Wyjazd rekreacyjny Ministrantów

wyjazd ministrantowW sobotę 12 listopada ministranci z naszej parafii udali się na wspólny wyjazd. Dla niektórych był on formą nagrody za 100% frekwencję na nabożeństwach różańcowych.

Zaczęliśmy od nawiedzenia bazyliki św. Floriana na krakowskim Kleparzu, gdzie uczestniczyliśmy we Mszy świętej i poznaliśmy ciekawą historię tego miejsca. Pan przewodnik wspominał też osobę Jana Pawła II który, w parafii św. Floriana jako wikary opiekował się ministrantami. Później dzięki życzliwości ks. Prałata Kustosza wzmocniliśmy się herbatą i drożdżówkami. Najbardziej emocjonującym punktem naszego wyjazdu była gra w laserschot. Później odwiedziliśmy bazylikę Bożego Miłosierdzia. Nieodłącznym elementem każdego wyjazdu jest McDonald's, po posiłku wyruszyliśmy w kierunku Dobrej. Bóg zapłać Wam za modlitwę i miło spędzony czas.

Ks. Paweł