzysztofa Smoleń
74. od Małgorzaty i Tomasza Mrózek z rodziną
75. od Grażyny Maziak
76. od Marii i Krzysztofa Chołys
77. od Zofii Czyrnek
78. od Katarzyny i Bogdana Czyrnek
79. od Zbigniewa Surówki z rodziną
80. od Celiny Spędzia z dziećmi
81. od Marii Dawiec z rodziną
82. od Teresy Kurczaba
83. od koleżanek ze sklepu „SAM” nr 1
84. od Elżbiety i Marka Pietryków z Mielca
85. od Barbary i Grzegorza Pałysów
86. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
87. od Małgorzaty i Jana Smaga ze Stróży
88. od Krzysztofa i Ilony Smaga ze Stróży
89. od Janka Surówka
90. od Katarzyny Wiewiórskiej
91. od kolegi Romana Wysmolca z rodziną
92. od Heleny i Władysława Mysza
93. od Wioletty i Piotra Nawieśniak z dziećmi
94. od Sylwii i Dariusza Mysza z dziećmi
95. od Marzeny Mysza
96. od Krzysztofa Mysza
97. od Karoliny i Roberta Piętoń z Rudy Śląskiej
98. od Marii i Józefa Łazarczyk z Limanowej
99. od Barbary Kulig z rodziną
100. od Roberta Białonia z rodziną

 

Intencje odprawiane poza parafią (24.07.2022)
Przekazane do odprawienia: O. Adam Gąsior (Kolumbia)

Za śp.:
1. (100) + Barbarę Marciniszyn od Jakuba Lacha z rodziną
2. od Marka i Marii Hołuj z dziećmi
3. od Danuty i Michała Wątor
4. od Magdaleny i Artura Guziny
5. od Bogusławy i Adama Wątor
6. od Magdaleny i Romana Wątor
7. od koleżanek z „Detalu” – Anny Koza i Bożeny Palka
8. od Ewy i Jana Banik
9. od Zarządu i pracowników Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”
10. od Zarządu i pracowników Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”
11. od pracowników administracji Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”
12. od pracowników transportu Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”
13. od Anny i Zbigniewa Rapacz
14. od Anny i Piotra Mrózek
15. od chrzestnej Zofii
16. od Julii i Władysława Pleń
17. od Beaty i Ryszarda Szyrszeń z dziećmi
18. od Doroty i Marka Śliwa z rodziną
19. od Adriany Śliwa
20. od Elżbiety i Wojciecha Dziadoń z dziećmi
21. od Krystyny i Piotra Kuśnierz
22. od Ewy i Jacka Podgórnich
23. od Renaty i Norberta Bielskich
24. od Ireny i Józefa Bielskich
25. od Katarzyny Bielskiej z dziećmi
26. od Lucyny i Krzysztofa Mysza z rodziną
27. od koleżanek mamy
28. od koleżanek mamy
29. od Anety i Michała Gurbisz
30. od koleżanek i kolegów Izy z gimnazjum
31. od Ewy i Krzysztofa Rapacz
32. od Krystyny i Piotra Rapacz
33. od Wiolety Majerskiej z rodziną
34. od Izabeli Chorągwickiej z rodziną
35. od Ireny Kołodziej z rodziną
36. od pracowników Zajazdu „Mogielica”
37. od pracowników Zajazdu „Mogielica”
38. od pracowników Zajazdu „Mogielica”
39. od pracowników Zajazdu „Mogielica”
40. od Mariana Janasa
41. od Ewy Chochół
42. od Czesławy Gąsior z rodziną
43. od Kingi Gąsior
44. od Andrzeja i Weroniki Gąsior
45. od Pawła i Zofii Gąsior
46. od Andrzeja i Eweliny Palacz
47. od Andrzeja i Eweliny Palacz
48. od Beaty i Wiesława Banach z Lipowego
49. od Anny i Łukasza Mamak z Lipowego
50. od Marii Palacz z Lipowego
51. od Teresy i Piotra Palacz
52. od Stanisława i Marii Surówka z Podobina
53. od Sławomira i Sabiny Surówka z Podobina
54. od Małgorzaty i Zbigniewa Kuziel
55. od Pauliny Piechówka
56. od Anny i Jacka Rapacz
57. od Katarzyny i Sławomira Mrózek z Wilczyc z córką Edytką
58. od Heleny Piechówka z rodziną
59. od koleżanek: Marysi i Doroty ze sklepu chemicznego w Jurkowie
60. od Marii Górka – emerytowanej nauczycielki Szkoły Podstawowej w Dobrej
61. od Moniki i Józefa Palkij
62. od koleżanek i kolegów syna Adriana ze szkoły podstawowej
63. od koleżanek i kolegów syna Adriana ze szkoły podstawowej
64. od Danuty Handzel z rodziną
65. od Małgorzaty Pietrzak z rodziną
66. od Bożeny i Grzegorza Lach z rodziną
67. od rodziny Leśnickich i Babiaków
68. od Krzysztofa i Neli Palarz
69. od pielęgniarek Oddziału Chirurgii Szpitala w Nowym Targu
70. od Teresy Judka z Wilczyc
71. od Jolanty Stokłosy – Piórkowskiej z rodziną
72. od Jolanty Stokłosy – Piórkowskiej z rodziną
73. od Heleny i Józefa Miśkowiec z Dobrej
74. od Małgorzaty i Jacka Pałka
75. od Piotra i Moniki Górskich z rodziną
76. od Roberta i Anny Danek z rodziną
77. od Animatorów i młodzieży Apostolskiej Grupy Młodzieżowej „Dobra Młodzież”
78. od klasy 8 „A”
79. od klasy 8 „A”
80. od koleżanek i kolegi ze studiów
81. od Katarzyny, Patrycji, Roberta i Sary
82. od koleżanek córki Izabeli
83. od Angeliki i Katarzyny Kulpa oraz Aleksandry Opioła i Angeliki Gębskiej
84. od Teresy i Bronisława Kulig
85. od Anny i Sylwestra Mysza
86. od Justyny i Piotra Tokarz
87. od Patrycji i Krzysztofa Mysza
88. od Anety i Marcina Żaba
89. od Małgorzaty i Łukasza Chalcarz
90. od Barbary Zając
91. od Kornelii i Janusza Kołodziej
92. od Katarzyny i Krzysztofa Bielskich
93. od Małgorzaty i Grzegorza Łaskuda
94. od Marii i Jana Jania
95. od Dawida Czyrnka z rodziną
96. od Elżbiety i Jacka Raczek z Pisarzowej
97. od Danieli i Stanisława Ryś
98. od Stanisława i Arletty Szewczyk z dziećmi
99. od koleżanek z delikatesów „Mogielica” z Jurkowa
100. od Agnieszki Sowa z mężem

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (24.07.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Daniel Bubula

Za śp.:
1. (82) + Stanisława Bubulę od rodziny Pleniów
2. od Marii Aksamit z rodziną
3. od Marii i Stanisława Kadzik
4. od rodziny Obrzutów
5. od Parafian z Przybysławic i Pasieki Otfinowskiej
6. od Parafian z Przybysławic i Pasieki Otfinowskiej
7. od Akcji Katolickiej z Parafii Przybysławice
8. od Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników Szkoły i Przedszkola z Przybysławic
9. od Członków Stowarzyszenia z Przybysławic
10. od Wiesława Głowy – Prezesa Stowarzyszenia z Przybysławic
11. od rodziny Pochroniów
12. od Cecylii i Wojciecha Majka
13. od rodziny Kostrzewów
14. od Anny i Michała Majka
15. od Teresy Czekała z rodziną
16. od Teresy Czekała z rodziną
17. od Teresy Czekała z rodziną
18. od Heleny i Adama Kotulów
19. od Pracowników WSD w Tarnowie
20. od Pracowników WSD w Tarnowie
21. od Marii i Krzysztofa Surlas z rodziną
22. od rodziny Porębów
23. od Marii Surlas
24. od Marii i Rafała Surlas
25. od Sławka Lichoty z rodziną
26. od rodziny Lichotów z Podsarnia
27. od sąsiada Grzegorza Trzópka
28. od Czesławy Smoleń
29. od Jana Hochoła z Podłopienia – kolegi z pracy
30. od Wacława Dudy z Podłopienia – kolegi z pracy
31. od Stefanii Zborowskiej
32. od Anny i Krzysztofa Morzywołek z dziećmi
33. od kuzyna Józefa Zborowskiego z Tymbarku z żoną Zofią i dziećmi
34. od kuzyna Adama Zborowskiego z Tymbarku z żoną Zofią
35. od kuzynki Marii Wątroba z mężem Jerzym
36. od Grzegorza Bubuli z Podłopienia z rodziną
37. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
38. od Stanisława i Beaty Limanówka z dziećmi
39. od Agnieszki Ciągło z Krapkowic z rodziną
40. od Edwarda Wątora
41. od Janusza i Grażyny Wątor z rodziną
42. od Heleny i Krzysztofa Seretiuk
43. od Janiny Smoter
44. od Małgorzaty i Artura Smoleń
45. od Urszuli Smoleń z rodziną
46. od Teresy Lach
47. od Zofii Stokłosa z rodziną
48. od Alicji i Macieja Palka
49. od Alicji i Macieja Palka
50. od Marty Palka
51. od Marii i Jana Nowak
52. od brata Władka z żoną
53. od chrześnika Rafała z rodziną z Tymbarku
54. od Iwony Rak z dziećmi z Limanowej
55. od Roberta Bubula z rodziną z Tymbarku
56. od Elżbiety Pierzga z rodziną z Limanowej
57. od rodziny Atłasów z Podłopienia
58. od sąsiadki Janiny Smorońskiej z Podłopienia
59. od Aliny i Edwarda Kuc z Podłopienia
60. od przyjaciół Ks. Daniela z parafii św. Jana Pawła II w Nowym Sączu
61. od Marii i Józefa Urbańskich z Dobrej
62. od Doroty i Zbigniewa Naściszewskich
63. od Ewy i Zenona Naściszewskich
64. od Kingi i Benedykta Węgrzyn
65. od siostry ze Szczyrzyca z rodziną i wnukami
66. od rodziny Chochołów z Dziołu
67. od rodziny Kuligów z Gruszowca
68. od Łucji i Andrzeja Zagórskich
69. od Agnieszki Kaptur z rodziną
70. od Małgorzaty Lisowskiej z rodziną
71. od Tomasza i Anny Gruców z synem Piotrem
72. od Tomasza i Anny Gruców z synem Piotrem
73. od Adama i Wiolety Gruców
74. od Teresy i Józefa Burzawów
75. od Józefa Palka
76. od Marka Palki
77. od Koła Gospodyń Wiejskich z Pasieki Otfinowskiej
78. od Koła Gospodyń Wiejskich z Przybysławic
79. od siostry Heleny Orzeł
80. od Urszuli i Janusza Orzeł
81. od Marleny i Sylwestra Orzeł
82. od Andrzeja Orzeł

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (17.07.2022)
Przekazane do odprawienia: O. Bogdan Bańdur (Rekolekcjonista)

Za śp.:
1. (9) + Stefanię Majerską od Heleny z rodziną
2. od Marty, Wiesława i Grzegorza Palków z Limanowej
3. od Marii Palka z Limanowej
4. od Jolanty Jędrzejek z córką Gabrielą z Nowego Sącza
5. od Heleny Lach z rodziną
6. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
7. od Mieczysława Marka
8. od Haliny i Zdzisława Palka z rodziną
9. od Zofii Rapacz z rodziną
10. (91) + Barbarę Marciniszyn od córki Izabeli
11. od córki Anny
12. od syna Adriana
13. od mamy
14. od siostry Alicji z rodziną
15. od siostry Alicji z rodziną
16. od siostry Małgorzaty z mężem
17. od brata Marka z żoną
18. od chrześnicy Katarzyny
19. od chrześnicy Gabrieli
20. od bratanka Tomasza
21. od siostrzeńca Konrada
22. od siostrzeńca Michała
23. od siostrzeńca Piotra
24. od Szymona Bierowiec
25. od Patryka Nowaka
26. od szwagra Piotra z narzeczoną Izabelą
27. od Grzegorza Marka
28. od Antoniny Koza
29. od wujka Bronisława z żoną
30. od kuzynki Małgorzaty
31. od kuzyna Antoniego
32. od kuzynki Barbary Wróbel z rodziną
33. od kuzynki Danuty Tylek z dziećmi
34. od Anny Pielach z dziećmi z Nowego Targu
35. od Elżbiety i Witolda Jania z rodziną
36. od Marii Pilarczyk z rodziną
37. od Józefa Tokarczyka
38. od Zygmunta i Barbary Ryś z dziećmi
39. od Małgorzaty i Krzysztofa Malec
40. od Marii Wróbel
41. od Elżbiety i Witolda Wróbel
42. od Barbary i Andrzeja Kołodziej z rodziną
43. od koleżanki Haliny Świstak z rodziną
44. od Janiny Żołądek i syna Stanisława
45. od klasy 8b z wychowawcą
46. od klasy 8c z wychowawcą
47. od Dyrekcji i pracowników Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
48. od Dyrekcji i pracowników Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
49. od Dyrekcji i pracowników Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
50. od Dyrekcji i pracowników Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
51. od Dyrekcji i pracowników Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
52. od Danuty i Zbigniewa Gąsior
53. od Iwony i Janusza Zelek z rodziną
54. od Lucyny i Zbigniewa Żabówka
55. od koleżanek ze sklepu nr 2 Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska
56. od Edwarda i Jadwigi Wątor
57. od Zofii i Krzysztofa Wątor
58. od Magdaleny Ozorowskiej z rodziną
59. od Kamila Wacławika
60. od Agnieszki z Wiednia
61. od Anny Wątor
62. od sąsiadów: Sylwii i Zdzisława Drab z dziećmi
63. od Krystyny Palka z rodziną
64. od Jolanty i Tadeusza Tomera z rodziną
65. od Iwony i Pawła Pach z rodziną
66. od Małgorzaty i Zbigniewa Podgórni z rodziną
67. od Wychowawcy i kolegów syna Adriana z II klasy Technikum
68. od Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Dobrej
69. od Krzysztofa Kaczmarczyka z rodziną
70. od Małgorzaty i Krzysztofa Michorczyk
71. od Barbary i Rafała Michorczyk
72. od Anny Przybytek
73. od Bożeny i Zbigniewa Przybytek
74. od Anety i Roberta Smoter
75. od Marii i Stanisława Przybytek z Podobina
76. od Agnieszki i Marka Aleksandrowicz z Francji
77. od Beaty i Tomasza Fatyga z Francji
78. od Eweliny i Mirosława Miśkowiec
79. od Katarzyny i Krystiana Przybytek
80. od Anny i Grzegorza Antosz z Podobina
81. od Marii Miśkowiec
82. od Iwony i Jerzego Michorczyk
83. od Marii Miłek
84. od Doroty Lange z rodziną
85. od Justyny i Leszka Białoń z rodziną
86. od Małgorzaty i Wojciecha Surówka z Podobina
87. od Anety i Grzegorza Zawada z rodziną
88. od Ireny i Józefa Przybytek
89. od Tomasza Przybytka
90. od Celiny Tarasek z rodziną
91. od koleżanki Doroty Wilk
92. od koleżanki Małgorzaty Wilk – Strug
93. od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej w Dobrej wraz z wychowawcą
94. od koleżanki Beaty Sułkowskiej z domu Bogacz
95. od rodziny Bogaczów z Dobrej
96. od Barbary i Andrzeja Czyrnek
97. od Beaty i Jacka Miśkowiec z dziećmi
98. od sąsiadów z osiedla Chalcarze
99. od Krzysztofa i Moniki Lach z dziećmi
100. od Adama Lacha z rodziną ze Szwecji

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (10.07.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Błażej Górski (Ukraina):

Za śp.:
1. (46) + Zofię Leszińską od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
2. od Lucyny i Józefa Lach
3. od Pawła i Zofii Weber z Dobczyc
4. od Małgorzaty Regiec z córkami z Dobczyc
5. od Marka i Renaty Bielskich
6. od siostry
7. od chrześniaka Romana z żoną Ewą
8. od Barbary Podgórni z mężem i dziećmi
9. od Mariana i Krystyny Wąchała
10. od Janiny i Andrzeja Majerczyk
11. od sąsiadów: Kaletów i Pietrygów
12. od Jacka i Krystyny Kołodziej
13. od sąsiadów: Bernadety i Józefa
14. od kolegów syna z Niemiec
15. od sąsiadów: Tadeusza i Małgorzaty Koza
16. od Barbary i Wiktora Gąsior z rodziną
17. od Joanny i Rafała Mysza
18. od Magdaleny i Andrzeja Bukowskich z rodziną
19. od Natalii i Mateusza Kowalskich
20. od Ewy i Józefa Niezabitowskich z rodziną ze Słopnic
21. od Jadwigi i Franciszka Nowak ze Słopnic
22. od Janiny i Tadeusza Kowalskich
23. od Karoliny i Krzysztofa Kowalskich z dziećmi
24. od Jolanty i Mariana Miśkowiec z Gruszowca
25. od Zarządu i Pracowników Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Dobrej
26. od Marii i Macieja Lach z rodziną
27. od Marcina Tąty z rodziną
28. od chrześnicy Marii Tąta
29. od Małgorzaty Kaleta
30. od Joanny i Roberta Twaróg
31. od Marii Chwalińskiej
32. od Doroty i Dariusza Kowalczyk
33. od Edyty i Tomasza Kaleta
34. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
35. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
36. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
37. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
38. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
39. od Dyrekcji i Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
40. od Marii i Jana Nowak z rodziną
41. od Kamila i Jolanty Nowak ze Słopnic
42. od rodziny Zawadów
43. od koleżanek i kolegi córki Grażyny ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
44. od koleżanek i kolegi córki Grażyny ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dobrej
45. od Klaudii i Sławomira Bielskich
46. od Łukasza Tąty z rodziną
47. (52) + Helenę Palkij od prawnuczki Natalii
48. od prawnuka Kacpra
49. od wnuczki Krystyny z mężem
50. od prawnuczki Karoliny
51. od prawnuka Bartłomieja
52. od wnuczki Danuty z mężem
53. od prawnuka Jakuba
54. od Marii i Tadeusza Kołaczów
55. od Stanisławy Kaleta
56. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
57. od Stefana Palki z rodziną
58. od rodziny Gawlińskich z dziećmi z Wilkowiska
59. od mieszkańców osiedla Biernaty
60. od mieszkańców osiedla Biernaty
61. od Zofii Świstak
62. od Józefa i Zofii Świstak
63. od Mirosława Miśkowca z rodziną
64. od Janiny Lach
65. od Bożeny i Grzegorza Lach
66. od Kornelii i Janusza Kołodziej
67. od Zofii i Kazimierza
68. od Zofii Czyrnek
69. od Anny i Jana Palkij
70. od Władysława Duszy z rodziną z Ochotnicy Dolnej
71. od Marii i Karola Cygal
72. od rodziny Hochołów
73. od Małgorzaty i Jerzego Palki
74. od Małgorzaty i Stefana Palki
75. od Piotra Palkija z rodziną
76. od Zofii Palkij z rodziną
77. od Józefy Więcek z rodziną ze Słopnic
78. od emerytek z PKS Pasyk – Gawron
79. od Marii i Jana Zając
80. od Małgorzaty i Piotra Zawada
81. od rodziny Ireny i Jacka Golonków
82. od rodziców i uczniów klasy VIII „B” z SOSW w Dobrej
83. od Janiny i Bronisława Chalcarz
84. od Teresy i Józefa Zając
85. od Iwony i Dawida Stefańskich
86. od Pauliny Zając
87. od koleżanek z pracy wnuczki Danuty
88. od Genowefy Górka
89. od księgowości PKS Pasyk – Gawron
90. od Bogdana Surmy
91. od Anny i Stanisława Adamczyk
92. od Małgorzaty Przybytek z dziećmi z osiedla Brzegi
93. od Genowefy i Stefana Palka z osiedla Brzegi
94. od mieszkańców osiedla Chalcarze
95. od Anny Gondek z rodziną
96. od Beaty i Jacka Miśkowiec z dziećmi
97. od Elżbiety i Adriana Kołodziej
98. od koleżanki córki – Zofii Wojtas z mężem i synem Bogdanem z Limanowej
99. (2) + Stefanię Majerską od Stanisława Stokłosy z rodziną
100. od Zofii i Romana Krzyściak z rodziną

 

* * *

 

Intencje odprawiane poza parafią (03.07.2022)
Przekazane do odprawienia: Ks. Jan Dargiewicz (przebywający obecnie w Polsce):

Za śp.:
1. (55) + Annę Miśkowiec od wnuczki Kamili z mężem
2. od wnuczki Edyty z Dawidem
3. od wnuczki Iwony z Gerardem
4. od Anny i Władysława Mamala
5. od Grażyny i Andrzeja Mirek
6. od Józefy Mamala z rodziną
7. od Katarzyny i Marka Kęska
8. od Aldony i Tadeusza Grucel
9. od Wioletty Jakubiec z Piotrem
10. od Jarosława Jakubca
11. od Zarządu i pracowników firmy FIZJOMED ze Skrzydlnej
12. od Parafialnego Zespołu Caritas
13. od Anny Sołtys z rodziną
14. od Ireny Mirek
15. od Urszuli i Jana Gołąb z Nowego Sącza
16. od Krystyny Fecko z Nowego Sącza
17. od kolegów z rehabilitacji Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej PRAXIS
18. od Pracowników Przychodni PRAXIS z Nowego Sącza
19. od Pracowników Przychodni PRAXIS z Nowego Sącza
20. od kierownictwa i pracowników firmy AR AKORD
21. od kierownictwa i pracowników firmy AR AKORD
22. od Bożeny i Grzegorza Lach z rodziną
23. od Zakładu Pogrzebowego p. Tomasza Patality
24. od Krystyny i Kazimierza Mysza z rodziną
25. od brata Władysława
26. od Krzysztofa i Moniki Lach z rodziną
27. od brata Staszka z rodziną
28. od Mirosławy i Piotra Palkij
29. od koleżanek i kolegów Zosi ze Szpitala Klinicznego w Krakowie
30. od koleżanek i kolegów Zosi ze Szpitala Klinicznego w Krakowie
31. od koleżanek i kolegów Zosi ze Szpitala Klinicznego w Krakowie
32. od koleżanek i kolegów Zosi ze Szpitala Klinicznego w Krakowie
33. od sąsiadek Heleny i Zofii Palkij
34. od Krystyny i Piotra Rapacz
35. od Danuty i Mirosława Golonków
36. od Czesławy i Władysława Palkij
37. od Ewy i Krzysztofa Rapacz
38. od sąsiadów z osiedla Chalcarze
39. od Jerzego Michorczyka z rodziną
40. od Jolanty i Wita Miśkowiec z Krakowa
41. od Alicji i Artura Palka
42. od Marii Miłek
43. od Doroty Lange z rodziną
44. od rodziny Myszów z Gruszowca
45. od Barbary i Bogdana Miśkowiec z rodziną
46. od kuzynki Janiny Kołodziej
47. od rodziny Pleń
48. od Edwarda i Marii Ogryzek
49. od Janiny i Bronisława Chalcarz
50. od koleżanek ze studiów córki Anny
51. od koleżanek ze studiów córki Anny
52. od koleżanek ze studiów córki Anny
53. od koleżanek ze studiów córki Anny
54. od rodziny Wolak z Moszczenicy Niżnej
55. od Lucyny Michorczyk z rodziną
56. (38) + Annę Porębną od Józefy Kulig z rodziną z Podłopienia
57. od Anieli Bielskiej z rodziną
58. od grupy „Orliki” ze Słopnic
59. od Teresy i Krzysztofa Kulig z Tymbarku
60. od Czesławy Duda z Tymbarku
61. od teściowej z Wieliczki
62. od Danuty i Stefana Stelmach z rodziną
63. od Haliny Czyrnek z rodziną z Podłopienia
64. od Ireny i Stefana Wojcieszak
65. od rodziny Ociepków
66. od Janiny Tajduś
67. od Zofii i Jana Tajduś
68. od Marii i Andrzeja Tajduś
69. od Grażyny i Antoniego Tajduś
70. od Zakładu Pogrzebowego Tomasza Patality
71. od Agnieszki i Tadeusza Bielskich z rodziną
72. od sąsiadów: Piotra i Marii Kołodziej
73. od siostry Heleny
74. od rodziny Majków
75. od rodziny Witkiewicz
76. od Marii Puchała z rodziną
77. od Bogusławy i Stanisława Puchała z dziećmi
78. od Marii Bubula z rodziną z Tymbarku
79. od Marii i Jacka Pyrć
80. od Władysławy i Władysława Natonków z Tymbarku
81. od Marii Pala z Podłopienia
82. od Marii Gardockiej z rodziną
83. od rodziny Gawlas i Klimek
84. od Teresy i Marka Czyrnek z Podłopienia
85. od Marii Kubowicz z Podłopienia
86. od Małgorzaty Bubula z Tymbarku
87. od Marii i Kazimierza Liszka
88. od Ilony i Krzysztofa Kłys z rodziną
89. od Anny i Antoniego Kęska
90. od rodziny Łyżnickich z Tymbarku
91. od Stanisławy i Adama Urbańskich z Tymbarku
92. od Jana Podgórnego ze Słopnic
93. od Beaty Michór z dziećmi z Półrzeczek
94. (7) + Zofię Leszińską od Anny Nowak
95. od wnuczki Kornelii z mężem i Fabiankiem
96. od prawnuków: Filipka i Kajtusia
97. od Grażyny i Marcina Makowskich z Bukowna
98. od sąsiadów córki Grażyny z Porąbki
99. od Barbary i Tadeusza Mirek z dziećmi
100. od Małgorzaty Palka z córkami z Limanowej

© 2017/2021 Parafia MB Szkaplerznej w Dobrej. All Rights Reserved.

Designed by Kajmowicz Jan.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii Rzymskokatolickiej pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.