ogloszenia 01

XXV niedziela zwykła (23. 09. 2018 r.)

1. Msze Święte dzisiaj o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00.

2. W dni powszednie Msze Święte o godz. 6.30 i 18.00. W świątyni zabytkowej Msza Św. w czwartek o godz. 18.00.

3. W środę o godz. 17.30 różaniec, o godz. 18.00 nowenna do MB Szkaplerznej i Msza Święta. O poprowadzenie różańca prosimy Różę P. Bożeny Kulpa.

4. Dzieci z klasy III szkoły podstawowej zapraszamy wraz z rodzicami w czwartek o godz. 18.00 do świątyni zabytkowej na Mszę Św. i spotkanie rozpoczynające parafialne przygotowanie do I Komunii Świętej.

5. Za dwa tygodnie odbędzie się tradycyjna procesja różańcowa. Już dzisiaj o przygotowanie ołtarzy prosimy osiedla: Pierwszego: Dobra – Os. Morgi od P. Józefa Fornala do P. Roberta Walczaka; drugiego: Dobra – Os. Górka Plebańska od P. Jerzego Wątora do P. Józefa Mycka; trzeciego: Porąbka – Os. Białonie i Jopły; czwartego: Gruszowiec – Os. Brogi.

6. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Tarnowskiej zaprasza małżonków do skorzystania z możliwości pogłębienia swojej wiedzy na tematy związane z małżeństwem i rodziną w ramach wykładów Diecezjalnego Studium Rodziny. Więcej szczegółów na stronie internetowej parafii.

7. Proboszcz Parafii Św. Michała Archanioła w Mszanie Dolnej zaprasza na odpust w niedzielę 30 września, suma o godz. 11.00.

8. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych. W zakrystii są również do nabycia „Kalendarze rolnika” i kalendarze ścienne z wieńcami żniwnymi.

9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej Śp. Jana Wątora z Jurkowa i Śp. Annę Czyrnek z Dobrej, natomiast w poniedziałek odbędą się dwa pogrzeby; pierwszy - Śp. Marii Czyrnek z Dobrej (Os. Flisary) - o godz. 12.30 wprowadzenie do kościoła i różaniec, o godz. 13.00 Msza Św. pogrzebowa; drugi Śp. Zofia Gąsior z Dobrej (Os. Pawlaki) - o godz. 14.30 wprowadzenie do kościoła i różaniec o godz. 15.00 Msza Św. pogrzebowa. Polećmy dusze tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii pw. MB Szkaplerzej w Dobrej

umieszczone są za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.