Halina Benedyk i Marco Antonelli zaśpiewali w Dobrej

sanktuaryjny wieczor koledW naszym Sanktuarium odbył się w dniu 15 stycznia "Sanktuaryjny wieczór kolęd", podczas którego wystąpili artyści sceny muzycznej - Halina Benedyk i Marco Antonelli. Towarzyszył im znany kompozytor i aranżer Aleksander Maliszewski. Artyści wystąpili w ramach koncertu charytatywnego, wspierając budowę ośrodka rehabilitacyjnego dla dzieci z niepełnosprawnością - podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością im. Jana Pawła II w Tymbarku. W koncercie wzięło udział liczne grono tutejszych mieszkańców, a taże zaproszeni goście i podopieczni Stowarzyszenia. Organizatorem wydarzenia był. Ks. dr Jerzy Smoleń, który współpracuje ze Stowarzyszeniem i pełni funkcję jego kapelana.

Zobacz zdjęcia (Fot.K.Bielski)