Imieniny ks. Jakuba

imieniny ks Jakuba25 lipca Kościół katolicki wspomina św. Jakuba Większego (lub Starszego) – jednego z 12 Apostołów, męczennika. Jest on też patronem dobrzańskiego wikariusza ks. Jakuba Jasiaka.

Z tej okazji Msza święta o godzinie 9.00 miała bardziej uroczysty charakter, niż zwykle. Przewodniczył jej dostojny Solenizant, ks. Jakub, przy koncelebrze ks. proboszcza Wojciecha Sroki i ks. Jerzego Smolenia. Po Komunii Świętej przedstawiciele stowarzyszeń parafialnych i grup dziecięcych i młodzieżowych złożyli życzenia i wręczyli kwiaty.
***
Do dobrych słów dołącza również redakcja parafialnej strony internetowej, życząc ks. Jakubowi obfitości łask Bożych i opieki patrona św. Jakuba i Matki Bożej Szkaplerznej, Pani Ziemi Dobrzańskiej. Życzymy pomyślności w realizacji podjętych zadań i celów oraz zdrowia i sił do dalszej pracy duszpasterskiej. Szczęść Boże!