EDK Dobra - ZAPROSZENIE

edk 2023 zmOrganizatorzy EDK DOBRA zapraszają na kolejną - 6 edycję Ekstremalnej Drogi Krzyżowej zaplanowaną na dzień 22 marca, która rozpocznie się mszą św. sprawowaną w naszym Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej o godz. 18.00.

Do zaoferowania jest już 7 tras o różnym stopniu trudności, w zależności od posiadanego doświadczenia w pieszym wędrowaniu. Są trasy prowadzące drogami, szlakami górskimi a także biegnące po drogach asfaltowych.

Zapisy będą dostępne od 1 marca na stronie internetowej: www.edk.org.pl.
Więcej informacji znajdą Państwo na Facebooku: EDK - Ekstremalna Droga Krzyżowa DOBRA.
Mamy nadzieję, że każdy chętny uczestnik znajdzie odpowiednią trasę dla siebie.