ogloszenia 01

4 Niedziela Wielkanocna  – 21. 04. 2024 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. W tych intencjach modlić się będziemy szczególnie podczas środowego różańca i nowenny do Matki Bożej. Za pobożne uczestnictwo w publicznej celebracji o powołania, zorganizowanej w tym tygodniu, można zyskać odpust zupełny. Dlatego zapraszamy do licznego udziału w tych modlitwach.

2. We wtorek przypada uroczystość Św. Wojciecha, głównego patrona Polski, a w czwartek święto Św. Marka Ewangelisty.

3. W środę o godz. 17.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. O poprowadzenie różańca prosimy Róże Św. Agaty, zelatorki P. Czesławy Drożdż. Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej w środę o godz. 18.00.

4. Zapraszamy na spotkania grup dziecięcych i młodzieżowych terminach ustalonych z opiekunami.

5. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zapraszamy na spotkanie w poniedziałek (22. IV), o godz. 18.30 na plebanii.

6. Krąg Biblijny zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy Św. do Sali duszpasterskiej w kościele.

7. W przyszłą niedzielę, zapraszamy rodziny z dziećmi na Mszę Św. o godz. 11.00 z kazaniem dla dzieci.

8. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych, które znajdują się na stoliku przy wyjściu głównym.

9. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Bronisława Liszki z Dobrej. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu.