Nowi Ceremoniarze

ceremoniarze 2022W sobotę 10 września 2022, o godzinie 10:30 w Kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, odbyła się uroczysta Msza Święta, sprawowana pod przewodnictwem JE Bpa. Andrzeja Jeża, podczas której 200 młodych chłopców zostało pobłogosławionych do pełnienia funkcji ceremoniarza i animatora liturgicznego. Pośród nowych ceremoniarzy nie zabrakło młodych z LSO w Dobrej: Maksymiliana, Kacpra i Jakuba.

Wszyscy oni zostali przygotowani do tej posługi uczestnicząc w Diecezjalnej Szkole Ceremoniarza i Animatora Liturgicznego.

Nowym ceremoniarzom oraz ich rodzicom życzymy wielu łask Bożych, i dziękujemy za ich zaangażowanie w życie liturgiczne naszej parafialnej wspólnoty.