ogloszenia 01

4 Niedziela Wielkanocny (22. 04. 2018r.)

1. Przeżywania dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.

2. Jutro obchodzimy w liturgii Kościoła Uroczystość Św. Wojciecha, bpa i męcz., głównego Patrona Polski. W środę święto Św. Marka, Ewangelisty.

3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej o godz. 18.00. Pół godziny wcześniej różaniec – o poprowadzenie prosimy Różę P. Cecylii Majka.

4. W ramach przygotowania do I Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie dzieci z klas trzecich wraz z rodzicami w czwartek o godz. 18.30 (po Mszy Św. popołudniowej).

5. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

6. Dziękujemy wczorajszym nowożeńcom: Tomaszowi Sikoniowi i Anecie Piotrowskiej za ufundowanie kwiatów do dekoracji kościoła.

7. Parafia w Skrzydlnej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Dobrej zapraszają na koncert muzyki organowej i wokalno-instrumentalnej, który odbędzie się dzisiaj o godz. 17.00 w kościele parafialnym.

8. Sołtys wsi Jurków zaprasza do udziału w zebraniu wiejskim wsi Jurków, które odbędzie się w niedzielę 29 kwietnia 2018 r. o godz. 12.15 w budynku Zespołu Placówek Oświatowych w Jurkowie.

9. Zarząd GS „Samopomoc Chłopska” w Dobrej zaprasza wszystkich członków Gminnej Spółdzielni na zebranie, które odbędzie się 24. 04. 2018 r. (wtorek) o godz. 9.30 w Remizie OSP w Dobrej, na piętrze.

10. Zachęcamy do nabywania Czasopism religijnych; w Gościu Niedzielnym dzisiaj bezpłatny dodatek – adhortacja apostolska papieża Franciszka „Gaudete et exsultate” – o świętości w świecie współczesnym. Ponadto w „Gościu”: czy Duch Święty może zmieniać Tradycję w Kościele?; czego nie wiemy o zbrodni katyńskiej? Jest także nowy numer Małego Gościa Niedzielnego.