Letni Koncert Kameralny

letni koncert kameralnyTradycyjnie już w odpustową niedzielę, 18 lipca odbył się w zabytkowej dobrzańskiej świątyni pw. Św. Szymona i Judy Tadeusza Letni Koncert Kameralny. Wystąpiła Orkiestra Kameralna SINFONIETTA pod dyrekcją Sebastiana Szymańskiego oraz solistki: Urszula Palka-Ranosz i Agata Palka.

Muzycy wykonali utwory światowej sławy kompozytorów oraz autorskie kompozycje Sebastiana Szymańskiego. Każdy utwór poprzedzony był fachowym komentarzem. Koncert prowadziła Karolina Czech-Dziadoń z Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrej. Mimo niepogody publiczność dopisała – po każdym utworze rozlegały się gromkie brawa, a na zakończenie koncertu owacja na stojąco.