Rada Parafialna

rada par 01W dniu 15.10.2017 r. odbyły się wybory Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Głosy zostały podliczone przez trzyosobową komisję, w obecności urzędującej do tej pory Rady Duszpasterskiej.

W wyniku głosowania w skład nowej Rady Parafialnej weszli: z Dobrej – P. Kazimierz Czech, P. Wojciech Czech P. Józef Kulig, P. Beata Miśkowiec, P. Jan Palki; z Porąbki – P. Maria Cygal, P. Bogumiła Skwarczek; z Jurkowa Dolnego – P. Dominik Kawalec; z Gruszowca – P. Marek Trzópek. W skład nowej Rady Parafialnej weszli również: z urzędu – Ks. Wojciech Sroka - proboszcz, Ks. Arkadiusz Kabaj jako przedstawiciel księży wikariuszy, P. Piotr Pawlak jako przedstawiciel pracowników parafialnych; z nominacji - P. Czesława Smoleń, jako przedstawiciel grup i stowarzyszeń działających w Parafii.