6 edycja EDK Dobra

edk 2023 zmW piątek, 22 marca br. odbyła się 6 edycja EDK - Ekstremalna Droga Krzyżowa DOBRA. Mszy Świętej na rozpoczęcie EDK przewodniczył Ks. Jakub Jasiak, który wygłosił również okolicznościowe kazanie.

W tym roku organizatorzy EDK DOBRA przygotowali kolejną nową trasę, dzięki czemu uczestnicy mieli do wyboru aż 7 tras o różnym stopniu trudności, prowadzących drogami i szlakami górskimi, jak też biegnących po drogach asfaltowych. Padł również kolejny rekord iliości uczestników - uczestniczyło w EDK ponad 400 osób.

Organizatorzy dziękują bardzo serdecznie wszystkim uczestnikom za udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, gratulują ukończenia wybranych tras i zapraszają na kolejną edycję.

Zobacz zdjęcia (Fot. Daniel Świstak)

Zobacz również: EDK - Ekstremalna Droga Krzyżowa DOBRA.