Rada Parafialna

rada par 01W dniu 23.10.2022 r. odbyły się wybory Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

W skład nowej Rady Parafialnej weszli również: z urzędu – Ks. Wojciech Sroka - proboszcz, Ks. Arkadiusz Kabaj reprezentujący księży wikariuszy.

W wyniku głosowania w skład nowej Rady Parafialnej weszli: z Dobrej – P. Adrian Cieślik, P. Wojciech Czech P. Artur Kadzik, P. Grażyna Łącka, P. Natalia Mikołajczyk, P. Beata Miśkowiec, P. Piotr Pawlak; z Porąbki – P. Maria Cygal; z Gruszowca – P. Michał Chlipała, P. Stefania Pleń.

Z nominacji Proboszcza: P. Jan Palki z Dobrej jako przedstawiciel osób świeckich posługujących w parafii, P. Irena Kołodziej z Gruszowca i P. Anna Podgórni z Jurkowa Dolnego, jako przedstawiciele grup i stowarzyszeń działających w parafii oraz P. Wacław Trzópek z Porąbki.

Bardzo dziękujemy za otwartość wszystkim osobom, które zgodziły się kandydować w wyborach, a także wszystkim głosującym, których w tym roku było nieco ponad 400 osób.

© 2017/2021 Parafia MB Szkaplerznej w Dobrej. All Rights Reserved.

Designed by Kajmowicz Jan.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii Rzymskokatolickiej pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.