ogloszenia 01

11 niedziela zwykła (13. 06. 2021r.)

1. W dniu dzisiejszym przeprowadzana jest w kościołach naszej diecezji zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jan Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

2. We wtorek o godz. 18.00, w naszym kościele, Bp. Artur Ważny udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania. Próba dla klas VIII przed przyjęciem sakramentu bierzmowania, odbędzie się w poniedziałek, o godz. 18.30. Wcześniej zapraszamy Kandydatów wraz z Rodzicami na Mszę św. Spowiedź św. dla Rodziców i Świadków Kandydatów do bierzmowania odbędzie się w poniedziałek, od godz. 17.00.

3. W środę o godz. 17.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. O poprowadzenie różańca prosimy Grupę Caritas. O godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.

4. Od najbliższego czwartku Msze Św. popołudniowe w czwartki o godz. 18.00 odprawiane będą w kościele zabytkowym.

5. W sobotę Msza Św. z liturgią niedzielną o godz. 18.00.

6. W tym tygodniu spotkania grup dziecięcych i młodzieżowych w stałych terminach ustalonych z opiekunami, nie będzie jedynie spotkania Szkolnego Koła Caritas.

7. Pierwsza i jedyna przed wakacjami zbiórka dla Kandydatów na Ministrantów odbędzie się w najbliższą środę (16 VI) o godz. 15.30 w kościele (wejście od zakrystii). Zachęcamy chłopców od klasy drugiej i starszych. Zapraszamy!

8. W środę na godz. 19.00 zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbędzie się w salce młodzieżowej pod chórem.

9. W nawiązaniu do komunikatu Ks. Biskupa, zachęcamy rodziny - szczególnie członków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich - do wyjazdu na Święto Rodzin do Starego Sącza.

10. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na tacę, przeznaczone na cele inwestycyjne.

11. Szpital Powiatowy w Limanowej informuje, że mieszkańcy powiatu limanowskiego mogą skorzystać z bezpłatnych badań kolonoskopowych w znieczuleniu, w ramach projektu: Promowanie profilaktyki raka jelita grubego wśród osób w wieku aktywności zawodowej. Szczegóły znajdują się w gablocie.

12. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku przy wejściu głównym.

13. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Marii Żołądek z Gruszowca, z Os. Łukaszki. Polećmy duszę Śp. Marii Miłosierdziu Bożemu.