Kancelaria parafialna czynna:

kancelaria 01Poniedziałek i piątek: 7.30 - 8.30,

wtorek, środa i czwartek: 16.00 - 16.45.

W środę i czwartek przed pierwszym piątkiem kancelaria czynna po Mszy Św. popołudniowej

telefon 18 333 00 16

telefon kom. do księdza dyżurnego: 780 103 256

Dokumenty wydawane przez kancelarię parafialną, takie jak zaświadczenia dla chrzestnych, czy świadectwa chrztu, a także inne dokumenty zawierające dane osobowe, dorośli parafianie mogą odebrać jedynie osobiście. Dokumenty zawierające dane osób niepełnoletnich wydawane są rodzicom. W celu odebrania takich dokumentów z kancelarii parafialnej, należy mieć przy sobie dokument tożsamości.

W ważnej sprawie (np. pogrzeb) kancelaria czynna o każdej porze

Rozmowy przedślubne z narzeczonymi w terminie ustalonym z ks. Proboszczem (tel. 506067135)

Katolicka Poradnia Rodzinna w Dobrej - spotkania dla narzeczonych

czynna w 4 niedzielę miesiąca o godz. 17.00

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii pw. MB Szkaplerzej w Dobrej

umieszczone są za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.