Modlitwa za małżeństwa i rodziny w Krynicy-Zdroju

marsz dla malzenstwa i rodziny16 października, w Dniu Papieskim, przedstawiciele naszej parafii uczestniczyli w DIECEZJALNYM MARSZU DLA MAŁŻEŃSTWA I RODZINY, który miał miejsce w Krynicy-Zdroju. Marsz rozpoczął się Mszą Świętą w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krynicy-Zdroju. Przewodniczył jej i homilię wygłosił Ordynariusz naszej diecezji, Bp Andrzej Jeż.
Po Mszy Świętej uczestnicy wydarzenia, modląc się na różańcu w intencji małżeństw i rodzin, przeszli ulicami miasta na krynicki deptak.