ogloszenia 01

V niedziela zwykła (05.02.2023 r.)

1. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po Mszy Św. o godz. 7.00 i 11.00.

2. W środę o godz. 16.30, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. O poprowadzenie różańca prosimy Różę III Różę Misyjną Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Zelatorki P. Cecylii Majka.

3. W środę zapraszamy również na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej o godz. 17.00.

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy Św. popołudniowej, w sali duszpasterskiej w kościele.

5. W sobotę, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o wszystkich chorych i cierpiących. Przypominamy również, że jest możliwość przystępowania do Sakramentu Pokuty i Eucharystii przez osoby starsze lub chore w domach z okazji pierwszych piątków miesiąca. Zachęcamy do korzystania z tej możliwości. Chorych można zgłosić w zakrystii lub telefonicznie.

6. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne. Dziękujemy za ofiary złożone na cele inwestycyjne w miesiącu styczniu; zebrana została kwota 25214 zł, w tym 18334 zł w ramach składki inwestycyjnej w drugą niedzielę stycznia oraz 6880 zł złożone w kopertach w innym czasie i przekazane na konto parafialne. Ofiary w kopertach i na konto parafialne przekazały 163 rodziny. Dziękujemy również za złożone w styczniu ofiary na sprzątanie i dekorację kościoła (3420 zł), przekazane w kopertach i na konto parafialne przez 34 rodziny. Dziękujemy także za inne ofiary, również na ogrzewanie kościoła, przekazane w styczniu na konto parafialne.

7. Dziękujemy za pomoc w demontażu szopki i dekoracji świątecznych Państwu Małgorzacie i Łukaszowi Węgrzynom, Panu Piotrowi Pawlakowi oraz młodzieży: Izabeli Mikołajczyk, Dominikowi Szyrszeniowi i Krystianowi Bielskiemu.

8. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych, które znajdują się na stoliku przy wyjściu głównym. Dla dzieci jest nowy numer Promyczka Dobra.