LSO - Asysty

asysty 2021 02 

SŁUŻENIE OBOWIĄZKOWE – NIEDZIELA

 

LEKTORZY

  7.00  9.00  11.00  16.00
 

 

 1. Krystian BIELSKI
 2. Kacper KUDŁACZ
 3. Kacper LACH młodszy
 4. Karol LACH starszy
 5. Szczepan PRZYBYTEK
 1. Rafał CZECH
 1. Zenon RAKOCZY
 2. Marek SKALSKI
 1. Jakub GĄSIOR
 2. Jakub MICHORCZYK
 1. Patryk BIAŁOŃ
 2. Bartłomiej JUSZCZAK
 3. Jan LACH
 4. Maciej SZYRSZEŃ
 5. Mariusz PRZYBYTEK
 6. Szymon MIŚKOWIEC
 7. Dominik SZYRSZEŃ
 

 

MINISTRANCI

 Ministranci podzieleni są na cztery grupy, w każdym miesiącu następuje zmiana godziny służenia z wcześniejszej na późniejszą.

 GRUPA I  GRUPA II  GRUPA III  GRUPA IV
 1. Marek BECLA
 2. Szymon BIAŁOŃ
 3. Karol BOROWIEC
 4. Kacper CYGAL
 5. Krystian GIBAS
 6. Adrian GIZA
 7. Kacper JAKUBIEC
 8. Adam JUDKA
 9. Adam JUSZCZAK
 10. Radosław JUSZCZAK
 11. Tomasz KAWALEC
 12. Mateusz KŁYS
 13. Paweł GARDOCKI
 14. Bartłomiej MIŚKOWIEC
 1. Kamil KOŁODZIEJ
 2. Maksymilian KOSMAL
 3. Oliwer KUBOWICZ
 4. Damian KURCZABA
 5. Karol LACH młodszy
 6. Bartłomiej ŁAZAR
 7. Adam ŁĄCKI
 8. Sebastian MAJERSKI
 9. Michał MAJKA
 10. Karol MICHORCZYK
 11. Bartosz MIŚKOWIEC
 12. Fabian MYSZA
 13. Mateusz PALKIJ
 1. Wiktor MIŚKOWIEC
 2. Michał MORZYWOŁEK
 3. Jakub MYSZA
 4. Oliwier MYSZA
 5. Franciszek PODGÓRNI
 6. Maksymilian PYTEL
 7. Bartłomiej RAPACZ
 8. Jakub PAZDUR
 9. Artur PIWKO
 10. Bartłomiej PISZCZEK
 11. Wojciech PAŁYS
 12. Kamil PORĘBNY

 1. Filip CZECH
 2. Jakub KAPERA
 3. Wojciech PLEŃ
 4. Jakub SERETIUK
 5. Hubert SIEDLARZ
 6. Wiktor SIEDLARZ
 7. Dawid SMOLEŃ
 8. Bartłomiej STOKŁOSA
 9. Karol SZEWCZYK
 10. Szymon ŚLIWA
 11. Wojciech ŚLIWA
 12. Mateusz ŚWIDER
 13. Marcin ŚWIDER
 14. Jakub WĘGRZYN
 15. Oskar WIŚNIEWSKI
 16. Jakub ŻOŁĄDEK

 

Służenia obowiązkowe ministrantów w niedzielę – rok 2020/2021

MIECIĄC \ GODZINA

7.00

9.00

11.00

16.00

Wrzesień

I

II

III

IV

Październik

IV

I

II

III

Listopad

III

IV

I

II

Grudzień

II

III

IV

I

Styczeń

I

II

III

IV

Luty

IV

I

II

III

Marzec

III

IV

I

II

Kwiecień

II

III

IV

I

Maj

I

II

III

IV

Czerwiec

IV

I

II

III

 

 

SŁUŻENIE OBOWIĄZKOWE – DNI POWSZEDNIE

 

RANO

 PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK  SOBOTA
 1. Bartosz MIŚKOWIEC
 2. Jakub MYSZA
 3. Oliwer KUBOWICZ
 4. Bartłomiej STOKŁOSA
 5. Wojciech ŚLIWA
 6. Adam STOKŁOSA
 1. Maksymilian PYTEL
 2. Jakub PAZDUR
 3. Wojciech BIELSKI
 4. Bartłomiej JUDKA
 5. Bartosz JURCZAK
 6. Oliwier KULIG
 7. Maciej SUKIENNIK
 8. Adam MIŚKOWIEC
 9. Patryk PAZDUR
 10. Tomasz WĘGLARZ
 1. Kacper LACH
 2. Bartłomiej RAPACZ
 3. Karol LACH młodszy

 1. Bartłomiej KAWALEC
 2. Oskar WIŚNIEWSKI
 3. Igor WIŚNIEWSKI

 1. Gabriel MIŚKOWIEC
 2. Wiktor MIŚKOWIEC
 3. Hubert SIEDLARZ
 4. Wiktor SIEDLARZ
 5. Marcin ŚWIDER
 6. Karol BOROWIEC
 7. Mateusz ŚWIDER
 1. Tomasz KAWALEC
 2. Karol SZEWCZYK
 3. Dawid SMOLEŃ

 

PO POŁUDNIU

 PONIEDZIAŁEK   WTOREK   ŚRODA   CZWARTEK   PIĄTEK   SOBOTA 
 1. Krystian BIELSKI
 2. Kacper CYGAL
 3. Filip CZECH
 4. Paweł GARDOCKI
 5. Oliwier MYSZA
 6. Franciszek PODGÓRNI
 7. Artur PIWKO
 8. Krystian GARGAS
 9. Damian SZEWCZYK
1. Rafał CZECH
 2. Szczepan PRZYBYTEK
 3. Adam JUDKA
 4. Kamil KOŁODZIEJ
 5. Maksymilian KOSMAL
 6. Bartłomiej MIŚKOWIEC
 7. Michał MORZYWOŁEK
 8. Adrian KOSMAL
 9. Adam RATAJ
 1. Jakub MIŚKOWIEC
 2. Marcin MYSZA
 3. Jakub SERETIUK
 4. Fabian MYSZA
 5. Wojciech PLEŃ
 6. Maksymilian RYMARCZYK
 1. Kamil SZUBRYT
 2. Jakub KAPERA
 3. Szymon BIAŁOŃ
 4. Adrian GIZA
 5. Szymon ŚLIWA
 6. Jakub ŻOŁĄDEK
 1. Marcin PAŁYS
 2. Karol LACH
 3. Mateusz KŁYS
 4. Jakub WĘGRZYN
 5. Sebastian MAJERSKI
 6. Krystian GIBAS
 7. Kacper JAKUBIEC
 8. Bartłomiej ŁAZAR
 9. Michał MAJKA
 10. Mateusz PALKIJ
 11. Wojciech PAŁYS
 12. Bartłomiej PISZCZEK
 13. Kamil PORĘBNY
 14. Adam PRZYBYTEK
15. Adam ŚWIERCZEK
16. Antoni UBIK
 1. Marek BECLA
 2. Karol MICHORCZYK
 3. Radosław JUSZCZAK
 4. Adam JUSZCZAK
 5. Damian KURCZABA
 6. Adam ŁĄCKI

 

 

PUNKTACJA (obowiązuje od 01.04.2020)

+ 10 pkt. – służenie obowiązkowe
- 20 pkt. – nieobecność na służeniu obowiązkowym
+ 1 pkt – służenie w niedzielę
- 1 pkt. – nieobecność na służeniu w niedzielę
+ 5 pkt. – służenie nadobowiązkowe
- 10 pkt. – nieobecność na zbiórce
+ 5 pkt. – służenie na nabożeństwie (różaniec, droga krzyżowa, gorzkie żale)
+ 10 pkt. – służenie na pogrzebach i ślubach
+ 15 pkt. - obecność na uroczystej asyście
+ 10 pkt. - dodatkowe działania w parafii

 

© 2017/2021 Parafia MB Szkaplerznej w Dobrej. All Rights Reserved.

Designed by Kajmowicz Jan.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii Rzymskokatolickiej pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.