Młodzieżowa Grupa Apostolska

DSC 0628Grupa młodzieżowa działająca przy parafii w Dobrej, to prężna wspólnota młodych serc, którą łączą wspólne pasje i ideały. Najważniejszym faktem jest to, że w centrum naszych spotkań jest zawsze osoba Jezusa Chrystusa. To On nas gromadzi w jedną rodzinę i pomaga nam odkrywać piękno młodości. Nasza grupa liczy około 30 młodych ludzi. Spotykamy się na wspólnej modlitwie i rozważaniu Pisma Świętego. Wymieniamy doświadczenia oraz w czynny sposób angażujemy się w życie parafii. Na naszych spotkaniach dzielimy się wiarą i doświadczeniem miłości Boga. Jesteśmy dla siebie nawzajem oparciem starając się w naszym codziennym życiu świadczyć o tym, że warto zaufać Chrystusowi do samego końca. On daje nam więcej, niż ktokolwiek z nas mógłby się spodziewać!