Wydarzenia 2021

Zakończenie rorat z udziałem dzieci

roraty 202123 grudnia br. miały miejsce ostatnie roraty z udziałem dzieci i specjalnym kazaniem skierowanym do najmłodszych. Nabożeństwa te odbywały się codziennie przez cały adwent. Dzieci dokumentowały udział w roratach, zbierając na specjalnych planszach naklejki. Po ostatniej mszy roratniej miało miejsce losowanie nagród spośród wszystkich dzieci, które oddały plansze. Wylosowano trzy nagrody główne – zestawy figurek do szopki, odpowiednio wśród dzieci, które nie opuściły ani jednego nabożeństwa, wśród dzieci, które opuściły maksymalnie trzy msze oraz wśród pozostałych dzieci.

Wszystkie dzieci, które uczęszczały na roraty, otrzymały również drobne upominki przygotowane przez sponsorów. Nad przebiegiem losowania nagród czuwali księża dobrzańscy.