Wydarzenia 2023

Dekanalne rozgrywki LSO w piłce nożnej halowej

rozgrywki lso 2023W sobotę 9.XII w Tymbarku odbyły się Dekanalne Rozgrywki LSO w piłce nożnej halowej.
Naszą wspólnotę LSO reprezentowały trzy drużyny:
1) w kategorii "ministranci" - kapitanem był Bartosz Lach - drużyna zajęła V miejsce,
2) w kategorii "lektorzy młodsi" - kapitanem był Adam Łącki - drużyna zdobyła 1 miejsce oraz przejście do rozgrywek rejonowych. Tytuł "króla strzelców" otrzymał Bartłomiej Łazar,
3) w kategorii "lektorzy starsi" - kapitanem był Maksymilian Pytel - drużyna zdobyła srebrny medal i przejście do rozgrywek rejonowych.
GRATULUJEMY!